Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
24 Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2023
Matches - niedziela, 19 lutego 2023
Log In
24 Ogólnopolski Turniej Badmintona BABOLAT CUP 2023
Polski Badminton | Police
18 lut 2023 to 19 lut 2023
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
18
lut
niedz.
19
lut
More
Match schedule
niedziela, 19 lutego 2023
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:30
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 5
Robert Gołąbek [1]
W
Maciej Przybył
15
4
15
11
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 5
Artur Lipecki [2]
Mariusz Naus
W
6
15
1
15
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 1
Bartosz Janczak
W
Aleksandra Zdunek
15
1
15
5
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 1
Marta Kuraczyk
W
Franciszek Dziedzic
15
3
15
8
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 1
Emilia Nürnberg
Michał Suchorzewski
W
1
15
6
15
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 1
Czarek Misztela
W
Krzysztof Rosiek
15
3
15
4
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 1
Magdalena Maćkowska
Dagmara Wysocka
W
12
15
15
11
11
15
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 1
Piotr Ernest
W
Mariusz Nürnberg
15
10
15
9
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 1
Katarzyna Gądek
Maksymilian Nürnberg
W
12
15
13
15
09:55
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 1
Bartosz Gritzman
W
Przemysław Dembowski
9
15
15
6
15
6
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 3
Kacper Makulus [1]
W
Aleksander Tobołkiewicz
15
5
15
4
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 3
Mateusz Pepke [2]
Łukasz Misztela
W
16
18
13
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group C
Round 3
Piotr Kasperkowiak [4]
Marcel Makulus
W
7
15
7
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 1
Marcin Dymowski [3]
W
Bartłomiej Mieżyński
15
6
15
9
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 1
Rafał Szymański
W
Damian Berdowski
15
8
15
13
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 4
Robert Gołąbek [1]
Mariusz Naus
W
10
15
11
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 2
Ireneusz Żurek [3]
W
Maciej Przybył
15
11
15
6
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 3
Robert Gumuliński [1]
Radosław Czapka
W
17
15
12
15
11
15
10:20
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 3
Andrzej Makulus [2]
W
Andrzej Markowski
15
8
15
7
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 1
Marek Jóźwik [3]
W
Łukasz Wojciechowski
15
9
15
11
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 1
Dawid Berger [6]
Marcin Cyranowski
W
10
15
8
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 1
Marcin Najdora [4]
Piotr Dymowski
W
15
17
15
10
7
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 1
Artur Węc [5]
W
Robert Pawlak
15
4
15
7
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 1
Leszek Piórkowski [1]
Adam Konkol
W
12
15
9
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 1
Damian Derc [4]
W
Tomasz Lencewicz
7
15
15
12
15
9
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 1
Marcin Bartkowiak [2]
W
Krzysztof Turek
15
5
15
8
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 1
Tomasz Marszałek [3]
Mirosław Chabowski
W
4
15
6
15
10:45
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group A
Round 3
Szymon Palczewski [1]
W
Paweł Zwierkowski
15
6
15
7
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group B
Round 3
Radosław Rathnau [2]
W
Miron Starosielec
15
12
15
1
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 3
Dawid Grzybek [1]
W
Mieszko Szymański
15
4
15
12
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 1
Damian Kramarz [2]
W
Piotr Lencewicz
15
8
15
7
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 1
Michał Łukaszuk [4]
Kajetan Bilski
W
11
15
11
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 4
Artur Lipecki [2]
Ireneusz Żurek [3]
W
10
15
5
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 3
Mariusz Naus
W
Maciej Przybył
15
3
15
7
TPRETENDENTÓW KOBIETY OPEN
Round 3
Zosia Nowakowska [1]
W
Małgorzata Burchacka
15
4
15
6
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 3
Bartosz Janczak
W
Franciszek Dziedzic
15
11
15
4
11:10
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 3
Marta Kuraczyk
W
Aleksandra Zdunek
15
6
16
14
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 3
Emilia Nürnberg
Krzysztof Rosiek
W
6
15
7
15
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 3
Czarek Misztela
Michał Suchorzewski
W
15
11
13
15
9
15
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 3
Magdalena Maćkowska
Mariusz Nürnberg
W
20
19
12
15
9
15
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 3
Piotr Ernest
W
Dagmara Wysocka
15
5
15
9
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 3
Katarzyna Gądek
Przemysław Dembowski
W
6
15
7
15
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 3
Bartosz Gritzman
W
Maksymilian Nürnberg
15
11
15
7
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 1
Adrian Kramarz
W
Aleksander Tobołkiewicz
15
11
15
13
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 1
Jakub Sumisławski
Łukasz Misztela
W
7
15
7
15
11:35
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group C
Round 1
Jacek Filipiak
Marcel Makulus
W
15
12
9
15
9
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 3
Marcin Dymowski [3]
W
Damian Berdowski
15
7
15
8
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 3
Rafał Szymański
Bartłomiej Mieżyński
W
8
15
15
11
11
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 3
Robert Gołąbek [1]
W
Ireneusz Żurek [3]
15
11
20
18
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 1
Artur Lipecki [2]
W
Maciej Przybył
16
14
15
11
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 1
Tomasz Czubek
Radosław Czapka
W
8
15
13
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 1
Daniel Kuźmicz [7]
W
Andrzej Markowski
15
7
15
7
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 3
Dawid Berger [6]
W
Łukasz Wojciechowski
15
9
11
15
15
11
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 3
Marek Jóźwik [3]
W
Marcin Cyranowski
15
17
15
7
15
9
12:00
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 3
Artur Węc [5]
Piotr Dymowski
W
15
8
19
20
11
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 3
Marcin Najdora [4]
W
Robert Pawlak
15
10
15
9
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 3
Leszek Piórkowski [1]
Tomasz Lencewicz
W
9
15
16
14
14
16
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 3
Damian Derc [4]
Adam Konkol
W
8
15
8
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 3
Marcin Bartkowiak [2]
W
Mirosław Chabowski
15
10
15
13
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 3
Tomasz Marszałek [3]
Krzysztof Turek
W
13
15
15
13
15
17
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group A
Round 1
Thomas Kohler
W
Paweł Zwierkowski
15
11
15
13
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group B
Round 1
Robert Piróg
W
Miron Starosielec
13
15
15
12
15
11
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 1
Szymon Nowakowski
Mieszko Szymański
W
13
15
11
15
12:25
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 3
Michał Łukaszuk [4]
W
Piotr Lencewicz
17
15
15
11
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 3
Damian Kramarz [2]
Kajetan Bilski
W
18
16
7
15
12
15
TPRETENDENTÓW KOBIETY OPEN
Round 1
Karina Kowalska
W
Małgorzata Burchacka
15
4
15
9
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 2
Bartosz Janczak
W
Marta Kuraczyk
16
14
12
15
15
9
RADOSNY AMATOR - Group A
Round 2
Franciszek Dziedzic
Aleksandra Zdunek
W
19
17
14
16
19
20
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 2
Emilia Nürnberg
Czarek Misztela
W
4
15
0
15
RADOSNY AMATOR - Group B
Round 2
Krzysztof Rosiek
W
Michał Suchorzewski
12
15
15
13
15
12
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 2
Magdalena Maćkowska
Piotr Ernest
W
15
6
8
15
13
15
RADOSNY AMATOR - Group C
Round 2
Mariusz Nürnberg
W
Dagmara Wysocka
15
6
15
11
12:50
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 2
Katarzyna Gądek
Bartosz Gritzman
W
8
15
2
15
RADOSNY AMATOR - Group D
Round 2
Przemysław Dembowski
W
Maksymilian Nürnberg
15
7
15
9
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 1
Ireneusz Żurek [3]
Mariusz Naus
W
4
15
9
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 50+
Round 2
Robert Gołąbek [1]
W
Artur Lipecki [2]
15
10
15
10
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 2
Kacper Makulus [1]
W
Adrian Kramarz
15
9
15
6
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 2
Mateusz Pepke [2]
W
Jakub Sumisławski
15
7
15
6
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group C
Round 2
Piotr Kasperkowiak [4]
Jacek Filipiak
W
4
15
9
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 2
Marcin Dymowski [3]
W
Rafał Szymański
15
9
15
4
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group D
Round 2
Damian Berdowski
Bartłomiej Mieżyński
W
8
15
7
15
13:15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 2
Robert Gumuliński [1]
Tomasz Czubek
W
15
6
12
15
9
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 2
Andrzej Makulus [2]
Daniel Kuźmicz [7]
W
10
15
11
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 2
Marcin Cyranowski
Łukasz Wojciechowski
W
12
15
13
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group C
Round 2
Marek Jóźwik [3]
W
Dawid Berger [6]
15
10
15
11
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 2
Robert Pawlak
Piotr Dymowski
W
10
15
2
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group D
Round 2
Marcin Najdora [4]
Artur Węc [5]
W
6
15
12
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 2
Tomasz Lencewicz
Adam Konkol
W
15
17
6
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group A
Round 2
Leszek Piórkowski [1]
Damian Derc [4]
W
16
18
7
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 2
Mirosław Chabowski
W
Krzysztof Turek
15
9
15
9
13:40
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 40+ - Group B
Round 2
Marcin Bartkowiak [2]
W
Tomasz Marszałek [3]
15
5
15
5
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group A
Round 2
Szymon Palczewski [1]
W
Thomas Kohler
15
11
11
15
15
13
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+ - Group B
Round 2
Radosław Rathnau [2]
Robert Piróg
W
11
15
8
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group A
Round 2
Dawid Grzybek [1]
W
Szymon Nowakowski
17
15
15
13
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 2
Kajetan Bilski
W
Piotr Lencewicz
15
9
15
10
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN - Group B
Round 2
Damian Kramarz [2]
Michał Łukaszuk [4]
W
17
15
13
15
11
15
TPRETENDENTÓW KOBIETY OPEN
Round 2
Zosia Nowakowska [1]
W
Karina Kowalska
15
6
15
10
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 5
Klaus Stiens [1]
Beata Krutz-Szczecina
W
Bernard Woźniczka
Katarzyna Marszałek
15
11
15
5
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group B
Round 3
Piotr Nowacki
Anna Machowiak
W
Adam Dziemidowicz
Małgorzata Burchacka
15
10
15
11
14:05
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 5
Wojciech Selke [2]
Edyta Selke
W
Marcin Bartkowiak
Marta Ciszewska
15
9
15
10
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group A
Round 3
Konrad Gaworek [1]
Karolina Kinczel
W
Rafał Szymański
Karina Kowalska
15
4
15
9
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group C
Round 3
Radosław Sękowski [3]
Joanna Malik
W
Tomasz Gritzman
Karolina Gritzman
15
12
15
13
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group A
Round 3
Mateusz Pierzyński [1]
Sylwia Falkowska
W
Adam Łobaczewski
Dorota Rajczyk-Gałkowska
15
9
15
17
15
13
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group B
Round 3
Michał Łukaszuk [2]
Małgorzata Rama
W
Krzysztof Nowak
Wiktoria Szymkowiak
15
10
15
10
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 1
Kajetan Bilski [1]
Dawid Grzybek
W
Damian Derc
Radosław Rathnau
15
8
15
11
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 1
Michał Izbicki [2]
Mieszko Szymański
W
Piotr Lencewicz
Tomasz Lencewicz
15
4
15
7
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group A
Round 3
Daniel Kuźmicz [1]
Artur Węc
Piotr Ciecierski
Michał Łakos
W
9
15
10
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group B
Round 3
Dawid Berger [2]
Maciej Przybył
W
Marcin Cyranowski
Radosław Czapka
15
10
15
10
14:30
RADOSNY AMATOR
Quarter final
Przemysław Dembowski
Czarek Misztela
W
6
15
9
15
RADOSNY AMATOR
Quarter final
Bartosz Janczak
W
Mariusz Nürnberg
15
12
15
8
RADOSNY AMATOR
Quarter final
Bartosz Gritzman
W
Michał Suchorzewski
15
5
15
11
RADOSNY AMATOR
Quarter final
Marta Kuraczyk
W
Piotr Ernest
15
0
15
0
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 4
Klaus Stiens [1]
Beata Krutz-Szczecina
W
Marcin Bartkowiak
Marta Ciszewska
15
0
15
0
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 2
Marek Polaszczyk [3]
Marta Polaszczyk
Bernard Woźniczka
Katarzyna Marszałek
W
8
15
8
15
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group A
Round 1
Jędrzej Jaskowski
Marta Pierzyńska
Rafał Szymański
Karina Kowalska
W
11
15
12
15
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group B
Round 1
Andrzej Makulus
Ela Makulus
W
Adam Dziemidowicz
Małgorzata Burchacka
15
11
15
9
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group C
Round 1
Krzysztof Czajka [4]
Magdalena Czajka
W
Tomasz Gritzman
Karolina Gritzman
15
5
15
8
14:55
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group A
Round 1
Robert Piróg [3]
Justyna Grzybek
W
Adam Łobaczewski
Dorota Rajczyk-Gałkowska
15
11
15
7
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group B
Round 1
Szymon Palczewski [4]
Roma Palczewska
Krzysztof Nowak
Wiktoria Szymkowiak
W
10
15
13
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 3
Kajetan Bilski [1]
Dawid Grzybek
W
Piotr Lencewicz
Tomasz Lencewicz
15
5
15
6
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 3
Michał Izbicki [2]
Mieszko Szymański
W
Damian Derc
Radosław Rathnau
15
6
15
10
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group A
Round 1
Piotr Dymowski
Marek Jóźwik
W
Piotr Ciecierski
Michał Łakos
15
12
13
15
15
8
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group B
Round 1
Robert Gumuliński
Marcin Najdora
W
Marcin Cyranowski
Radosław Czapka
13
15
15
10
15
13
RADOSNY AMATOR
Semi final
Bartosz Janczak
W
Bartosz Gritzman
16
21
21
16
21
16
RADOSNY AMATOR
Semi final
Marta Kuraczyk
Czarek Misztela
W
2
21
6
21
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 4
Wojciech Selke [2]
Edyta Selke
W
Marek Polaszczyk [3]
Marta Polaszczyk
15
8
15
6
15:20
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 3
Marcin Bartkowiak
Marta Ciszewska
Bernard Woźniczka
Katarzyna Marszałek
W
0
15
0
15
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group A
Round 2
Konrad Gaworek [1]
Karolina Kinczel
W
Jędrzej Jaskowski
Marta Pierzyńska
15
11
15
6
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group B
Round 2
Piotr Nowacki
Anna Machowiak
W
Andrzej Makulus
Ela Makulus
15
10
15
12
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN - Group C
Round 2
Radosław Sękowski [3]
Joanna Malik
W
Krzysztof Czajka [4]
Magdalena Czajka
11
15
15
8
15
6
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group A
Round 2
Mateusz Pierzyński [1]
Sylwia Falkowska
Robert Piróg [3]
Justyna Grzybek
W
19
17
12
15
16
18
TMISTRZÓW MIXT OPEN - Group B
Round 2
Michał Łukaszuk [2]
Małgorzata Rama
W
Szymon Palczewski [4]
Roma Palczewska
15
11
15
12
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 2
Kajetan Bilski [1]
Dawid Grzybek
W
Michał Izbicki [2]
Mieszko Szymański
15
11
11
15
15
13
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Round 2
Piotr Lencewicz
Tomasz Lencewicz
Damian Derc
Radosław Rathnau
W
8
15
15
9
6
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group A
Round 2
Daniel Kuźmicz [1]
Artur Węc
Piotr Dymowski
Marek Jóźwik
W
11
15
15
11
12
15
15:45
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+ - Group B
Round 2
Dawid Berger [2]
Maciej Przybył
Robert Gumuliński
Marcin Najdora
W
14
16
9
15
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 3
Klaus Stiens [1]
Beata Krutz-Szczecina
W
Marek Polaszczyk [3]
Marta Polaszczyk
15
10
15
8
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 1
Wojciech Selke [2]
Edyta Selke
W
Bernard Woźniczka
Katarzyna Marszałek
15
8
15
13
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group A
Round 3
Konrad Gaworek [1]
Krzysztof Turek
W
Leszek Piórkowski
Miron Starosielec
15
12
15
11
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 1
Robert Gołąbek [2]
Paweł Zwierkowski
Thomas Kohler
Radosław Sękowski
W
7
15
8
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 1
Mirosław Chabowski [4]
Adam Łobaczewski
W
Adam Dziemidowicz
Adam Konkol
15
5
15
9
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group A
Round 3
Krzysztof Nowak
Marcin Prządka
Kacper Makulus
Mateusz Pepke
W
0
15
0
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 1
Wojciech Lewandowski
Bartłomiej Mieżyński
W
Bartosz Gritzman
Tomasz Gritzman
13
15
15
10
15
4
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 1
Jacek Filipiak
Szymon Nowakowski
W
Marcin Dymowski
Marcel Makulus
15
12
15
11
16:10
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 5
Katarzyna Marszałek
Roma Palczewska
Magdalena Czajka
Edyta Selke
W
13
15
15
13
10
15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 5
Justyna Grzybek
Małgorzata Rama
W
Beata Krutz-Szczecina
Dorota Rajczyk-Gałkowska
15
9
15
12
TPRETENDENTÓW DEBEL KOBIET
Round 3
Marta Ciszewska
Marta Polaszczyk
W
Karolina Gritzman
Karolina Kinczel
15
12
15
5
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 1
Marek Polaszczyk [1]
Klaus Stiens
Marek Cytlau
Jarosław Martelus
W
15
7
9
15
11
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 1
Krzysztof Czajka [2]
Wojciech Selke
W
Piotr Nowacki
Bernard Woźniczka
15
13
15
9
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group A
Round 1
Piotr Kasperkowiak [3]
Tomasz Marszałek
Leszek Piórkowski
Miron Starosielec
W
7
15
12
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 3
Robert Gołąbek [2]
Paweł Zwierkowski
Adam Dziemidowicz
Adam Konkol
W
15
10
14
16
10
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 3
Mirosław Chabowski [4]
Adam Łobaczewski
W
Thomas Kohler
Radosław Sękowski
15
9
7
15
15
3
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group A
Round 1
Łukasz Misztela
Robert Pawlak
Kacper Makulus
Mateusz Pepke
W
7
15
6
15
16:35
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 3
Wojciech Lewandowski
Bartłomiej Mieżyński
Marcin Dymowski
Marcel Makulus
W
3
15
7
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 3
Jacek Filipiak
Szymon Nowakowski
W
Bartosz Gritzman
Tomasz Gritzman
15
9
15
8
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 4
Katarzyna Marszałek
Roma Palczewska
Beata Krutz-Szczecina
Dorota Rajczyk-Gałkowska
W
5
15
16
14
3
15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 2
Sylwia Falkowska
Wiktoria Szymkowiak
W
Magdalena Czajka
Edyta Selke
15
10
15
10
TPRETENDENTÓW DEBEL KOBIET
Round 1
Anna Machowiak
Joanna Malik
W
Karolina Gritzman
Karolina Kinczel
15
7
15
7
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 3
Marek Polaszczyk [1]
Klaus Stiens
W
Piotr Nowacki
Bernard Woźniczka
15
4
15
10
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 3
Krzysztof Czajka [2]
Wojciech Selke
W
Marek Cytlau
Jarosław Martelus
15
12
15
11
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group A
Round 2
Konrad Gaworek [1]
Krzysztof Turek
W
Piotr Kasperkowiak [3]
Tomasz Marszałek
15
10
15
6
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 2
Adam Dziemidowicz
Adam Konkol
Thomas Kohler
Radosław Sękowski
W
6
15
9
15
17:00
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+ - Group B
Round 2
Robert Gołąbek [2]
Paweł Zwierkowski
Mirosław Chabowski [4]
Adam Łobaczewski
W
9
15
8
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group A
Round 2
Krzysztof Nowak
Marcin Prządka
Łukasz Misztela
Robert Pawlak
W
0
15
0
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 2
Marcin Dymowski
Marcel Makulus
W
Bartosz Gritzman
Tomasz Gritzman
15
3
15
6
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN - Group B
Round 2
Wojciech Lewandowski
Bartłomiej Mieżyński
Jacek Filipiak
Szymon Nowakowski
W
9
15
10
15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 4
Justyna Grzybek
Małgorzata Rama
W
Sylwia Falkowska
Wiktoria Szymkowiak
15
12
15
6
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 3
Beata Krutz-Szczecina
Dorota Rajczyk-Gałkowska
W
Magdalena Czajka
Edyta Selke
15
9
15
10
TPRETENDENTÓW DEBEL KOBIET
Round 2
Marta Ciszewska
Marta Polaszczyk
Anna Machowiak
Joanna Malik
W
13
15
11
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 2
Marek Polaszczyk [1]
Klaus Stiens
W
Krzysztof Czajka [2]
Wojciech Selke
13
15
15
8
15
6
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 50+
Round 2
Piotr Nowacki
Bernard Woźniczka
Marek Cytlau
Jarosław Martelus
W
10
15
4
15
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+
Semi final
Radosław Czapka
W
Piotr Dymowski
17
21
21
8
21
17
17:25
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+
Semi final
Marek Jóźwik
W
Daniel Kuźmicz
21
13
21
15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 3
Katarzyna Marszałek
Roma Palczewska
Sylwia Falkowska
Wiktoria Szymkowiak
W
8
15
10
15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 1
Justyna Grzybek
Małgorzata Rama
W
Magdalena Czajka
Edyta Selke
15
6
15
6
RADOSNY AMATOR
Final
Bartosz Janczak
Czarek Misztela
W
13
21
19
21
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 1
Marek Polaszczyk [3]
Marta Polaszczyk
W
Marcin Bartkowiak
Marta Ciszewska
15
0
15
0
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI OPEN
Final
Kacper Makulus
W
Marcel Makulus
17
21
21
14
21
18
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN
Semi final
Radosław Sękowski
Joanna Malik
Piotr Nowacki
Anna Machowiak
W
10
15
15
11
9
15
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI OPEN
Final
Dawid Grzybek
W
Kajetan Bilski
15
13
15
8
TMISTRZÓW MĘŻCZYŹNI 30+
Final
Szymon Palczewski
Robert Piróg
W
13
15
12
15
TMISTRZÓW DEBEL MĘSKI 30+
Final
Konrad Gaworek
Krzysztof Turek
Mirosław Chabowski
Adam Łobaczewski
W
19
21
18
20
17:50
TMISTRZÓW MIXT 40+
Round 2
Klaus Stiens [1]
Beata Krutz-Szczecina
W
Wojciech Selke [2]
Edyta Selke
15
13
15
9
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 2
Katarzyna Marszałek
Roma Palczewska
Justyna Grzybek
Małgorzata Rama
W
3
15
5
15
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI OPEN
Final
Kacper Makulus
Mateusz Pepke
Jacek Filipiak
Szymon Nowakowski
W
8
15
10
15
TPRETENDENTÓW MIXT OPEN
Final
Konrad Gaworek
Karolina Kinczel
W
Piotr Nowacki
Anna Machowiak
21
17
21
19
TPRETENDENTÓW MĘŻCZYŹNI 40+
Final
Radosław Czapka
Marek Jóźwik
W
10
21
15
21
18:15
TMISTRZÓW DEBEL KOBIET
Round 1
Sylwia Falkowska
Wiktoria Szymkowiak
W
Beata Krutz-Szczecina
Dorota Rajczyk-Gałkowska
14
16
15
10
16
14
TMISTRZÓW MIXT OPEN
Final
Robert Piróg
Justyna Grzybek
W
Michał Łukaszuk
Małgorzata Rama
21
19
21
16
TPRETENDENTÓW DEBEL MĘSKI 40+
Final
Piotr Dymowski
Marek Jóźwik
W
Robert Gumuliński
Marcin Najdora
21
7
21
8