Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2016.10.22 Grand Prix Olsztyna Seniorów
Matches - sobota, 22 października 2016
Log In
2016.10.22 Grand Prix Olsztyna Seniorów
Polski Zwiazek Badmintona | Olsztyn
22 paź 2016
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 22 października 2016
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MS 35 - Grupa A
Round 1
Paweł PASIK [1]
W
Marcin ŁOZIŃSKI
21
15
21
10
H2H
MS 35 - Grupa B
Round 1
Błażej PALACZ
Rafał LEWCZYK
W
8
21
10
21
H2H
MS 35 - Grupa C
Round 1
Marek MIAŁKOWSKI [4]
Marcin GRZYWACZ
W
13
21
14
21
H2H
MS 30
Round 3
Grzegorz KULESZA [1]
Piotr KOWENICKI
W
9
21
7
21
H2H
MS 40 - Grupa A
Round 1
Dominik STATNIK [3/4]
W
Krzysztof BOGUCKI
21
14
21
4
H2H
MS 40 - Grupa A
Round 1
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Marcin MAŁEK
21
10
21
10
H2H
09:15
MS 45 - Grupa A
Round 1
Wojciech MRUGACZ
Roman MAŚLANIK
W
17
21
11
21
H2H
MS 45 - Grupa B
Round 1
Artur KUŹMICKI
W
Tomasz PASZKE
21
8
21
9
H2H
09:30
MS 45 - Grupa C
Round 1
Tomasz STOPA
W
Artur ŁUGOWOW
21
19
21
14
H2H
MS 50
Round 1
Dariusz ROCHOŃ
W
Grzegorz WASYLUK
15
21
21
11
21
17
H2H
MS 50
Round 1
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
9
21
10
H2H
MS 65
Round 1
Andrzej JANECKI [2]
W
Wojciech BORZĘCKI
21
15
21
19
H2H
MS 55
Round 1
Jacek OSADNIK
W
Zbigniew GRZĘDA
17
21
21
15
21
18
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 1
Jerzy SZAŁAPSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Alexey BAKUSHEV
Inessa TRAWKINA
21
6
21
14
H2H
09:45
MS 60
Round 1
Andrzej STRUENSEE
Krzysztof CHMIELEWSKI
W
21
17
14
21
12
21
H2H
MS 70
Round 1
Przemysław GRZESZKOWIAK
Leopold TUKENDORF
W
16
21
12
21
H2H
MS 70
Round 1
Andrzej KOWALSKI [1]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
12
21
17
H2H
XD 35 - Grupa B
Round 1
Adam GRALA [3/4]
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
Vladimir KUBLITSKII
Ekaterina DVALISHWILI
21
16
22
24
23
21
H2H
XD 35 - Grupa B
Round 1
Leszek WILD [2]
Anna KUBIAK
W
Władimir BABAJEW
Ksenia TATARINOWA
21
8
21
17
H2H
MS 65
Round 1
Grzegorz MALESZEWSKI
Andrzej ANTOSIEWICZ
W
13
21
17
21
H2H
10:00
MS 40 - Grupa B
Round 1
Jacek LEWANDOWSKI [2]
W
Marek MAŚLANIK
21
13
21
14
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 1
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
21
15
21
15
H2H
XD 30
Round 1
Mariusz PAKULSKI [1]
Olga KONIUCH
W
Andrzej GAJEWSKI
Dorota DANIELAK
21
10
21
16
H2H
10:15
XD 45 - Grupa A
Round 3
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
W
Kazimierz ZALEWSKI
Małgorzata ZALEWSKA
19
21
21
14
21
12
H2H
XD 45 - Grupa B
Round 3
Wojciech ROMAŃCZUK [2]
Agnieszka BROJEK
W
Bogdan STANKIEWICZ
Krystyna CIELECKA
21
11
21
9
H2H
XD 55
Round 3
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Andrzej KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZONAJA
21
8
21
8
H2H
MD 30
Round 3
Marcin GRZYWACZ [1]
Grzegorz KULESZA
W
Marcin WYBIEREK
Marcin ŁOZIŃSKI
21
19
21
12
H2H
10:30
MS 35 - Grupa B
Round 1
Sebastian LASECKI [2]
W
Alexey BAKUSHEV
21
17
22
20
H2H
WS 25
Round 1
Dominika CYGAN
W
Emilia GOLDWASSER
21
18
21
19
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 1
Piotr BONDARUK [3/4]
Marek MIAŁKOWSKI
W
Krzysztof KORZENIEWSKI
Wojciech POZNAŃSKI
21
19
21
19
H2H
MD 40 - Grupa B
Round 3
Krzysztof BOGUCKI [2]
Jarosław KURKOWSKI
W
Marek MACIEJEWSKI
Arkadiusz ROZMUS
21
17
21
11
H2H
MD 50
Round 3
Mirosław ADAMCZYK [1]
Zbigniew DORNA
W
Maciej BYSIKIEWICZ
Janusz NAWROCKI
21
18
20
22
21
19
H2H
10:45
MD 55
Round 5
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
Krzysztof CHMIELEWSKI
Andrzej KAFTAŃSKI
W
20
22
17
21
H2H
MD 35 - Grupa A
Round 1
Piotr GÓRNY [3/4]
Rafał LEWCZYK
Adam GRALA
Tomasz STOPA
W
8
21
13
21
H2H
MD 65
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej JANECKI
Przemysław GRZESZKOWIAK
Andrzej KOWALSKI
W
21
14
17
21
20
22
H2H
MD 65
Round 1
Wojciech BORZĘCKI [1]
Paweł GASZ
W
Jerzy STACHOWSKI
Leopold TUKENDORF
21
8
21
8
H2H
11:00
WD 25
Round 4
Dorota DANIELAK
Olga KONIUCH
W
Swietłana DRUDE
Agnieszka TRZCIŃSKA
21
18
19
21
21
14
H2H
WD 25
Round 4
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Ekaterina DVALISHWILI
Ksenia TATARINOWA
21
6
21
9
H2H
XD 40
Round 1
Andrzej WOŁKOW
Natasza ŁUGOWOWA
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
12
21
17
21
H2H
MD 30
Round 3
Andrzej GAJEWSKI
Piotr KOWENICKI
W
Przemysław OGRODZIŃSKI
Mariusz PAKULSKI
21
19
21
13
H2H
11:15
MD 55
Round 5
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Jerzy RYBICKI
Andrzej STRUENSEE
21
10
21
13
H2H
MD 35 - Grupa A
Round 1
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Radosław WALAS
W
Wiktor DRUDE
Vladimir KUBLITSKII
24
22
25
23
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 1
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Paweł PASIK
W
Paweł GŁAŻEWSKI
Leszek WILD
21
10
21
17
H2H
MD 40 - Grupa A
Round 3
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Marek MAŚLANIK
Roman MAŚLANIK
21
6
21
9
H2H
MD 45
Round 1
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Bogdan STANKIEWICZ
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
W
16
21
9
21
H2H
11:30
XD 30
Round 1
Grzegorz WŁODARCZYK
Dominika CYGAN
W
Sebastian LASECKI
Emilia GOLDWASSER
21
19
21
8
H2H
MD 45
Round 1
Wojciech LASEK [1]
Karol PIK
W
Artur KUŹMICKI
Grzegorz WASYLUK
21
15
21
9
H2H
WD 45
Round 1
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZONAJA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
9
21
10
H2H
MS 35 - Grupa B
Round 3
Błażej PALACZ
Alexey BAKUSHEV
W
9
21
10
21
H2H
11:45
MS 35 - Grupa A
Round 3
Piotr GÓRNY
Marcin ŁOZIŃSKI
W
14
21
21
14
21
23
H2H
MS 45 - Grupa B
Round 3
Tomasz CIBOROWSKI [2]
W
Tomasz PASZKE
21
8
21
6
H2H
MS 65
Round 5
Andrzej JANECKI [2]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
16
21
16
H2H
MS 65
Round 5
Paweł GASZ [1]
W
Wojciech BORZĘCKI
21
15
21
15
H2H
MS 40 - Grupa B
Round 1
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
W
Arkadiusz ROZMUS
21
13
21
8
H2H
12:00
MS 70
Round 3
Andrzej KOWALSKI [1]
Leopold TUKENDORF
W
21
18
10
21
12
21
H2H
MS 70
Round 3
Przemysław GRZESZKOWIAK
W
Jerzy STACHOWSKI
21
17
21
17
H2H
XD 35 - Grupa B
Round 3
Adam GRALA [3/4]
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
Władimir BABAJEW
Ksenia TATARINOWA
21
15
21
11
H2H
MS 50
Round 4
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Dariusz ROCHOŃ
21
13
21
10
H2H
12:15
MD 55
Round 4
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
W
Zbigniew GRZĘDA
Andrzej KOLESNIK
21
9
21
9
H2H
MD 55
Round 4
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Krzysztof CHMIELEWSKI
Andrzej KAFTAŃSKI
21
18
21
9
H2H
MS 35 - Grupa A
Round 3
Paweł PASIK [1]
W
Piotr BONDARUK
21
15
21
8
H2H
MS 45 - Grupa C
Round 3
Andrzej NIEBRZYDOWSKI [3]
W
Artur ŁUGOWOW
21
11
20
22
21
11
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 3
Jerzy SZAŁAPSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
10
21
21
19
12
21
H2H
12:30
MS 35 - Grupa B
Round 3
Sebastian LASECKI [2]
W
Rafał LEWCZYK
16
21
21
17
21
11
H2H
MS 35 - Grupa C
Round 3
Grzegorz WŁODARCZYK [3]
W
Marcin GRZYWACZ
21
15
21
9
H2H
MS 45 - Grupa A
Round 3
Karol PIK [1]
W
Roman MAŚLANIK
21
19
21
18
H2H
MS 50
Round 5
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Grzegorz WASYLUK
21
14
21
10
H2H
12:45
MS 50
Round 5
Jerzy MURACH [1]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
14
21
11
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 3
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Alexey BAKUSHEV
Inessa TRAWKINA
21
12
21
5
H2H
XD 35 - Grupa B
Round 3
Leszek WILD [2]
Anna KUBIAK
Vladimir KUBLITSKII
Ekaterina DVALISHWILI
W
12
21
21
17
17
21
H2H
XD 40
Round 3
Paweł SZORIN [1]
Tatiana KOLESNIK
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
8
21
10
21
H2H
13:00
MD 65
Round 3
Wojciech BORZĘCKI [1]
Paweł GASZ
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
Andrzej KOWALSKI
21
10
21
11
H2H
MD 65
Round 3
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej JANECKI
W
Jerzy STACHOWSKI
Leopold TUKENDORF
21
17
20
22
21
16
H2H
XD 45 - Grupa A
Round 1
Józef ORZOŁ [3/4]
Iwona OSTROWSKA
Kazimierz ZALEWSKI
Małgorzata ZALEWSKA
W
21
16
16
21
11
21
H2H
XD 45 - Grupa B
Round 1
Janusz NAWROCKI [3/4]
Ewa GOLAŃSKA
W
Bogdan STANKIEWICZ
Krystyna CIELECKA
21
16
21
7
H2H
MS 30
Round 1
Marcin WYBIEREK
Piotr KOWENICKI
W
15
21
14
21
H2H
MS 35 - Grupa A
Round 1
Piotr GÓRNY
Piotr BONDARUK
W
18
21
14
21
H2H
13:15
XD 55
Round 1
Jerzy RYBICKI
Maria BRZEŹNICKA
W
Andrzej KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZONAJA
21
12
21
11
H2H
MS 55
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Zbigniew GRZĘDA
21
13
21
8
H2H
MS 60
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Krzysztof CHMIELEWSKI
24
26
21
8
21
19
H2H
MD 35 - Grupa A
Round 3
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Radosław WALAS
Adam GRALA
Tomasz STOPA
W
16
21
16
21
H2H
13:30
XD 30
Round 3
Mariusz PAKULSKI [1]
Olga KONIUCH
W
Sebastian LASECKI
Emilia GOLDWASSER
21
13
21
12
H2H
XD 30
Round 3
Grzegorz WŁODARCZYK
Dominika CYGAN
W
Andrzej GAJEWSKI
Dorota DANIELAK
21
15
21
15
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 3
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Paweł PASIK
W
Krzysztof KORZENIEWSKI
Wojciech POZNAŃSKI
21
13
21
13
H2H
MD 40 - Grupa B
Round 1
Andrzej WOŁKOW [3/4]
Artur ŁUGOWOW
W
Marek MACIEJEWSKI
Arkadiusz ROZMUS
21
12
21
14
H2H
MS 40 - Grupa A
Round 3
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Krzysztof BOGUCKI
21
17
21
10
H2H
13:45
MD 35 - Grupa A
Round 3
Piotr GÓRNY [3/4]
Rafał LEWCZYK
Wiktor DRUDE
Vladimir KUBLITSKII
W
17
21
15
21
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 3
Piotr BONDARUK [3/4]
Marek MIAŁKOWSKI
W
Paweł GŁAŻEWSKI
Leszek WILD
21
16
21
15
H2H
MD 40 - Grupa A
Round 1
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
W
Marek MAŚLANIK
Roman MAŚLANIK
21
12
21
2
H2H
MD 45
Round 3
Wojciech LASEK [1]
Karol PIK
W
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
21
16
14
21
26
24
H2H
14:00
MS 65
Round 3
Paweł GASZ [1]
W
Grzegorz MALESZEWSKI
21
10
21
10
H2H
MS 65
Round 3
Andrzej ANTOSIEWICZ
Wojciech BORZĘCKI
W
12
21
14
21
H2H
MS 70
Round 2
Andrzej KOWALSKI [1]
Przemysław GRZESZKOWIAK
W
10
21
12
21
H2H
MS 70
Round 2
Leopold TUKENDORF
W
Jerzy STACHOWSKI
21
14
21
13
H2H
MS 40 - Grupa A
Round 3
Dominik STATNIK [3/4]
W
Marcin MAŁEK
21
8
21
8
H2H
14:15
MD 45
Round 3
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Bogdan STANKIEWICZ
W
Artur KUŹMICKI
Grzegorz WASYLUK
21
13
21
12
H2H
MD 50
Round 1
Mariusz MICHNIEWICZ
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Maciej BYSIKIEWICZ
Janusz NAWROCKI
21
13
21
16
H2H
MD 55
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Zbigniew GRZĘDA
Andrzej KOLESNIK
21
15
21
13
H2H
MD 55
Round 3
Krzysztof CHMIELEWSKI
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Jerzy RYBICKI
Andrzej STRUENSEE
21
15
21
8
H2H
WD 25
Round 5
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Ewa GOLAŃSKA
Anna KUBIAK
21
16
21
16
H2H
14:30
MD 30
Round 1
Andrzej GAJEWSKI
Piotr KOWENICKI
W
Marcin WYBIEREK
Marcin ŁOZIŃSKI
21
14
21
16
H2H
MD 30
Round 1
Marcin GRZYWACZ [1]
Grzegorz KULESZA
Przemysław OGRODZIŃSKI
Mariusz PAKULSKI
W
16
21
21
16
15
21
H2H
WD 25
Round 5
Dorota DANIELAK
Olga KONIUCH
W
Ekaterina DVALISHWILI
Ksenia TATARINOWA
21
10
21
8
H2H
WD 45
Round 3
Agnieszka BROJEK [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
13
21
16
H2H
WS 25
Round 3
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Emilia GOLDWASSER
21
15
22
20
H2H
14:45
MS 35 - Grupa A
Round 2
Paweł PASIK [1]
W
Piotr GÓRNY
21
10
21
6
H2H
MS 35 - Grupa B
Round 2
Sebastian LASECKI [2]
W
Błażej PALACZ
23
21
21
18
H2H
MS 35 - Grupa B
Round 2
Rafał LEWCZYK
W
Alexey BAKUSHEV
22
20
21
18
H2H
15:00
MS 35 - Grupa C
Round 2
Grzegorz WŁODARCZYK [3]
W
Marek MIAŁKOWSKI [4]
21
15
21
15
H2H
WD 25
Round 3
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Swietłana DRUDE
Agnieszka TRZCIŃSKA
21
16
21
19
H2H
MS 40 - Grupa B
Round 3
Jacek LEWANDOWSKI [2]
W
Arkadiusz ROZMUS
21
8
21
10
H2H
MS 40 - Grupa B
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
W
Marek MAŚLANIK
21
19
21
10
H2H
15:15
MS 50
Round 4
Jerzy MURACH [1]
W
Grzegorz WASYLUK
21
9
21
18
H2H
MS 45 - Grupa A
Round 2
Karol PIK [1]
W
Wojciech MRUGACZ
21
10
21
11
H2H
MS 45 - Grupa B
Round 2
Tomasz CIBOROWSKI [2]
Artur KUŹMICKI
W
13
21
21
12
10
21
H2H
MS 45 - Grupa C
Round 2
Andrzej NIEBRZYDOWSKI [3]
Tomasz STOPA
W
14
21
12
21
H2H
MD 65
Round 2
Wojciech BORZĘCKI [1]
Paweł GASZ
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej JANECKI
21
3
21
14
H2H
WD 25
Round 3
Ekaterina DVALISHWILI
Ksenia TATARINOWA
Ewa GOLAŃSKA
Anna KUBIAK
W
8
21
11
21
H2H
15:30
MS 35 - Grupa A
Round 2
Piotr BONDARUK
Marcin ŁOZIŃSKI
W
12
21
21
18
19
21
H2H
MD 65
Round 2
Przemysław GRZESZKOWIAK
Andrzej KOWALSKI
W
Jerzy STACHOWSKI
Leopold TUKENDORF
21
12
21
14
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 2
Krzysztof KORZENIEWSKI
Wojciech POZNAŃSKI
W
Paweł GŁAŻEWSKI
Leszek WILD
21
18
21
15
H2H
MD 40 - Grupa A
Round 2
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
21
18
21
12
H2H
XD 55
Round 2
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Grażyna STEFAŃSKA
Jerzy RYBICKI
Maria BRZEŹNICKA
W
18
21
16
21
H2H
15:45
MD 35 - Grupa A
Round 2
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Radosław WALAS
W
Piotr GÓRNY [3/4]
Rafał LEWCZYK
21
11
21
12
H2H
MD 40 - Grupa B
Round 2
Krzysztof BOGUCKI [2]
Jarosław KURKOWSKI
W
Andrzej WOŁKOW [3/4]
Artur ŁUGOWOW
21
19
21
17
H2H
XD 45 - Grupa B
Round 2
Wojciech ROMAŃCZUK [2]
Agnieszka BROJEK
Janusz NAWROCKI [3/4]
Ewa GOLAŃSKA
W
16
21
16
21
H2H
MS 30
Round 2
Grzegorz KULESZA [1]
Marcin WYBIEREK
W
16
21
21
10
4
21
H2H
16:00
MS 40 - Grupa B
Round 2
Arkadiusz ROZMUS
Marek MAŚLANIK
W
13
21
11
21
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 2
Alexey BAKUSHEV
Inessa TRAWKINA
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
15
21
7
21
H2H
MS 55
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Jacek OSADNIK
21
13
21
14
H2H
MS 60
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
Andrzej STRUENSEE
W
15
21
16
21
H2H
WD 25
Round 1
Swietłana DRUDE
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
Ekaterina DVALISHWILI
Ksenia TATARINOWA
21
5
21
9
H2H
16:15
MS 50
Round 3
Jerzy MURACH [1]
W
Dariusz ROCHOŃ
21
14
21
12
H2H
MS 50
Round 3
Grzegorz WASYLUK
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
18
21
18
H2H
MS 65
Round 4
Paweł GASZ [1]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
10
21
10
H2H
MS 65
Round 4
Andrzej JANECKI [2]
W
Grzegorz MALESZEWSKI
21
13
21
9
H2H
16:30
MD 35 - Grupa A
Round 2
Adam GRALA
Tomasz STOPA
Wiktor DRUDE
Vladimir KUBLITSKII
W
10
21
15
21
H2H
XD 45 - Grupa A
Round 2
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
W
Józef ORZOŁ [3/4]
Iwona OSTROWSKA
21
19
21
12
H2H
WD 45
Round 2
Agnieszka BROJEK [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZONAJA
21
12
19
21
21
19
H2H
WD 25
Round 1
Dorota DANIELAK
Olga KONIUCH
W
Ewa GOLAŃSKA
Anna KUBIAK
21
17
21
15
H2H
MD 35 - Grupa B
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Paweł PASIK
W
Piotr BONDARUK [3/4]
Marek MIAŁKOWSKI
21
18
21
15
H2H
16:45
WS 25
Round 2
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Dominika CYGAN
11
21
21
16
21
12
H2H
MS 40 - Grupa A
Round 2
Krzysztof BOGUCKI
W
Marcin MAŁEK
21
11
21
16
H2H
MD 30
Round 2
Marcin GRZYWACZ [1]
Grzegorz KULESZA
Andrzej GAJEWSKI
Piotr KOWENICKI
W
12
21
18
21
H2H
17:00
MS 40 - Grupa A
Round 2
Robert BIEGANOWSKI [1]
Dominik STATNIK [3/4]
W
19
21
15
21
H2H
MD 30
Round 2
Marcin WYBIEREK
Marcin ŁOZIŃSKI
Przemysław OGRODZIŃSKI
Mariusz PAKULSKI
W
15
21
18
21
H2H
MD 55
Round 1
Zbigniew GRZĘDA
Andrzej KOLESNIK
Krzysztof CHMIELEWSKI
Andrzej KAFTAŃSKI
W
16
21
13
21
H2H
MD 55
Round 1
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
W
Jerzy RYBICKI
Andrzej STRUENSEE
21
15
14
21
21
12
H2H
17:15
XD 35 - Grupa B
Round 2
Vladimir KUBLITSKII
Ekaterina DVALISHWILI
W
Władimir BABAJEW
Ksenia TATARINOWA
21
7
21
8
H2H
MS 50
Round 2
Jerzy MURACH [1]
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
21
14
16
21
17
21
H2H
MS 50
Round 2
Dariusz ROCHOŃ
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
16
21
15
H2H
17:30
MS 65
Round 2
Paweł GASZ [1]
W
Andrzej JANECKI [2]
21
13
23
21
H2H
MS 65
Round 2
Grzegorz MALESZEWSKI
Wojciech BORZĘCKI
W
15
21
21
15
14
21
H2H
XD 35 - Grupa A
Round 2
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Jerzy SZAŁAPSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
21
18
21
16
H2H
XD 35 - Grupa B
Round 2
Leszek WILD [2]
Anna KUBIAK
W
Adam GRALA [3/4]
Agnieszka TRZCIŃSKA
21
14
21
14
H2H
17:45
MS 35
Semi final
Grzegorz WŁODARCZYK [3]
W
Sebastian LASECKI [2]
21
13
21
15
H2H
MS 40 - Grupa B
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
W
21
17
7
21
20
22
H2H
MS 45
Semi final
Tomasz STOPA
W
Artur KUŹMICKI
21
12
21
10
H2H
MD 45
Round 2
Wojciech LASEK [1]
Karol PIK
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Bogdan STANKIEWICZ
21
18
21
14
H2H
18:00
XD 30
Round 2
Mariusz PAKULSKI [1]
Olga KONIUCH
Grzegorz WŁODARCZYK
Dominika CYGAN
W
14
21
21
16
17
21
H2H
XD 30
Round 2
Sebastian LASECKI
Emilia GOLDWASSER
Retired
Andrzej GAJEWSKI
Dorota DANIELAK
W
18
13
H2H
XD 40
Round 2
Paweł SZORIN [1]
Tatiana KOLESNIK
W
Andrzej WOŁKOW
Natasza ŁUGOWOWA
21
16
21
13
H2H
18:15
MD 45
Round 2
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
W
Artur KUŹMICKI
Grzegorz WASYLUK
21
9
21
16
H2H
MD 50
Round 2
Mirosław ADAMCZYK [1]
Zbigniew DORNA
Mariusz MICHNIEWICZ
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
12
21
13
21
H2H
18:30
MD 55
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Jacek OSADNIK
Marek ROSA
21
12
21
11
H2H
MD 55
Round 2
Zbigniew GRZĘDA
Andrzej KOLESNIK
Jerzy RYBICKI
Andrzej STRUENSEE
W
12
21
14
21
H2H
MD 35
Final
Wiktor DRUDE
Vladimir KUBLITSKII
W
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Paweł PASIK
21
7
21
16
H2H
18:45
MS 40
Final
Dominik STATNIK [3/4]
W
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
21
10
21
10
H2H
WD 25
Round 2
Swietłana DRUDE
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
Ewa GOLAŃSKA
Anna KUBIAK
21
16
21
14
H2H
19:00
WD 25
Round 2
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Dorota DANIELAK
Olga KONIUCH
21
18
21
17
H2H
MD 40
Final
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Krzysztof BOGUCKI [2]
Jarosław KURKOWSKI
21
13
21
9
H2H
19:15
MS 45
Final
Karol PIK [1]
Tomasz STOPA
W
16
21
16
21
H2H
19:30
MS 35
Final
Paweł PASIK [1]
Grzegorz WŁODARCZYK [3]
W
16
21
21
18
5
21
H2H
XD 35
Final
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Leszek WILD [2]
Anna KUBIAK
21
15
21
9
H2H
19:45
XD 45
Final
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
Janusz NAWROCKI [3/4]
Ewa GOLAŃSKA
W
18
21
10
21
H2H