Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
IX Jurajski Turniej Seniorów
Matches - sobota, 16 kwietnia 2016
Log In
IX Jurajski Turniej Seniorów
Polski Zwiazek Badmintona | Olsztyn k/Częstochowy
16 kwi 2016 to 17 kwi 2016
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
16
kwi
niedz.
17
kwi
More
Match schedule
sobota, 16 kwietnia 2016
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MD 30
Round 1
Dariusz OPATRZYK
Michał WIECZOREK
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
W
11
21
18
21
H2H
MD 30
Round 1
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Paweł SŁUPCZEWSKI
W
Karol JAKUBCZYK
Dominik KLIMAS
21
13
21
14
H2H
MS 55
Round 1
Jacek OSADNIK
W
Henryk SWOBODA
14
21
21
13
21
16
H2H
MS 55
Round 1
Ryszard DRĄŻKOWSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
W
22
24
16
21
H2H
XD 40
Round 4
Kamil POPŁAWSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
15
21
16
H2H
XD 40
Round 4
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Sławomir PIECHNIK
Alicja DRĘŻEK
21
6
21
6
H2H
WD 26
Round 1
Katarzyna KUMAŃSKA
Anna WALASEK
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
19
21
14
H2H
09:30
MS 40 - Group A
Round 1
Artur ROSŁANIEC
W
Grzegorz SKÓRKOWSKI
21
0
21
0
H2H
MS 45 - Group A
Round 1
Paweł WIŚNIEWSKI
Krzysztof TERESIŃSKI
W
15
21
18
21
H2H
MS 45 - Group A
Round 1
Jan KACZMARCZYK [1]
W
Waldemar BARTŁOMIEJCZYK
21
0
21
0
H2H
MS 45 - Group B
Round 1
Maciej PUSTELNIK [3]
W
Paweł HAŁUBEK
21
8
21
11
H2H
MS 50 - Group A
Round 1
Robert GŁADYCH
W
Robert ADASZEK
21
13
21
17
MS 50 - Group A
Round 1
Piotr ŁUSZKIEWICZ [1]
W
Mariusz MACZUGA
21
19
21
14
H2H
MS 50 - Group B
Round 1
Tomasz WROŃSKI [3]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
9
21
9
H2H
10:00
WD 26
Round 1
Alicja DRĘŻEK
Dorota GAWROŃSKA-POPA
Barbara JASKÓLSKA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
10
21
14
21
H2H
MS 40 - Group B
Round 1
Grzegorz SOCHACKI
W
Mariusz RURARZ
21
18
20
22
21
12
H2H
MS 40 - Group C
Round 1
Paweł SŁUPCZEWSKI [4]
W
Mirosław ZIARNIAK
21
10
21
8
H2H
MS 60 - Group A
Round 1
Jerzy WIEKIERA
Andrzej SZAWŁOWSKI
W
5
21
9
21
MS 60 - Group B
Round 1
Jerzy LAŃSKI
Bolesław CICHOCKI [3]
W
13
21
12
21
H2H
MS 65
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
W
Wojciech BORZĘCKI
16
21
21
15
21
19
H2H
MS 70
Round 1
Przemysław GRZESZKOWIAK
W
Jerzy STACHOWSKI
21
17
21
17
H2H
10:30
MS 75
Round 1
Jerzy GRZYBOWSKI
Jerzy WRZODAK
W
17
21
13
21
H2H
MS 35 - Group A
Round 1
Dawid KRAWIEC
W
Adam GĘBALA
21
15
20
22
21
15
MS 35 - Group A
Round 1
Jakub FIRLUS [1]
W
Tomasz BIELECKI
21
14
21
11
H2H
MS 35 - Group B
Round 1
Damian STEFAŃCZYK [3]
Leszek GASIK
W
12
21
14
21
H2H
XD 45
Round 1
Ryszard KULĄG
Anna KAŹMIERKOWSKA
Jerzy RYBICKI
Krystyna CIELECKA
W
0
21
0
21
H2H
XD 45
Round 1
Andrzej TUROWSKI [1]
Agnieszka BROJEK
W
Wojciech LASEK
Ewa ZAJĄC
21
10
21
14
H2H
MD 40
Round 1
Piotr CHRZĘSZCZYK
Artur ROSŁANIEC
W
Paweł HAŁUBEK
Paweł WIŚNIEWSKI
21
15
21
14
H2H
11:00
MD 55
Round 1
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
Ryszard DRĄŻKOWSKI
Marek ROSA
W
14
21
20
22
H2H
MD 55
Round 1
Andrzej BITTNER [1]
Dariusz ZGORZAŁEK
W
Jacek OSADNIK
Henryk SWOBODA
21
16
21
18
H2H
MD 50 - Group A
Round 1
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Mariusz MACZUGA
Jarosław OCIEPA
21
16
19
21
21
12
H2H
MD 50 - Group B
Round 1
Mirosław ADAMCZYK [3]
Zbigniew DORNA
W
Robert GŁADYCH
Sławomir PIECHNIK
21
15
21
11
H2H
XD 30 - Group A
Round 1
Mariusz KARENDAŁ
Katarzyna KUMAŃSKA
Dariusz OPATRZYK
Anna CZUPIOŁ
W
8
21
17
21
H2H
WS 26
Round 1
Małgorzata ŚREDNICKA [1]
W
Anna WALASEK
21
13
21
10
H2H
MD 60
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej SZAWŁOWSKI
Wojciech BORZĘCKI
Paweł GASZ
W
21
16
10
21
12
21
H2H
11:30
MD 40
Round 1
Wojciech LASEK [1]
Mariusz POPA
Jan KACZMARCZYK
Mirosław ZIARNIAK
W
17
21
19
21
H2H
MD 50 - Group A
Round 1
Mirosław MORDASIEWICZ
Jerzy MURACH
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
W
14
21
22
20
15
21
H2H
MD 35 - Group A
Round 1
Kamil POPŁAWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
Dawid KRAWIEC
Krzysztof TERESIŃSKI
21
13
21
13
H2H
MD 35 - Group B
Round 1
Adam GĘBALA [3]
Jacek LEWANDOWSKI
W
Tomasz BIELECKI
Leszek GASIK
21
14
9
21
21
15
H2H
MD 70
Round 1
Jerzy GRZYBOWSKI
Jan TOCZEK
Jerzy STACHOWSKI
Maciej ŻMUDZIŃSKI
W
6
21
17
21
H2H
MD 30
Round 2
Sławomir HETMAŃSKI [1]
Artur PUPIN
W
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Paweł SŁUPCZEWSKI
21
12
21
15
H2H
MS 45 - Group B
Round 2
Paweł MELA [2]
Maciej PUSTELNIK [3]
W
11
21
9
21
H2H
12:00
MD 35 - Group A
Round 1
Krzysztof GONTARSKI [1]
Radosław WALAS
W
Mariusz KARENDAŁ
Damian STEFAŃCZYK
21
8
21
13
H2H
MD 30
Round 2
Dariusz OPATRZYK
Michał WIECZOREK
W
Karol JAKUBCZYK
Dominik KLIMAS
21
5
21
4
H2H
MS 55
Round 2
Jacek OSADNIK
Piotr SZAFRAŃSKI
W
17
21
17
21
H2H
WD 26
Round 2
Anna CZUPIOŁ [1]
Anna KOWALSKA
W
Katarzyna KUMAŃSKA
Anna WALASEK
17
21
21
17
23
21
H2H
MS 40 - Group A
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
W
Artur ROSŁANIEC
21
7
21
7
H2H
MS 50 - Group A
Round 2
Piotr ŁUSZKIEWICZ [1]
W
Robert GŁADYCH
21
19
21
16
H2H
MS 50 - Group A
Round 2
Robert ADASZEK
Mariusz MACZUGA
W
7
21
16
21
H2H
12:30
MS 45 - Group A
Round 2
Jan KACZMARCZYK [1]
W
Paweł WIŚNIEWSKI
21
6
21
13
H2H
MS 45 - Group A
Round 2
Krzysztof TERESIŃSKI
W
Waldemar BARTŁOMIEJCZYK
21
6
21
3
H2H
MS 30 - Group A
Round 1
Sławomir HETMAŃSKI [1]
W
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
21
16
21
15
H2H
XD 40
Round 1
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
Sławomir PIECHNIK
Alicja DRĘŻEK
21
13
21
12
H2H
XD 40
Round 1
Kamil POPŁAWSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
Grzegorz PRADELA
Barbara JASKÓLSKA
W
19
21
14
21
H2H
MS 55
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Ryszard DRĄŻKOWSKI
21
11
21
14
H2H
MS 35 - Group A
Round 2
Jakub FIRLUS [1]
W
Dawid KRAWIEC
21
12
21
11
H2H
13:00
MS 30 - Group A
Round 1
Grzegorz WŁODARCZYK
W
Dominik KLIMAS
21
9
21
10
H2H
MS 30 - Group B
Round 1
Michał WIECZOREK [3]
W
Karol JAKUBCZYK
21
8
21
6
MS 35 - Group A
Round 2
Adam GĘBALA
W
Tomasz BIELECKI
21
15
16
21
23
21
MS 35 - Group B
Round 2
Artur PUPIN [2]
W
Damian STEFAŃCZYK [3]
21
16
21
16
H2H
MS 40 - Group B
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Grzegorz SOCHACKI
W
19
21
21
14
20
22
H2H
MS 40 - Group C
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI [3]
Paweł SŁUPCZEWSKI [4]
W
20
22
8
21
H2H
MS 50 - Group B
Round 2
Jerzy MURACH [2]
W
Tomasz WROŃSKI [3]
21
15
23
21
H2H
13:30
WS 26
Round 1
Dominika CYGAN
W
Justyna KNYSAK
21
14
21
8
H2H
WD 26
Round 2
Alicja DRĘŻEK
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
12
21
13
H2H
MD 55
Round 2
Andrzej BITTNER [1]
Dariusz ZGORZAŁEK
W
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
21
7
21
15
H2H
MD 55
Round 2
Ryszard DRĄŻKOWSKI
Marek ROSA
W
Jacek OSADNIK
Henryk SWOBODA
21
18
21
14
H2H
MS 60 - Group A
Round 2
Jerzy RYBICKI [1]
W
Jerzy WIEKIERA
21
6
21
6
H2H
MS 65
Round 2
Paweł GASZ [1]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
11
21
14
H2H
MS 70
Round 2
Andrzej KOWALSKI [1]
Przemysław GRZESZKOWIAK
W
10
21
14
21
H2H
14:00
MS 75
Round 2
Jan TOCZEK [1]
W
Jerzy GRZYBOWSKI
21
14
21
14
H2H
MS 30 - Group A
Round 2
Sławomir HETMAŃSKI [1]
W
Grzegorz WŁODARCZYK
21
11
21
16
H2H
MS 30 - Group A
Round 2
Dominik KLIMAS
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
W
14
21
19
21
H2H
MS 30 - Group B
Round 2
Grzegorz KULESZA [2]
W
Michał WIECZOREK [3]
21
10
21
12
H2H
MD 35 - Group A
Round 2
Krzysztof GONTARSKI [1]
Radosław WALAS
W
Kamil POPŁAWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
19
21
21
15
21
9
H2H
MD 35 - Group A
Round 2
Dawid KRAWIEC
Krzysztof TERESIŃSKI
W
Mariusz KARENDAŁ
Damian STEFAŃCZYK
18
21
21
18
24
22
H2H
MD 35 - Group B
Round 2
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Przemysław POHL
W
Adam GĘBALA [3]
Jacek LEWANDOWSKI
21
5
21
9
H2H
14:30
XD 30 - Group A
Round 1
Tomasz STOPA [1]
Olga KONIUCH
W
Jakub FIRLUS
Justyna KNYSAK
18
21
21
8
22
20
H2H
MS 60 - Group B
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI [2]
W
Jerzy LAŃSKI
21
11
21
18
H2H
MS 55
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Jacek OSADNIK
21
18
21
14
H2H
MS 55
Round 3
Henryk SWOBODA
Piotr SZAFRAŃSKI
W
21
18
14
21
7
21
H2H
WS 26
Round 2
Małgorzata ŚREDNICKA [1]
Dominika CYGAN
W
14
21
7
21
H2H
MD 40
Round 2
Wojciech LASEK [1]
Mariusz POPA
Piotr CHRZĘSZCZYK
Artur ROSŁANIEC
W
21
19
20
22
19
21
H2H
MD 40
Round 2
Paweł HAŁUBEK
Paweł WIŚNIEWSKI
Jan KACZMARCZYK
Mirosław ZIARNIAK
W
8
21
21
17
18
21
H2H
15:00
XD 40
Round 2
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Kamil POPŁAWSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
21
12
21
17
H2H
XD 45
Round 2
Andrzej TUROWSKI [1]
Agnieszka BROJEK
W
Ryszard KULĄG
Anna KAŹMIERKOWSKA
21
0
21
0
H2H
MD 50 - Group B
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI [2]
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Mirosław ADAMCZYK [3]
Zbigniew DORNA
21
15
21
15
H2H
MD 70
Round 2
Przemysław GRZESZKOWIAK [1]
Andrzej KOWALSKI
W
Jerzy GRZYBOWSKI
Jan TOCZEK
21
6
21
14
H2H
MD 30
Round 3
Sławomir HETMAŃSKI [1]
Artur PUPIN
W
Dariusz OPATRZYK
Michał WIECZOREK
21
9
21
12
H2H
MD 30
Round 3
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
W
Karol JAKUBCZYK
Dominik KLIMAS
21
6
21
3
H2H
MS 35 - Group A
Round 3
Dawid KRAWIEC
W
Tomasz BIELECKI
21
11
21
14
15:30
WS 26
Round 2
Justyna KNYSAK
W
Anna WALASEK
21
0
21
0
H2H
XD 40
Round 2
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
Grzegorz PRADELA
Barbara JASKÓLSKA
W
21
18
14
21
20
22
H2H
XD 45
Round 2
Jerzy RYBICKI
Krystyna CIELECKA
Wojciech LASEK
Ewa ZAJĄC
W
19
21
21
19
20
22
H2H
MD 50 - Group A
Round 2
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Mirosław MORDASIEWICZ
Jerzy MURACH
19
21
21
16
21
15
H2H
MD 60
Round 2
Bolesław CICHOCKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej SZAWŁOWSKI
21
11
21
13
H2H
XD 30 - Group A
Round 2
Tomasz STOPA [1]
Olga KONIUCH
W
Mariusz KARENDAŁ
Katarzyna KUMAŃSKA
21
6
21
4
H2H
XD 30 - Group B
Round 2
Grzegorz WŁODARCZYK [2]
Dominika CYGAN
W
Krzysztof GRABEK [3]
Małgorzata ŚREDNICKA
21
15
21
14
H2H
16:00
MS 55
Round 4
Ryszard DRĄŻKOWSKI
Jacek OSADNIK
W
18
21
17
21
H2H
MS 30 - Group A
Round 3
Sławomir HETMAŃSKI [1]
W
Dominik KLIMAS
21
5
21
8
H2H
MS 30 - Group B
Round 3
Grzegorz KULESZA [2]
W
Karol JAKUBCZYK
21
2
21
1
H2H
MS 35 - Group A
Round 3
Jakub FIRLUS [1]
W
Adam GĘBALA
21
10
21
15
H2H
MS 35 - Group B
Round 3
Artur PUPIN [2]
W
Leszek GASIK
21
15
21
23
21
12
H2H
MS 40 - Group B
Round 3
Jacek LEWANDOWSKI [2]
W
Mariusz RURARZ
21
17
26
24
H2H
MS 40 - Group C
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI [3]
W
Mirosław ZIARNIAK
15
21
21
18
21
12
H2H
16:30
MD 50 - Group A
Round 2
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
Mariusz MACZUGA
Jarosław OCIEPA
W
21
12
24
26
19
21
H2H
WD 26
Round 3
Anna CZUPIOŁ [1]
Anna KOWALSKA
W
Alicja DRĘŻEK
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
15
21
16
H2H
WD 26
Round 3
Barbara JASKÓLSKA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
8
21
12
H2H
MS 55
Round 4
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Henryk SWOBODA
21
16
21
16
H2H
MS 30 - Group A
Round 3
Grzegorz WŁODARCZYK
W
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
21
10
21
10
H2H
MS 40 - Group A
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
W
Grzegorz SKÓRKOWSKI
21
0
21
0
H2H
MS 45 - Group A
Round 3
Jan KACZMARCZYK [1]
Krzysztof TERESIŃSKI
W
21
17
23
25
11
21
H2H
17:00
MS 45 - Group A
Round 3
Paweł WIŚNIEWSKI
W
Waldemar BARTŁOMIEJCZYK
21
9
21
9
MS 45 - Group B
Round 3
Paweł MELA [2]
W
Paweł HAŁUBEK
21
5
21
13
H2H
MS 50 - Group A
Round 3
Piotr ŁUSZKIEWICZ [1]
W
Robert ADASZEK
21
19
21
6
H2H
MS 50 - Group B
Round 3
Jerzy MURACH [2]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
15
22
20
H2H
MD 55
Round 3
Andrzej BITTNER [1]
Dariusz ZGORZAŁEK
W
Ryszard DRĄŻKOWSKI
Marek ROSA
21
11
21
18
H2H
MS 60 - Group A
Round 3
Jerzy RYBICKI [1]
W
Andrzej SZAWŁOWSKI
21
19
21
14
H2H
MS 60 - Group B
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI [2]
Bolesław CICHOCKI [3]
W
22
24
15
21
H2H
17:30
XD 30 - Group A
Round 2
Dariusz OPATRZYK
Anna CZUPIOŁ
Jakub FIRLUS
Justyna KNYSAK
W
21
15
11
21
16
21
H2H
XD 30 - Group B
Round 2
Piotr KWIECIŃSKI
Beata BIAŁEK
W
Piotr CHRZĘSZCZYK
Anna KOWALSKA
21
9
21
9
H2H
WD 26
Round 4
Katarzyna KUMAŃSKA
Anna WALASEK
Alicja DRĘŻEK
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
15
21
12
21
H2H
MS 50 - Group A
Round 3
Robert GŁADYCH
Mariusz MACZUGA
W
13
21
13
21
H2H
MD 55
Round 3
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
Jacek OSADNIK
Henryk SWOBODA
W
12
21
18
21
H2H
MS 65
Round 3
Paweł GASZ [1]
W
Wojciech BORZĘCKI
21
10
21
13
H2H
MS 70
Round 3
Andrzej KOWALSKI [1]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
19
14
21
28
26
H2H
18:00
MS 75
Round 3
Jan TOCZEK [1]
W
Jerzy WRZODAK
21
17
16
21
21
10
H2H
MS 40
Semi final
Paweł SŁUPCZEWSKI [4]
W
Grzegorz SOCHACKI
17
21
21
11
21
8
H2H
MD 30
Round 4
Sławomir HETMAŃSKI [1]
Artur PUPIN
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
W
18
21
21
11
20
22
H2H
MD 35 - Group A
Round 3
Krzysztof GONTARSKI [1]
Radosław WALAS
W
Dawid KRAWIEC
Krzysztof TERESIŃSKI
21
10
21
9
H2H
XD 45
Round 3
Andrzej TUROWSKI [1]
Agnieszka BROJEK
W
Jerzy RYBICKI
Krystyna CIELECKA
21
10
21
12
H2H
XD 45
Round 3
Ryszard KULĄG
Anna KAŹMIERKOWSKA
Wojciech LASEK
Ewa ZAJĄC
W
0
21
0
21
H2H
18:30
WD 26
Round 4
Anna CZUPIOŁ [1]
Anna KOWALSKA
Barbara JASKÓLSKA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
20
22
10
21
H2H
XD 40
Round 3
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
12
21
9
H2H
XD 30 - Group A
Round 3
Mariusz KARENDAŁ
Katarzyna KUMAŃSKA
Jakub FIRLUS
Justyna KNYSAK
W
11
21
5
21
H2H
XD 30 - Group B
Round 3
Grzegorz WŁODARCZYK [2]
Dominika CYGAN
W
Piotr KWIECIŃSKI
Beata BIAŁEK
21
16
21
18
H2H
MD 30
Round 4
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Paweł SŁUPCZEWSKI
W
Dariusz OPATRZYK
Michał WIECZOREK
17
21
21
18
21
12
H2H
MD 40
Round 3
Piotr CHRZĘSZCZYK
Artur ROSŁANIEC
Jan KACZMARCZYK
Mirosław ZIARNIAK
W
19
21
21
12
10
21
H2H
MD 50 - Group A
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ
Jerzy MURACH
W
Mariusz MACZUGA
Jarosław OCIEPA
15
21
21
14
21
19
H2H
19:00
MS 55
Round 5
Ryszard DRĄŻKOWSKI
W
Henryk SWOBODA
21
14
21
14
H2H
MD 30
Round 5
Sławomir HETMAŃSKI [1]
Artur PUPIN
W
Karol JAKUBCZYK
Dominik KLIMAS
21
7
21
7
H2H
XD 30 - Group B
Round 1
Grzegorz WŁODARCZYK [2]
Dominika CYGAN
W
Piotr CHRZĘSZCZYK
Anna KOWALSKA
21
16
21
9
H2H
XD 30 - Group B
Round 1
Krzysztof GRABEK [3]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
Piotr KWIECIŃSKI
Beata BIAŁEK
21
16
18
21
21
18
H2H
MD 60
Round 3
Bolesław CICHOCKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Wojciech BORZĘCKI
Paweł GASZ
21
11
21
15
H2H
MD 70
Round 3
Przemysław GRZESZKOWIAK [1]
Andrzej KOWALSKI
W
Jerzy STACHOWSKI
Maciej ŻMUDZIŃSKI
21
14
21
11
H2H
19:30
XD 40
Round 3
Sławomir PIECHNIK
Alicja DRĘŻEK
Grzegorz PRADELA
Barbara JASKÓLSKA
W
8
21
12
21
H2H
XD 30 - Group A
Round 3
Tomasz STOPA [1]
Olga KONIUCH
W
Dariusz OPATRZYK
Anna CZUPIOŁ
21
8
21
18
H2H
XD 30 - Group B
Round 3
Krzysztof GRABEK [3]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
Piotr CHRZĘSZCZYK
Anna KOWALSKA
21
7
21
9
H2H
WS 26
Round 3
Dominika CYGAN
W
Anna WALASEK
21
0
21
0
H2H
MD 35 - Group A
Round 3
Kamil POPŁAWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
Mariusz KARENDAŁ
Damian STEFAŃCZYK
22
20
21
19
H2H
MD 35 - Group B
Round 3
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Przemysław POHL
W
Tomasz BIELECKI
Leszek GASIK
21
12
21
9
H2H
MD 40
Round 3
Wojciech LASEK [1]
Mariusz POPA
W
Paweł HAŁUBEK
Paweł WIŚNIEWSKI
21
14
21
18
H2H
20:00
MS 55
Round 5
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Piotr SZAFRAŃSKI
21
17
21
17
H2H
MD 30
Round 5
Dariusz AUGUSTYŃCZYK
Paweł SŁUPCZEWSKI
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
W
11
21
21
7
11
21
H2H
MS 60
Final
Jerzy RYBICKI [1]
W
Bolesław CICHOCKI [3]
21
10
21
14
H2H
20:30
WS 26
Round 3
Małgorzata ŚREDNICKA [1]
Justyna KNYSAK
W
11
21
10
21
H2H
MD 50 - Group A
Round 3
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
14
21
21
14
21
15
H2H
MD 50 - Group B
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI [2]
Piotr ŁUSZKIEWICZ
W
Robert GŁADYCH
Sławomir PIECHNIK
21
10
21
19
H2H
WD 26
Round 5
Katarzyna KUMAŃSKA
Anna WALASEK
Barbara JASKÓLSKA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
0
21
0
21
H2H
WD 26
Round 5
Anna CZUPIOŁ [1]
Anna KOWALSKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
19
21
16
H2H
MD 35
Final
Krzysztof GONTARSKI [1]
Radosław WALAS
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Przemysław POHL
W
23
25
12
21
H2H
MS 45
Final
Krzysztof TERESIŃSKI
Maciej PUSTELNIK [3]
W
12
21
21
18
25
27
H2H
21:00
MS 30
Final
Sławomir HETMAŃSKI [1]
W
Grzegorz KULESZA [2]
21
15
21
13
H2H
MS 35
Final
Jakub FIRLUS [1]
Artur PUPIN [2]
W
13
21
17
21
H2H
MD 50
Final
Zbigniew PRZYJEMSKI [1]
Stanisław WIKŁO
W
Rafał BOGDAŃSKI [2]
Piotr ŁUSZKIEWICZ
19
21
21
10
21
12
H2H
21:30
MS 40
Final
Krzysztof GRABEK [1]
Paweł SŁUPCZEWSKI [4]
W
9
21
10
21
H2H
XD 40
Round 5
Kamil POPŁAWSKI
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Sławomir PIECHNIK
Alicja DRĘŻEK
21
0
21
0
H2H
XD 40
Round 5
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Grzegorz PRADELA
Barbara JASKÓLSKA
21
14
21
14
H2H
MS 50
Final
Piotr ŁUSZKIEWICZ [1]
Jerzy MURACH [2]
W
19
21
15
21
H2H
XD 30
Final
Tomasz STOPA [1]
Olga KONIUCH
Grzegorz WŁODARCZYK [2]
Dominika CYGAN
W
15
21
15
21
H2H