Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO Cup 2015
Matches - niedziela, 15 marca 2015
Log In
Ogólnopolski Turniej Badmintona NETTO Cup 2015
Polski Zwiazek Badmintona | Szczecin
14 mar 2015 to 15 mar 2015
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
14
mar
niedz.
15
mar
More
Match schedule
niedziela, 15 marca 2015
Search in player and club...
List view
Grid view
More
10:20
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group A
Round 1
Sławomir Pyta
W
Sebastian Zieliński
15
12
15
14
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group B
Round 1
Wiktor Krupa
W
Przemysław Sas
15
3
15
3
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group C
Round 1
Krzysztof Krygier
Bartosz Lemierzewicz
W
11
15
9
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group D
Round 1
Radosław Rathnau
Przemysław Janaszek
W
9
15
10
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group E
Round 1
Krzysztof Sołtysiak
W
Grzegorz Łysek
15
3
15
2
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group F
Round 1
Jacek Chojnacki
W
Mateusz Wawrzyniak
15
2
15
8
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group G
Round 1
Stanisław Pokorski
Łukasz Nowakowski
W
9
15
10
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group H
Round 1
Tomasz Ogulewicz
W
Sreedhar Unnikrishnakurt
15
8
15
8
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 1
Maciek Broniszewski
Leszek Wild
W
11
15
10
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 1
Marcin Masłowski [9]
Jakub Orzechowski
W
9
15
13
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 1
Jan Bajtek
W
Mateusz Grygowski
15
5
15
5
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 1
Tomasz Banaś [10]
W
Piotr Opłotny
15
2
15
2
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 1
Zbigniew Kawka
Adam Konkol
W
3
15
6
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 1
Grzegorz Pilarski
W
Mirosław Muchalski
15
11
15
13
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 1
Andrzej Garbiec
Stefan Rebelski
W
15
14
14
15
13
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group D
Round 1
Sławomir Gusta
Norbert Górski
W
4
15
5
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group E
Round 1
Mirosław Szadkowski [7]
W
Mirosław Kabaciński
15
3
15
4
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 1
Ireneusz Żurek [8]
W
Wojciech Selke
11
15
15
14
15
5
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 1
Marcin Słojewski [5]
Adam Hermann
W
14
15
14
15
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group A
Round 1
Barbara Konkol
Natalia Nowak
W
2
15
11
15
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 1
Edyta Selke [5]
W
Karolina Pluta
Walkover
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 1
Karolina Sieradzka [2]
W
Katarzyna Danielczyk
15
11
15
8
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 1
Katrin Metzke [3]
W
Katarzyna Hubaczek
15
2
15
8
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 1
Anna Kubiak [4]
W
Joanna Gusta
15
6
15
9
10:45
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group A
Round 2
Jeremy Macke [1]
W
Sławomir Pyta
15
12
13
15
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group B
Round 2
Paweł Krukowski [2]
W
Wiktor Krupa
15
8
15
14
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group C
Round 2
Mateusz Wilczek [3]
W
Krzysztof Krygier
15
11
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group D
Round 2
Jacek Potorski [4]
W
Radosław Rathnau
15
6
15
9
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group E
Round 2
Sebastian Hałajda [5]
W
Krzysztof Sołtysiak
15
8
15
11
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group F
Round 2
Michał Izbicki [8]
Jacek Chojnacki
W
8
15
15
8
14
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group G
Round 2
Robert Piróg [6]
W
Stanisław Pokorski
15
5
15
13
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group H
Round 2
Krzysztof Rękawek [7]
W
Tomasz Ogulewicz
15
11
15
13
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 2
Marcin Masłowski [9]
W
Maciek Broniszewski
15
12
15
13
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 2
Leszek Wild
W
Jakub Orzechowski
15
6
15
5
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 2
Tomasz Banaś [10]
Jan Bajtek
W
9
15
6
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 2
Mateusz Grygowski
W
Piotr Opłotny
15
0
15
0
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 2
Marek Pniewski [1]
W
Zbigniew Kawka
15
4
15
9
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 2
Andreas Wziatek [2]
W
Grzegorz Pilarski
15
4
15
8
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 2
Tomasz Płonka [3]
W
Andrzej Garbiec
15
14
15
12
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group D
Round 2
Piotr Leśniewicz [4]
W
Sławomir Gusta
15
8
15
6
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group E
Round 2
Jakub Krakowski [6]
Mirosław Szadkowski [7]
W
12
15
9
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 2
Marcin Słojewski [5]
Ireneusz Żurek [8]
W
9
15
12
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 2
Wojciech Selke
Adam Hermann
W
13
15
15
12
13
15
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group A
Round 2
Justyna Grzybek [1]
W
Barbara Konkol
15
2
15
2
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 2
Karolina Sieradzka [2]
W
Edyta Selke [5]
15
8
15
8
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 2
Karolina Pluta
Walkover
Katarzyna Danielczyk
W
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 2
Anna Kubiak [4]
W
Katrin Metzke [3]
15
14
9
15
15
11
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 2
Katarzyna Hubaczek
Joanna Gusta
W
2
15
3
15
11:10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group A
Round 3
Jeremy Macke [1]
W
Sebastian Zieliński
15
9
15
9
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group B
Round 3
Paweł Krukowski [2]
W
Przemysław Sas
15
5
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group C
Round 3
Mateusz Wilczek [3]
W
Bartosz Lemierzewicz
12
15
15
14
15
12
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group D
Round 3
Jacek Potorski [4]
Przemysław Janaszek
W
6
15
12
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group E
Round 3
Sebastian Hałajda [5]
W
Grzegorz Łysek
15
4
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group F
Round 3
Michał Izbicki [8]
W
Mateusz Wawrzyniak
15
2
15
13
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group G
Round 3
Robert Piróg [6]
Łukasz Nowakowski
W
15
14
9
15
8
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group H
Round 3
Krzysztof Rękawek [7]
W
Sreedhar Unnikrishnakurt
15
4
15
6
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 3
Marcin Masłowski [9]
W
Leszek Wild
15
14
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group I
Round 3
Maciek Broniszewski
W
Jakub Orzechowski
12
15
15
12
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 3
Tomasz Banaś [10]
W
Mateusz Grygowski
15
14
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR - Group J
Round 3
Jan Bajtek
W
Piotr Opłotny
15
3
15
3
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 3
Marek Pniewski [1]
W
Adam Konkol
15
13
15
2
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 3
Andreas Wziatek [2]
W
Mirosław Muchalski
15
2
15
8
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 3
Tomasz Płonka [3]
W
Stefan Rebelski
15
9
15
6
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group D
Round 3
Piotr Leśniewicz [4]
Norbert Górski
W
7
15
15
9
14
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group E
Round 3
Jakub Krakowski [6]
W
Mirosław Kabaciński
15
6
15
6
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 3
Marcin Słojewski [5]
W
Wojciech Selke
15
13
15
8
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group F
Round 3
Ireneusz Żurek [8]
Adam Hermann
W
15
13
9
15
12
15
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group A
Round 3
Justyna Grzybek [1]
W
Natalia Nowak
15
5
15
13
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 3
Karolina Sieradzka [2]
W
Karolina Pluta
Walkover
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group B
Round 3
Edyta Selke [5]
W
Katarzyna Danielczyk
15
13
15
12
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 3
Anna Kubiak [4]
W
Katarzyna Hubaczek
15
3
15
2
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR - Group C
Round 3
Katrin Metzke [3]
W
Joanna Gusta
15
7
15
6
12:50
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group A
Round 1
Maciek Broniszewski
Sławomir Pyta
W
Tomasz Banaś
Krzysztof Sołtysiak
15
10
15
8
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group B
Round 1
Mateusz Pierzyński
Tomasz Płonka
W
Sreedhar Unnikrishnakurt
Krzysztof Wolender
15
12
15
6
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group C
Round 1
Mirosław Szadkowski
Mateusz Wawrzyniak
W
Sławomir Gusta
Radosław Rathnau
15
10
15
9
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group D
Round 1
Radosław Jarecki
Jerzy Sadowski
W
Jacek Chojnacki
Marcin Masłowski
15
12
12
15
15
12
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group E
Round 1
Jeremy Macke
Łukasz Nowakowski
W
Andrzej Garbiec
Mateusz Grygowski
15
3
15
8
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group F
Round 1
Piotr Burszewski
Aleksandra Kasprzak
Olgierd Moskalewicz
Krzysztof Rękawek
W
11
15
12
15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group G
Round 1
Jakub Orzechowski
Sebastian Zieliński
W
Krzysztof Krygier
Piotr Leśniewicz
15
12
14
15
15
13
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 1
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
W
Krzysztof Brzozowski
Piotr Drabik
15
11
15
6
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 1
Tomasz Ogulewicz [8]
Katarzyna Szczykutowicz
W
Artur Gracki
Krzysztof Łata
15
8
13
15
15
7
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 1
Rafał Brzoskiewicz
Dariusz Dorożalski
W
Mirosław Kabaciński
Stefan Rebelski
10
15
15
14
15
14
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 1
Adam Konkol
Wojciech Selke
Norbert Górski
Adam Hermann
W
15
13
13
15
13
15
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 1
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
Mirosław Muchalski
Wojciech Rosada
15
10
15
3
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 1
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
W
Zbigniew Kawka
Ireneusz Żurek
15
3
15
8
13:15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group A
Round 2
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
W
Maciek Broniszewski
Sławomir Pyta
15
11
15
8
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group B
Round 2
Paweł Biały [2]
Jacek Potorski
W
Mateusz Pierzyński
Tomasz Płonka
15
11
12
15
15
9
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group C
Round 2
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
Mirosław Szadkowski
Mateusz Wawrzyniak
15
7
15
3
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group D
Round 2
Marcin Grzywacz [3]
Marek Hoppe
W
Radosław Jarecki
Jerzy Sadowski
15
8
15
5
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group E
Round 2
Paweł Krukowski [6]
Bartosz Lemierzewicz
W
Jeremy Macke
Łukasz Nowakowski
15
14
14
15
15
14
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group F
Round 2
Piotr Lassociński [5]
Stanisław Panasz
W
Piotr Burszewski
Aleksandra Kasprzak
11
15
15
9
15
10
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group G
Round 2
Jan Bajtek [7]
Tomasz Polonis
W
Jakub Orzechowski
Sebastian Zieliński
15
7
15
9
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 2
Tomasz Ogulewicz [8]
Katarzyna Szczykutowicz
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
W
15
12
14
15
10
15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 2
Krzysztof Brzozowski
Piotr Drabik
W
Artur Gracki
Krzysztof Łata
15
12
15
14
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 2
Piotr Dymowski [1]
Andrzej Mieżyński
W
Rafał Brzoskiewicz
Dariusz Dorożalski
15
11
15
9
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 2
Adam Biesiada [2]
Krzysztof Simiński
W
Adam Konkol
Wojciech Selke
15
14
15
11
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 2
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
14
15
6
15
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 2
Mirosław Muchalski
Wojciech Rosada
Zbigniew Kawka
Ireneusz Żurek
W
12
15
14
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group A
Round 1
Halinka Ignaczak
Renata Jędrzejewska
Johanna Herzsprung
Katrin Metzke
W
5
15
7
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group B
Round 1
Joanna Gusta
Edyta Selke
W
Sylwia Bundz
Agnieszka Nieżurawska
15
9
15
6
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 1
Joanna Szczepańska
Agnieszka Tasarz
Magda Dorożalska
Monika Dorożalska
W
9
15
8
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 1
Jessica Schumann [3]
Beata Szczecina
W
Katarzyna Szczerkowska
Joanna Zając
15
6
15
2
13:40
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group A
Round 3
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
W
Tomasz Banaś
Krzysztof Sołtysiak
15
7
15
1
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group B
Round 3
Paweł Biały [2]
Jacek Potorski
W
Sreedhar Unnikrishnakurt
Krzysztof Wolender
15
10
15
10
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group C
Round 3
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
Sławomir Gusta
Radosław Rathnau
15
2
15
7
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group D
Round 3
Marcin Grzywacz [3]
Marek Hoppe
W
Jacek Chojnacki
Marcin Masłowski
15
4
15
12
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group E
Round 3
Paweł Krukowski [6]
Bartosz Lemierzewicz
W
Andrzej Garbiec
Mateusz Grygowski
15
8
15
11
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group F
Round 3
Piotr Lassociński [5]
Stanisław Panasz
W
Olgierd Moskalewicz
Krzysztof Rękawek
15
10
15
10
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group G
Round 3
Jan Bajtek [7]
Tomasz Polonis
W
Krzysztof Krygier
Piotr Leśniewicz
15
3
15
11
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 3
Tomasz Ogulewicz [8]
Katarzyna Szczykutowicz
W
Krzysztof Brzozowski
Piotr Drabik
15
8
15
9
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR - Group H
Round 3
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
W
Artur Gracki
Krzysztof Łata
15
10
15
8
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group A
Round 3
Piotr Dymowski [1]
Andrzej Mieżyński
W
Mirosław Kabaciński
Stefan Rebelski
15
7
15
5
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group B
Round 3
Adam Biesiada [2]
Krzysztof Simiński
W
Norbert Górski
Adam Hermann
15
12
12
15
15
12
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 3
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
W
Mirosław Muchalski
Wojciech Rosada
15
7
15
7
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR - Group C
Round 3
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
Zbigniew Kawka
Ireneusz Żurek
15
5
15
4
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group A
Round 2
Maria Frąckowiak [1]
Karolina Sieradzka
W
Halinka Ignaczak
Renata Jędrzejewska
15
6
15
2
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group B
Round 2
Marta Urbanik [2]
Malwina Łazowska
W
Joanna Gusta
Edyta Selke
15
6
14
15
15
4
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 2
Jessica Schumann [3]
Beata Szczecina
W
Joanna Szczepańska
Agnieszka Tasarz
15
7
15
5
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 2
Magda Dorożalska
Monika Dorożalska
W
Katarzyna Szczerkowska
Joanna Zając
15
3
15
7
14:05
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group A
Round 3
Maria Frąckowiak [1]
Karolina Sieradzka
Johanna Herzsprung
Katrin Metzke
W
15
10
6
15
13
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group B
Round 3
Marta Urbanik [2]
Malwina Łazowska
W
Sylwia Bundz
Agnieszka Nieżurawska
15
6
15
5
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 3
Jessica Schumann [3]
Beata Szczecina
W
Magda Dorożalska
Monika Dorożalska
15
3
15
14
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR - Group C
Round 3
Joanna Szczepańska
Agnieszka Tasarz
W
Katarzyna Szczerkowska
Joanna Zając
15
6
15
8
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 32
Tomasz Ogulewicz
W
Bartosz Lemierzewicz
15
8
7
15
15
12
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 32
Michał Izbicki [8]
W
Wiktor Krupa
15
7
15
8
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 32
Sławomir Pyta
W
Krzysztof Sołtysiak
11
15
15
14
15
10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 32
Jacek Potorski [4]
W
Robert Piróg [6]
15
12
15
14
14:30
MIXT OPEN AMATOR - Group A
Round 1
Agnieszka Nieżurawska
Piotr Dymowski
W
Agnieszka Tasarz
Piotr Drabik
15
7
15
7
MIXT OPEN AMATOR - Group B
Round 1
Beata Szczecina
Klaus Stiens
W
Monika Dorożalska
Dariusz Dorożalski
15
5
15
5
MIXT OPEN AMATOR - Group C
Round 1
Karolina Pluta
Mateusz Pierzyński
W
Jessica Schumann
Andreas Wziatek
15
10
15
12
MIXT OPEN AMATOR - Group D
Round 1
Sylwia Bundz
Stanisław Panasz
Anna Kubiak
Leszek Wild
W
12
15
7
15
MIXT OPEN AMATOR - Group E
Round 1
Joanna Szczepańska
Krzysztof Wolender
Aleksandra Kasprzak
Piotr Burszewski
W
12
15
10
15
MIXT OPEN AMATOR - Group F
Round 1
Agnieszka Bylicka
Krzysztof Brzozowski
Magda Dorożalska
Sebastian Hałajda
W
1
15
10
15
14:55
MIXT OPEN AMATOR - Group A
Round 2
Justyna Grzybek [1]
Kamil Pawlaczyk
W
Agnieszka Nieżurawska
Piotr Dymowski
15
4
15
6
MIXT OPEN AMATOR - Group B
Round 2
Katarzyna Szczykutowicz [2]
Marcin Grzywacz
W
Beata Szczecina
Klaus Stiens
15
7
15
9
MIXT OPEN AMATOR - Group C
Round 2
Maria Frąckowiak [4]
Marcin Kalinowski
Karolina Pluta
Mateusz Pierzyński
W
5
15
7
15
MIXT OPEN AMATOR - Group D
Round 2
Johanna Herzsprung [3]
Andre Wedemeyer
W
Sylwia Bundz
Stanisław Panasz
15
8
15
5
MIXT OPEN AMATOR - Group E
Round 2
Malwina Łazowska [5]
Piotr Lassociński
W
Joanna Szczepańska
Krzysztof Wolender
15
13
15
10
MIXT OPEN AMATOR - Group F
Round 2
Marta Urbanik [6]
Michał Izbicki
W
Agnieszka Bylicka
Krzysztof Brzozowski
15
6
15
4
15:20
MIXT OPEN AMATOR - Group A
Round 3
Justyna Grzybek [1]
Kamil Pawlaczyk
W
Agnieszka Tasarz
Piotr Drabik
15
8
15
8
MIXT OPEN AMATOR - Group B
Round 3
Katarzyna Szczykutowicz [2]
Marcin Grzywacz
W
Monika Dorożalska
Dariusz Dorożalski
15
5
15
6
MIXT OPEN AMATOR - Group C
Round 3
Maria Frąckowiak [4]
Marcin Kalinowski
Jessica Schumann
Andreas Wziatek
W
9
15
14
15
MIXT OPEN AMATOR - Group D
Round 3
Johanna Herzsprung [3]
Andre Wedemeyer
W
Anna Kubiak
Leszek Wild
11
15
15
10
15
9
MIXT OPEN AMATOR - Group E
Round 3
Malwina Łazowska [5]
Piotr Lassociński
W
Aleksandra Kasprzak
Piotr Burszewski
15
11
15
14
MIXT OPEN AMATOR - Group F
Round 3
Marta Urbanik [6]
Michał Izbicki
W
Magda Dorożalska
Sebastian Hałajda
5
15
15
7
15
5
15:45
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Jeremy Macke
Łukasz Nowakowski
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
7
15
13
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Round of 16
Ireneusz Żurek [8]
Stefan Rebelski
W
15
13
10
15
13
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Round of 16
Mirosław Szadkowski [7]
Grzegorz Pilarski
W
13
15
11
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Round of 16
Piotr Leśniewicz [4]
W
Jakub Krakowski [6]
Walkover
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Radosław Jarecki
Jerzy Sadowski
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
W
12
15
11
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Łukasz Nowakowski
W
Tomasz Ogulewicz
15
14
15
10
16:10
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Round of 16
Adam Konkol
W
Adam Hermann
15
13
14
15
15
12
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Sebastian Hałajda [5]
Michał Izbicki [8]
W
15
9
9
15
9
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Quarter final
Marcin Masłowski [9]
Łukasz Nowakowski
W
15
9
11
15
8
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Jacek Potorski [4]
Krzysztof Rękawek [7]
W
14
15
10
15
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Piotr Leśniewicz [4]
Andreas Wziatek [2]
W
12
15
13
15
16:35
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Jakub Orzechowski
Sebastian Zieliński
Paweł Biały [2]
Jacek Potorski
W
9
15
12
15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Quarter final
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
W
Paweł Biały [2]
Jacek Potorski
15
11
15
14
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Marek Pniewski [1]
W
Stefan Rebelski
15
12
15
8
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Norbert Górski
W
Grzegorz Pilarski
15
8
15
6
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Adam Konkol
Tomasz Płonka [3]
W
11
15
7
15
17:00
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Semi final
Tomasz Płonka [3]
W
Andreas Wziatek [2]
21
13
21
15
17:25
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Paweł Krukowski [6]
Bartosz Lemierzewicz
Mateusz Pierzyński
Tomasz Płonka
W
12
15
8
15
17:50
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
W
Tomasz Ogulewicz [8]
Katarzyna Szczykutowicz
15
8
15
12
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Marcin Grzywacz [3]
Marek Hoppe
W
Olgierd Moskalewicz
Krzysztof Rękawek
15
6
15
6
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Maciek Broniszewski
Sławomir Pyta
Piotr Lassociński [5]
Stanisław Panasz
W
10
15
8
15
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Rafał Brzoskiewicz
Dariusz Dorożalski
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
5
15
2
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR
Quarter final
Magda Dorożalska
Monika Dorożalska
Joanna Gusta
Edyta Selke
W
15
8
14
15
13
15
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR
Quarter final
Maria Frąckowiak [1]
Karolina Sieradzka
W
Jessica Schumann [3]
Beata Szczecina
15
14
15
7
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR
Quarter final
Natalia Nowak
Anna Kubiak [4]
W
8
15
8
15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Quarter final
Marcin Grzywacz [3]
Marek Hoppe
W
Mateusz Pierzyński
Tomasz Płonka
15
4
15
13
18:15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Round of 16
Jan Bajtek [7]
Tomasz Polonis
W
Mirosław Szadkowski
Mateusz Wawrzyniak
Walkover
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Quarter final
Piotr Lassociński [5]
Stanisław Panasz
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
17
21
21
22
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Przemysław Janaszek
W
Tomasz Banaś [10]
15
4
15
4
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Leszek Wild
W
Mateusz Wilczek [3]
14
15
15
14
15
13
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Semi final
Marek Pniewski [1]
W
Norbert Górski
21
5
21
11
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Semi final
Piotr Dymowski [1]
Andrzej Mieżyński
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
W
15
21
15
21
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR
Semi final
Anna Kubiak [4]
Karolina Sieradzka [2]
W
15
21
11
21
18:40
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Quarter final
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
W
Norbert Górski
Adam Hermann
15
8
15
4
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Quarter final
Przemysław Janaszek
W
Michał Izbicki [8]
15
8
15
3
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Quarter final
Jacek Chojnacki
W
Leszek Wild
12
15
15
6
15
13
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Semi final
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
Adam Biesiada [2]
Krzysztof Simiński
17
21
21
13
21
15
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Quarter final
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
W
Jan Bajtek [7]
Tomasz Polonis
15
13
15
14
MIXT OPEN AMATOR
Quarter final
Marta Urbanik [6]
Michał Izbicki
Karolina Pluta
Mateusz Pierzyński
W
15
8
6
15
12
15
19:05
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Semi final
Łukasz Nowakowski
Przemysław Janaszek
W
9
21
16
21
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Semi final
Jacek Chojnacki
Krzysztof Rękawek [7]
W
12
21
10
21
SINGIEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Final
Marek Pniewski [1]
Tomasz Płonka [3]
W
16
21
21
16
18
21
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR
Semi final
Justyna Grzybek [1]
W
Katrin Metzke [3]
21
9
21
10
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Semi final
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
W
Marcin Grzywacz [3]
Marek Hoppe
21
14
21
9
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR
Semi final
Maria Frąckowiak [1]
Karolina Sieradzka
Marta Urbanik [2]
Malwina Łazowska
W
24
26
19
21
19:30
MIXT OPEN AMATOR
Quarter final
Justyna Grzybek [1]
Kamil Pawlaczyk
W
Jessica Schumann
Andreas Wziatek
15
5
15
6
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Semi final
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
Przemysław Janaszek
Mateusz Wilczek
21
10
21
11
MIXT OPEN AMATOR
Quarter final
Anna Kubiak
Leszek Wild
Katarzyna Szczykutowicz [2]
Marcin Grzywacz
W
15
8
12
15
10
15
DEBEL MĘŻCZYŹNI 40+ AMATOR
Final
Piotr Lipiński [4]
Kajetan Tarnowski
Marcin Kalinowski [3]
Marek Pniewski
W
21
19
19
21
21
23
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR
Semi final
Johanna Herzsprung
Katrin Metzke
W
Joanna Gusta
Edyta Selke
21
10
21
7
19:55
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR
Final
Justyna Grzybek [1]
W
Karolina Sieradzka [2]
21
17
21
17
DEBEL MĘSKI OPEN AMATOR
Final
Kamil Pawlaczyk [1]
Robert Piróg
Klaus Stiens [4]
Andre Wedemeyer
W
16
21
21
19
18
21
20:20
SINGIEL OPEN KOBIETY AMATOR
Quarter final
Katrin Metzke [3]
W
Edyta Selke [5]
13
15
15
10
15
10
MIXT OPEN AMATOR
Round of 16
Magda Dorożalska
Sebastian Hałajda
Jessica Schumann
Andreas Wziatek
W
15
11
6
15
10
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Final
Przemysław Janaszek
Krzysztof Rękawek [7]
W
18
21
21
18
18
21
DEBEL KOBIETY OPEN AMATOR
Final
Johanna Herzsprung
Katrin Metzke
W
Marta Urbanik [2]
Malwina Łazowska
20
22
21
9
21
16
20:45
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Sławomir Pyta
Jacek Chojnacki
W
12
15
12
15
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Round of 16
Jan Bajtek
W
Paweł Krukowski [2]
15
9
15
9
MIXT OPEN AMATOR
Round of 16
Malwina Łazowska [5]
Piotr Lassociński
Beata Szczecina
Klaus Stiens
W
8
15
5
15
MIXT OPEN AMATOR
Round of 16
Anna Kubiak
Leszek Wild
W
Aleksandra Kasprzak
Piotr Burszewski
15
6
15
4
21:10
SINGIEL OPEN MĘŻCZYŹNI AMATOR
Quarter final
Krzysztof Rękawek [7]
W
Jan Bajtek
15
7
15
9
MIXT OPEN AMATOR
Quarter final
Johanna Herzsprung [3]
Andre Wedemeyer
Beata Szczecina
Klaus Stiens
W
14
15
15
11
9
15
21:35
MIXT OPEN AMATOR
Round of 16
Agnieszka Nieżurawska
Piotr Dymowski
Marta Urbanik [6]
Michał Izbicki
W
13
15
4
15
22:00
MIXT OPEN AMATOR
Semi final
Karolina Pluta
Mateusz Pierzyński
Katarzyna Szczykutowicz [2]
Marcin Grzywacz
W
12
21
21
14
10
21
23:15
MIXT OPEN AMATOR
Semi final
Justyna Grzybek [1]
Kamil Pawlaczyk
W
Beata Szczecina
Klaus Stiens
21
19
21
9
23:40
MIXT OPEN AMATOR
Final
Justyna Grzybek [1]
Kamil Pawlaczyk
W
Katarzyna Szczykutowicz [2]
Marcin Grzywacz
21
16
16
21
23
21