Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego
Matches - sobota, 21 września 2019
Log In
Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego
Polski Zwiazek Badmintona | Ośno Lubuskie
21 wrz 2019
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 21 września 2019
Search in player and club...
List view
Grid view
More
10:00
MS 55+
Round 1
Mirosław MUCHALSKI
Piotr LIPIŃSKI
W
13
21
11
21
H2H
MS 55+
Round 1
Jacek ŻUROMSKI [2]
W
Zbigniew MICHALIK
10
21
21
19
21
19
H2H
MD 40+
Round 1
Sebastian HAŁAJDA
Bogdan ZIANOWICZ
Łukasz FISCHER
Mariusz TROSZAK
W
5
21
17
21
H2H
MD 40+
Round 1
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
W
Zbigniew GOLDWASSER
Klaus STIENS
19
21
21
2
21
11
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 3
Radosław STREJKO [2]
Aleksandra ŻOŁNIERZÓW
Adam GRZESIAK
Dorota GRZEJDAK
W
17
21
9
21
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 3
Michał SUSKI [1]
Dominika CYGAN
W
Marek POLASZCZYK
Marta POLASZCZYK
21
4
21
3
H2H
10:15
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Leszek WILD [4]
W
Mirosław ZIARNIAK
15
21
21
12
21
17
H2H
MS 60+
Round 1
Mirosław SZYMAŃSKI
Walkover
Daniel SZYMAŃSKI
W
H2H
10:30
MS 65+
Round 1
Jerzy LAŃSKI
W
Andrzej SZUMSKI
21
12
21
17
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 1
Dawid KRAWIEC [2]
W
Maciej ŻOŁNIERZÓW
22
20
21
10
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Robert ŚMIERZCHALSKI [1]
W
Łukasz FISCHER
21
7
21
9
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 1
Michał SUSKI [3]
W
Mariusz TROSZAK
21
18
11
21
21
14
H2H
10:45
WS 25+
Round 2
Dominika CYGAN [1]
W
Emilia GOLDWASSER [2]
21
17
21
13
H2H
WD 35+
Round 1
Dorota DANIELAK
Dorota GRZEJDAK
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
Małgorzata BARTCZAK
Walkover
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 1
Adam GRZESIAK [1]
W
Zbigniew GOLDWASSER
21
9
21
13
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 1
Tomasz CHARKIEWICZ [4]
W
Klaus STIENS
21
16
21
12
H2H
11:00
MS 30+ - Grupa 1
Round 1
Marek POLASZCZYK
Radosław GOMUŁA
W
15
21
15
21
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 1
Arkadiusz BARTCZAK
Sebastian HAŁAJDA
W
10
21
19
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 1
Bogdan ZIANOWICZ [3]
W
Rafał BOGDAŃSKI
15
21
21
18
27
25
H2H
MS 55+
Round 2
Ireneusz ŻUREK [1]
W
Jacek ŻUROMSKI [2]
21
12
21
16
H2H
11:15
MS 55+
Round 2
Mirosław MUCHALSKI
Zbigniew MICHALIK
W
12
21
11
21
H2H
WS 25+
Round 3
Emilia GOLDWASSER [2]
W
Marta POLASZCZYK
21
6
21
3
H2H
MD 40+
Round 2
Radosław STREJKO [1]
Robert WYSZYŃSKI
W
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
21
18
21
16
H2H
11:30
XD 30+ - Grupa 2
Round 1
Dawid KRAWIEC [3]
Olga KONIUCH
W
Adam GRZESIAK
Dorota GRZEJDAK
21
18
21
23
25
23
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Mirosław ZIARNIAK
Łukasz FISCHER
W
10
21
9
21
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Robert ŚMIERZCHALSKI [1]
W
Leszek WILD [4]
21
7
21
15
H2H
11:45
MS 60+
Round 2
Sylwester MOMOT [1]
W
Mirosław SZYMAŃSKI
Walkover
H2H
MD 40+
Round 2
Sebastian HAŁAJDA
Bogdan ZIANOWICZ
Zbigniew GOLDWASSER
Klaus STIENS
W
14
21
15
21
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 1
Leszek WILD [4]
Dorota DANIELAK
W
Marek POLASZCZYK
Marta POLASZCZYK
21
5
21
5
H2H
12:00
MS 40+ - Grupa 2
Round 2
Mariusz TROSZAK
Maciej ŻOŁNIERZÓW
W
16
21
21
13
17
21
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 2
Robert WYSZYŃSKI [2]
Tomasz CHARKIEWICZ [4]
W
16
21
21
19
16
21
H2H
MS 65+
Round 2
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Jerzy LAŃSKI
24
22
21
18
H2H
12:15
MS 40+ - Grupa 2
Round 2
Dawid KRAWIEC [2]
W
Michał SUSKI [3]
21
11
20
22
21
12
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 2
Krzysztof NOWAK
Arkadiusz BARTCZAK
W
21
11
19
21
18
21
H2H
MS 55+
Round 3
Ireneusz ŻUREK [1]
W
Mirosław MUCHALSKI
21
11
21
12
H2H
MS 55+
Round 3
Piotr LIPIŃSKI
W
Zbigniew MICHALIK
21
13
21
17
H2H
12:30
WD 35+
Round 2
Dominika CYGAN [1]
Olga KONIUCH
W
Dorota DANIELAK
Dorota GRZEJDAK
16
21
21
9
21
18
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Leszek WILD [4]
Łukasz FISCHER
W
9
21
16
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI
Zbigniew GOLDWASSER
W
14
21
19
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 2
Adam GRZESIAK [1]
W
Bogdan ZIANOWICZ [3]
21
14
21
19
H2H
12:45
MS 30+ - Grupa 1
Round 2
Robert PIRÓG [1]
W
Marek POLASZCZYK
21
10
21
11
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Robert ŚMIERZCHALSKI [1]
W
Mirosław ZIARNIAK
21
8
21
4
H2H
MS 60+
Round 3
Sylwester MOMOT [1]
W
Daniel SZYMAŃSKI
21
9
21
8
H2H
13:00
MS 55+
Round 4
Jacek ŻUROMSKI [2]
W
Mirosław MUCHALSKI
21
19
21
18
H2H
MD 40+
Round 3
Łukasz FISCHER
Mariusz TROSZAK
W
Zbigniew GOLDWASSER
Klaus STIENS
21
19
21
19
H2H
WS 25+
Round 1
Emilia GOLDWASSER [2]
Dorota GRZEJDAK
W
17
21
21
16
17
21
H2H
13:15
MD 40+
Round 3
Radosław STREJKO [1]
Robert WYSZYŃSKI
W
Sebastian HAŁAJDA
Bogdan ZIANOWICZ
21
19
21
15
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 2
Michał SUSKI [1]
Dominika CYGAN
W
Leszek WILD [4]
Dorota DANIELAK
21
17
21
13
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 3
Adam GRZESIAK [1]
W
Rafał BOGDAŃSKI
21
16
21
13
H2H
13:30
MS 55+
Round 4
Ireneusz ŻUREK [1]
Piotr LIPIŃSKI
W
18
21
18
21
H2H
MS 30+ - Grupa 1
Round 3
Robert PIRÓG [1]
W
Radosław GOMUŁA
21
15
21
3
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 3
Krzysztof NOWAK
Sebastian HAŁAJDA
W
12
21
19
21
H2H
13:45
XD 30+ - Grupa 2
Round 2
Radosław STREJKO [2]
Aleksandra ŻOŁNIERZÓW
Dawid KRAWIEC [3]
Olga KONIUCH
W
18
21
21
18
18
21
H2H
MD 55+
Round 1
Mirosław MUCHALSKI
Daniel SZYMAŃSKI
Jerzy LAŃSKI
Andrzej STRUENSEE
W
6
21
12
21
H2H
WS 25+
Round 2
Dorota GRZEJDAK
W
Marta POLASZCZYK
21
10
21
10
H2H
14:00
MS 40+ - Grupa 2
Round 3
Michał SUSKI [3]
W
Maciej ŻOŁNIERZÓW
20
22
21
12
21
16
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 3
Bogdan ZIANOWICZ [3]
W
Zbigniew GOLDWASSER
17
21
21
14
21
13
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 3
Robert WYSZYŃSKI [2]
Klaus STIENS
W
16
21
17
21
H2H
14:15
MS 55+
Round 5
Jacek ŻUROMSKI [2]
Piotr LIPIŃSKI
W
19
21
16
21
H2H
MS 55+
Round 5
Ireneusz ŻUREK [1]
W
Zbigniew MICHALIK
21
16
27
29
21
9
H2H
MS 30+ - o 3 miejsce
Final
Radosław GOMUŁA
W
Arkadiusz BARTCZAK
21
23
21
12
21
12
H2H
14:30
MS 40+ - Grupa 2
Round 3
Dawid KRAWIEC [2]
W
Mariusz TROSZAK
21
17
21
14
H2H
MS 30+
Final
Robert PIRÓG [1]
W
Sebastian HAŁAJDA
21
12
16
21
21
12
H2H
WS 25+
Round 1
Dominika CYGAN [1]
W
Marta POLASZCZYK
21
3
21
4
H2H
14:45
MS 65+
Round 3
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Andrzej SZUMSKI
21
10
21
7
H2H
MD 40+
Round 4
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
W
Sebastian HAŁAJDA
Bogdan ZIANOWICZ
21
16
21
12
H2H
15:00
MD 55+
Round 1
Ireneusz ŻUREK [1]
Jacek ŻUROMSKI
Zbigniew MICHALIK
Sylwester MOMOT
W
9
21
17
21
H2H
MD 40+
Round 4
Radosław STREJKO [1]
Robert WYSZYŃSKI
W
Łukasz FISCHER
Mariusz TROSZAK
21
16
21
18
H2H
WS 25+
Round 3
Dominika CYGAN [1]
W
Dorota GRZEJDAK
16
21
21
19
21
15
H2H
15:15
MS 45+
Final
Adam GRZESIAK [1]
Tomasz CHARKIEWICZ [4]
W
19
21
13
21
H2H
MS 40+
Final
Robert ŚMIERZCHALSKI [1]
W
Dawid KRAWIEC [2]
21
13
22
20
H2H
MS 40+ - o 3 miejsce
Final
Łukasz FISCHER
W
Michał SUSKI [3]
21
12
16
21
21
18
H2H
15:30
XD 30+
Final
Michał SUSKI [1]
Dominika CYGAN
W
Dawid KRAWIEC [3]
Olga KONIUCH
21
12
21
16
H2H
XD 30+ - o 3 miejsce
Final
Leszek WILD [4]
Dorota DANIELAK
Adam GRZESIAK
Dorota GRZEJDAK
W
10
21
15
21
H2H
15:45
MD 55+
Round 2
Ireneusz ŻUREK [1]
Jacek ŻUROMSKI
W
Mirosław MUCHALSKI
Daniel SZYMAŃSKI
21
11
21
12
H2H
MD 55+
Round 2
Jerzy LAŃSKI
Andrzej STRUENSEE
W
Zbigniew MICHALIK
Sylwester MOMOT
25
23
20
22
21
17
H2H
MD 40+
Round 5
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
W
Łukasz FISCHER
Mariusz TROSZAK
15
21
21
12
21
18
H2H
16:00
MS 45+ - o 3 miejsce
Final
Bogdan ZIANOWICZ [3]
Klaus STIENS
W
16
21
17
21
H2H
WD 35+
Round 3
Dominika CYGAN [1]
Olga KONIUCH
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
Małgorzata BARTCZAK
Walkover
H2H
16:15
MD 40+
Round 5
Radosław STREJKO [1]
Robert WYSZYŃSKI
W
Zbigniew GOLDWASSER
Klaus STIENS
21
14
21
15
H2H
16:30
MD 55+
Round 3
Ireneusz ŻUREK [1]
Jacek ŻUROMSKI
Jerzy LAŃSKI
Andrzej STRUENSEE
W
18
21
15
21
H2H
MD 55+
Round 3
Mirosław MUCHALSKI
Daniel SZYMAŃSKI
Zbigniew MICHALIK
Sylwester MOMOT
W
11
21
11
21
H2H