Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
X Jurajski Turniej Seniorów
Matches - sobota, 22 kwietnia 2017
Log In
X Jurajski Turniej Seniorów
Polski Zwiazek Badmintona | Częstochowa
22 kwi 2017
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 22 kwietnia 2017
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
XD 40+
Round 1
Piotr KWIECIŃSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
9
21
18
21
H2H
XD 40+
Round 1
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
Artur ROSŁANIEC
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
5
21
7
H2H
MS 30+
Round 2
Arkadiusz PARMA [1]
W
Karol JAKUBCZYK
21
9
21
6
H2H
MS 45+
Round 1
Wojciech KAŁAMAGA
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
18
21
22
20
21
15
H2H
MS 45+
Round 1
Karol PIK
Krzysztof LATAWSKI
W
8
21
10
21
H2H
MS 35+ - Group A
Round 1
Dominik NOCUŃ
Dariusz OPATRZYK
W
5
21
15
21
H2H
MS 35+ - Group A
Round 1
Jakub FIRLUS [1]
W
Tomasz KNOPEK
21
14
10
21
21
10
H2H
MS 35+ - Group B
Round 1
Damian STEFAŃCZYK
W
Marcin DRZYZGA
21
18
21
19
H2H
09:30
MS 40+ - Group A
Round 1
Grzegorz RADECKI
W
Mariusz RURARZ
21
15
21
16
H2H
MS 40+ - Group A
Round 1
Krzysztof GRABEK [1]
W
Grzegorz SOCHACKI
21
19
21
19
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Rafał BOGDAŃSKI
W
Piotr KRZEMPEK
18
21
21
13
21
8
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Robert ŚMIERZCHALSKI [2]
W
Piotr BONDARUK
21
12
21
17
H2H
MD 50+ - Group A
Round 1
Henryk WIRZINKIEWICZ
Dariusz ZGORZAŁEK
W
Grzegorz GÓRSKI
Dariusz MORUŃ
21
18
21
10
H2H
MD 50+ - Group B
Round 1
Grzegorz PRADELA
Henryk SWOBODA
W
Jarosław OCIEPA
Andrzej STRUENSEE
21
15
21
17
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Piotr SUSKI
W
Lech KURPIOS
21
2
21
1
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Czesław TRZMIEL
21
10
20
22
22
20
H2H
MS 55+ - Group B
Round 1
Zbigniew BARTOSZ
W
Zbigniew MARSZAŁEK
23
21
21
15
H2H
10:00
WD 45+
Round 1
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
W
Carola FECHNER
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
5
21
14
H2H
WD 45+
Round 1
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
W
Elżbieta KOŁTUŃSKA
Iwona OSTROWSKA
21
5
21
9
H2H
MS 35+ - Group C
Round 1
Marcin PUCIATO
W
Robert BIEGANOWSKI
21
17
21
11
H2H
MS 60+
Round 1
Jacek SZAFRAŃSKI
W
Andrzej SZAWŁOWSKI
21
13
21
12
H2H
MS 70+
Round 1
Andrzej KOWALSKI
W
Czesław GWIAZDA
21
16
21
12
H2H
MS 70+
Round 1
Paweł GASZ [1]
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
21
8
21
13
H2H
MD 30+
Round 1
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Marcin RYKAŁA
W
Tomasz KNOPEK
Tomasz MORAWIK
21
14
21
11
H2H
MS 50+
Round 1
Mariusz MICHNIEWICZ
W
Wojciech ROMAŃCZUK
21
19
21
11
H2H
10:30
MS 60+
Round 1
Bolesław CICHOCKI [1]
W
Andrzej STRUENSEE
21
14
21
10
H2H
MD 30+
Round 1
Grzegorz KULESZA [1]
Mariusz RURARZ
W
Arkadiusz PARMA
Jakub PROBIERZ
21
15
21
17
H2H
MD 40+ - Group A
Round 1
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Józef ORZOŁ
W
Wojciech KAŁAMAGA
Piotr KRZEMPEK
21
12
21
19
H2H
MD 40+ - Group B
Round 1
Andrzej GRZECHNIK
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
Krzysztof LATAWSKI
Grzegorz RADECKI
22
20
18
21
21
15
H2H
MS 50+
Round 1
Tomasz WROŃSKI [1]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
9
21
9
H2H
MD 55+
Round 1
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
21
13
21
12
H2H
XD 50+ - Group B
Round 1
Czesław TRZMIEL
Małgorzata KABAROWSKA
Jarosław OCIEPA
Małgorzata WOŹNIAK
W
21
19
17
21
19
21
H2H
MS 45+
Round 2
Benno RAJ [1]
W
Karol PIK
21
6
21
14
H2H
WS 25+
Round 1
Dorota GRZEJDAK
W
Małgorzata ŚREDNICKA
21
11
21
10
H2H
11:00
XD 40+
Round 2
Kamil POPŁAWSKI [1]
Barbara JASKÓLSKA
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
21
19
17
21
15
21
H2H
XD 40+
Round 2
Piotr KWIECIŃSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Artur ROSŁANIEC
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
16
21
15
H2H
MD 35+
Round 1
Marcin GRZYWACZ [1]
Marcin PUCIATO
W
Przemysław POHL
Łukasz POHL
21
16
21
9
H2H
WS 45+
Round 1
Elżbieta KOŁTUŃSKA
Monika KOPKA
W
5
21
2
21
H2H
MD 65+
Round 1
Przemysław GRZESZKOWIAK
Andrzej KOWALSKI
W
Czesław GWIAZDA
Maciej ŻMUDZIŃSKI
21
19
21
18
H2H
MS 35+ - Group A
Round 2
Jakub FIRLUS [1]
W
Dominik NOCUŃ
21
8
21
8
H2H
MS 35+ - Group A
Round 2
Dariusz OPATRZYK
W
Tomasz KNOPEK
21
10
21
12
H2H
MS 35+ - Group B
Round 2
Dawid KRAWIEC [2]
W
Damian STEFAŃCZYK
21
19
21
12
H2H
11:30
MD 55+
Round 1
Andrzej BITTNER
Bolesław CICHOCKI
W
Zbigniew BARTOSZ
Piotr SUSKI
14
21
22
20
21
11
H2H
MS 30+
Round 2
Jakub PROBIERZ
Tomasz MORAWIK
W
21
17
10
21
24
26
H2H
MS 45+
Round 2
Wojciech KAŁAMAGA
Krzysztof LATAWSKI
W
18
21
13
21
H2H
MD 50+ - Group A
Round 2
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
Dariusz ZGORZAŁEK
21
18
21
10
H2H
MD 50+ - Group B
Round 2
Mirosław ADAMCZYK [2]
Wojciech ROMAŃCZUK
Grzegorz PRADELA
Henryk SWOBODA
W
17
21
17
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
W
Grzegorz RADECKI
21
12
20
22
21
7
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Mariusz RURARZ
W
Grzegorz SOCHACKI
21
11
21
11
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Robert ŚMIERZCHALSKI [2]
W
Rafał BOGDAŃSKI
21
14
21
16
H2H
12:00
WD 45+
Round 2
Danuta FORYTA [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
21
18
16
21
21
19
H2H
WD 45+
Round 2
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
Carola FECHNER
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
21
18
15
21
13
21
H2H
MD 40+ - Group A
Round 1
Piotr BONDARUK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Marek MIŁOSZEWSKI
Karol PIK
21
8
16
21
21
18
H2H
WD 25+
Round 1
Danuta KORBEL
Małgorzata WOŹNIAK
Dorota DANIELAK
Bożena WOŁKOWYCKA
W
7
21
12
21
H2H
XD 35+
Round 1
Damian STEFAŃCZYK
Monika KOPKA
Dariusz OPATRZYK
Ewa LESIUK
W
11
21
12
21
H2H
MS 35+ - Group C
Round 2
Paweł SŁUPCZEWSKI [3]
Marcin PUCIATO
W
13
21
19
21
H2H
MD 35+
Round 2
Michał SUSKI
Grzegorz WŁODARCZYK
Przemysław POHL
Łukasz POHL
W
17
21
21
16
21
23
H2H
MS 50+
Round 2
Tomasz WROŃSKI [1]
Mariusz MICHNIEWICZ
W
16
21
18
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Lech KURPIOS
Czesław TRZMIEL
W
1
21
5
21
H2H
12:30
MS 30+
Round 3
Jakub PROBIERZ
Arkadiusz PARMA [1]
W
23
21
15
21
6
21
H2H
MS 45+
Round 3
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Krzysztof LATAWSKI
W
10
21
15
21
H2H
MS 50+
Round 2
Wojciech ROMAŃCZUK
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
18
21
10
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Piotr SUSKI
21
17
21
10
H2H
MS 55+ - Group B
Round 2
Jacek OSADNIK [2]
Zbigniew BARTOSZ
W
17
21
14
21
H2H
MS 60+
Round 2
Bolesław CICHOCKI [1]
W
Jacek SZAFRAŃSKI
12
21
22
20
21
18
H2H
MS 60+
Round 2
Andrzej SZAWŁOWSKI
Andrzej STRUENSEE
W
10
21
11
21
H2H
MS 70+
Round 2
Paweł GASZ [1]
W
Andrzej KOWALSKI
21
16
16
21
21
9
H2H
13:00
XD 40+
Round 3
Kamil POPŁAWSKI [1]
Barbara JASKÓLSKA
Piotr KWIECIŃSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
W
27
29
19
21
H2H
XD 40+
Round 3
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
Artur ROSŁANIEC
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
13
21
6
H2H
XD 50+ - Group A
Round 1
Marek ROSA
Krystyna CIELECKA
W
Grzegorz GÓRSKI
Anna SZTOLCMAN
21
6
21
9
H2H
XD 30+ - Group A
Round 1
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Danuta KORBEL
Marcin GRZYWACZ
Beata BIAŁEK
W
15
21
7
21
H2H
XD 30+ - Group B
Round 1
Marcin RYKAŁA
Anna CZUPIOŁ
W
Michał SUSKI
Dorota DANIELAK
21
14
21
16
H2H
XD 45+
Round 1
Grzegorz PRADELA
Danuta FORYTA
W
Benno RAJ
Carola FECHNER
19
21
26
24
21
4
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Piotr KRZEMPEK
Piotr BONDARUK
W
14
21
8
21
H2H
MS 70+
Round 2
Czesław GWIAZDA
Przemysław GRZESZKOWIAK
W
17
21
23
25
H2H
XD 35+
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
Damian STEFAŃCZYK
Monika KOPKA
21
15
21
15
H2H
13:30
MD 50+ - Group B
Round 3
Mirosław ADAMCZYK [2]
Wojciech ROMAŃCZUK
W
Jarosław OCIEPA
Andrzej STRUENSEE
21
18
11
21
21
14
H2H
MS 30+
Round 1
Tomasz MORAWIK
W
Arkadiusz PARMA [1]
21
23
23
21
21
11
H2H
MS 35+ - Group A
Round 3
Jakub FIRLUS [1]
W
Dariusz OPATRZYK
20
22
21
14
21
18
H2H
MS 35+ - Group B
Round 3
Dawid KRAWIEC [2]
W
Marcin DRZYZGA
21
11
21
13
H2H
MS 35+ - Group C
Round 3
Paweł SŁUPCZEWSKI [3]
Robert BIEGANOWSKI
W
19
21
23
25
H2H
MS 60+
Round 3
Bolesław CICHOCKI [1]
W
Andrzej SZAWŁOWSKI
21
7
21
14
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Lech KURPIOS
21
11
21
11
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Piotr SUSKI
Czesław TRZMIEL
W
18
21
19
21
H2H
MS 55+ - Group B
Round 3
Jacek OSADNIK [2]
Zbigniew MARSZAŁEK
W
21
13
15
21
13
21
H2H
14:00
WD 45+
Round 3
Danuta FORYTA [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
6
21
11
H2H
WD 45+
Round 3
Elżbieta KOŁTUŃSKA
Iwona OSTROWSKA
Carola FECHNER
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
7
21
7
21
H2H
MS 45+
Round 3
Benno RAJ [1]
W
Wojciech KAŁAMAGA
21
9
21
19
H2H
XD 30+ - Group A
Round 2
Grzegorz WŁODARCZYK [1]
Dominika CYGAN
W
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Danuta KORBEL
21
14
21
12
H2H
XD 30+ - Group B
Round 2
Grzegorz KULESZA [2]
Olga KONIUCH
W
Marcin RYKAŁA
Anna CZUPIOŁ
21
3
21
12
H2H
MD 50+ - Group A
Round 3
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Grzegorz GÓRSKI
Dariusz MORUŃ
21
7
21
10
H2H
MS 70+
Round 3
Paweł GASZ [1]
W
Czesław GWIAZDA
21
12
21
12
H2H
MS 70+
Round 3
Andrzej KOWALSKI
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
21
19
21
15
H2H
14:30
MS 60+
Round 3
Jacek SZAFRAŃSKI
Andrzej STRUENSEE
W
11
21
11
21
H2H
MD 40+ - Group B
Round 2
Mariusz POPA [2]
Artur ROSŁANIEC
Andrzej GRZECHNIK
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
14
21
12
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
W
Mariusz RURARZ
21
19
21
13
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Grzegorz RADECKI
W
Grzegorz SOCHACKI
21
11
21
11
H2H
MS 40+ - Group B
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr BONDARUK
W
21
14
14
21
14
21
H2H
MD 55+
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Andrzej BITTNER
Bolesław CICHOCKI
21
13
16
21
21
11
H2H
MS 50+
Round 3
Tomasz WROŃSKI [1]
W
Wojciech ROMAŃCZUK
21
16
21
16
H2H
15:00
XD 40+
Round 4
Kamil POPŁAWSKI [1]
Barbara JASKÓLSKA
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
12
21
19
21
H2H
XD 40+
Round 4
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
Piotr KWIECIŃSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
21
5
21
10
H2H
XD 45+
Round 2
Józef ORZOŁ [1]
Agnieszka BROJEK
W
Grzegorz PRADELA
Danuta FORYTA
14
21
24
22
21
17
H2H
WS 45+
Round 2
Małgorzata KABAROWSKA
W
Elżbieta KOŁTUŃSKA
21
3
21
1
H2H
MS 30+
Round 1
Jakub PROBIERZ
W
Karol JAKUBCZYK
21
12
21
9
H2H
MS 35+ - Group A
Round 3
Dominik NOCUŃ
Tomasz KNOPEK
W
5
21
8
21
H2H
XD 50+ - Group A
Round 2
Stanisław WIKŁO [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Marek ROSA
Krystyna CIELECKA
21
10
21
11
H2H
MS 45+
Round 4
Karol PIK
Wojciech KAŁAMAGA
W
15
21
20
22
H2H
15:30
MS 45+
Round 4
Benno RAJ [1]
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
21
13
21
12
H2H
MD 40+ - Group B
Round 3
Mariusz POPA [2]
Artur ROSŁANIEC
W
Krzysztof LATAWSKI
Grzegorz RADECKI
21
10
21
16
H2H
MD 65+
Round 2
Wojciech BORZĘCKI [1]
Paweł GASZ
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
Andrzej KOWALSKI
21
9
21
16
H2H
MD 55+
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
Zbigniew BARTOSZ
Piotr SUSKI
W
13
21
13
21
H2H
XD 35+
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
Dariusz OPATRZYK
Ewa LESIUK
W
20
22
21
19
19
21
H2H
16:00
WD 45+
Round 4
Danuta FORYTA [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Elżbieta KOŁTUŃSKA
Iwona OSTROWSKA
21
4
21
12
H2H
WD 45+
Round 4
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
11
21
13
H2H
WS 25+
Round 2
Dominika CYGAN [1]
W
Dorota GRZEJDAK
21
15
15
21
21
14
H2H
WD 25+
Round 2
Anna CZUPIOŁ [1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Danuta KORBEL
Małgorzata WOŹNIAK
21
19
17
21
21
18
H2H
MD 40+ - Group A
Round 2
Wojciech KAŁAMAGA
Piotr KRZEMPEK
W
Marek MIŁOSZEWSKI
Karol PIK
21
12
18
21
24
22
H2H
MS 35+
Semi final
Marcin PUCIATO
W
Dawid KRAWIEC [2]
21
18
21
9
H2H
XD 30+ - Group B
Round 3
Grzegorz KULESZA [2]
Olga KONIUCH
W
Michał SUSKI
Dorota DANIELAK
21
13
21
13
H2H
MD 30+
Round 2
Grzegorz KULESZA [1]
Mariusz RURARZ
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Marcin RYKAŁA
W
16
21
15
21
H2H
MD 30+
Round 2
Tomasz KNOPEK
Tomasz MORAWIK
W
Arkadiusz PARMA
Jakub PROBIERZ
18
21
21
18
21
13
H2H
16:30
MD 40+ - Group A
Round 2
Piotr BONDARUK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Józef ORZOŁ
21
16
21
14
H2H
MD 55+
Round 2
Zbigniew BARTOSZ
Piotr SUSKI
W
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
21
12
17
21
21
5
H2H
MS 45+
Round 5
Benno RAJ [1]
Krzysztof LATAWSKI
W
24
22
17
21
19
21
H2H
MD 65+
Round 3
Wojciech BORZĘCKI [1]
Paweł GASZ
W
Czesław GWIAZDA
Maciej ŻMUDZIŃSKI
21
18
21
12
H2H
17:00
XD 40+
Round 5
Kamil POPŁAWSKI [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Artur ROSŁANIEC
Dorota GAWROŃSKA-POPA
19
21
21
17
21
13
H2H
XD 40+
Round 5
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
12
21
21
11
21
16
H2H
XD 50+ - Group B
Round 2
Marek SZCZEŚNIEWSKI [2]
Iwona OSTROWSKA
Czesław TRZMIEL
Małgorzata KABAROWSKA
W
22
20
8
21
13
21
H2H
XD 30+ - Group A
Round 3
Grzegorz WŁODARCZYK [1]
Dominika CYGAN
W
Marcin GRZYWACZ
Beata BIAŁEK
21
18
21
15
H2H
MS 40+ - Group B
Round 3
Robert ŚMIERZCHALSKI [2]
W
Piotr KRZEMPEK
21
8
21
15
H2H
XD 50+ - Group A
Round 3
Stanisław WIKŁO [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Grzegorz GÓRSKI
Anna SZTOLCMAN
21
8
21
10
H2H
MD 30+
Round 3
Grzegorz KULESZA [1]
Mariusz RURARZ
W
Tomasz KNOPEK
Tomasz MORAWIK
21
17
21
17
H2H
MS 30+
Round 3
Tomasz MORAWIK
W
Karol JAKUBCZYK
21
9
21
1
H2H
17:30
MD 40+ - Group A
Round 3
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Józef ORZOŁ
W
Marek MIŁOSZEWSKI
Karol PIK
17
21
21
17
21
17
H2H
MD 55+
Round 3
Andrzej BITTNER
Bolesław CICHOCKI
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
W
21
18
17
21
16
21
H2H
18:00
WD 45+
Round 5
Danuta FORYTA [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Carola FECHNER
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
8
21
7
H2H
WD 45+
Round 5
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
W
Elżbieta KOŁTUŃSKA
Iwona OSTROWSKA
21
2
21
12
H2H
MD 40+ - Group A
Round 3
Piotr BONDARUK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Wojciech KAŁAMAGA
Piotr KRZEMPEK
21
5
21
16
H2H
MS 50+
Round 3
Mariusz MICHNIEWICZ
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
13
21
14
H2H
MD 35+
Round 3
Marcin GRZYWACZ [1]
Marcin PUCIATO
W
Michał SUSKI
Grzegorz WŁODARCZYK
21
15
21
16
H2H
MD 30+
Round 3
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Marcin RYKAŁA
W
Arkadiusz PARMA
Jakub PROBIERZ
21
14
21
16
H2H
WD 25+
Round 3
Anna CZUPIOŁ [1]
Ewa MŁYNARSKA
Dorota DANIELAK
Bożena WOŁKOWYCKA
W
21
19
17
21
15
21
H2H
WS 25+
Round 3
Dominika CYGAN [1]
W
Małgorzata ŚREDNICKA
21
14
21
7
H2H
WS 45+
Round 3
Małgorzata KABAROWSKA
Monika KOPKA
W
18
21
12
21
H2H
18:30
MS 45+
Round 5
Karol PIK
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
W
18
21
21
23
H2H
MS 55+
Final
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Zbigniew BARTOSZ
21
17
21
18
H2H
19:00
XD 45+
Round 3
Józef ORZOŁ [1]
Agnieszka BROJEK
Benno RAJ
Carola FECHNER
W
19
21
21
16
19
21
H2H
XD 50+ - Group B
Round 3
Marek SZCZEŚNIEWSKI [2]
Iwona OSTROWSKA
Jarosław OCIEPA
Małgorzata WOŹNIAK
W
17
21
21
16
11
21
H2H
MS 40+
Final
Krzysztof GRABEK [1]
Robert ŚMIERZCHALSKI [2]
W
18
21
16
21
H2H
MS 35+
Final
Jakub FIRLUS [1]
Marcin PUCIATO
W
19
21
21
18
19
21
H2H
19:30
XD 50+
Final
Stanisław WIKŁO [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Jarosław OCIEPA
Małgorzata WOŹNIAK
21
9
21
13
H2H
20:00
MD 40+
Final
Piotr BONDARUK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Andrzej GRZECHNIK
Robert ŚMIERZCHALSKI
22
20
19
21
21
16
H2H
XD 30+
Final
Grzegorz WŁODARCZYK [1]
Dominika CYGAN
W
Grzegorz KULESZA [2]
Olga KONIUCH
21
15
21
15
H2H
MD 50+
Final
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Grzegorz PRADELA
Henryk SWOBODA
21
14
21
17
H2H