Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2016.03.12-13 KTS Sianów Zdążyć przed lotką
Matches - sobota, 12 marca 2016
Log In
2016.03.12-13 KTS Sianów Zdążyć przed lotką
Polski Zwiazek Badmintona | Sianów
12 mar 2016 to 13 mar 2016
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
12
mar
niedz.
13
mar
More
Match schedule
sobota, 12 marca 2016
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MX 35+
Round 1
Zbigniew ZIĘBA
Katarzyna JABCZYŃSKA
W
Mirosław KABACIŃSKI
Magdalena SYPIEŃ
21
5
21
5
H2H
MX 35+
Round 1
Artur ŁUGOWOW
Natasha ŁUGOWOWA
Andrzej PRZYTULSKI
Dorota GRZEJDAK
W
5
21
10
21
H2H
MD 40+
Round 1
Tomasz BARTOSZ
Robert MICHALSKI
W
Grzegorz PILARSKI
Janusz SZAWURSKI
21
16
21
9
MD 40+
Round 1
Wojciech MUCHOWSKI
Jacek ZAWIŚLAK
Robert ŚMIERZCHALSKI
Paweł WĄSOWICZ
W
6
21
12
21
H2H
MS 35+ - Group A
Round 1
Tomasz ZALEWSKI
Leszek WILD
W
12
21
16
21
H2H
MS 35+ - Group B
Round 1
Radosław SZUSTER
Rafał ROMAN
W
11
21
13
21
MS 65+
Round 1
Jerzy GRZYBOWSKI
Marian STELTER
W
21
23
18
21
H2H
09:30
MS 60+
Round 1
Zdzisław KOZŁOWSKI
Andrzej KAFTAŃSKI
W
14
21
14
21
H2H
MS 60+
Round 1
Andrzej STRUENSEE
Ryszard PAWLUK
W
17
21
21
14
16
21
H2H
WS 25+
Round 1
Agnieszka MATUSZEWSKA
Marta WOJCIECHOWSKA
W
6
21
7
21
H2H
MS 30+
Round 1
Grzegorz KULESZA
W
Piotr LASOCIŃSKI
21
9
21
10
H2H
MX 45+
Round 1
Vladimir BABAEV
Tatiana KOLESNIK
Janusz NAWROCKI
Ewa GOLAŃSKA
W
10
21
15
21
H2H
MS 45+ - Group A
Round 1
Jerzy DRÓBKA
Zbigniew NAWROCKI
W
16
21
14
21
H2H
MS 45+ - Group B
Round 1
Leszek BORYS
W
Marek ZIĘBA
21
9
21
9
10:00
MS 45+ - Group A
Round 1
Tomasz BARTOSZ
W
Janusz SZAWURSKI
19
21
21
17
21
11
MS 45+ - Group B
Round 1
Wojciech MUCHOWSKI
Józef ORZOŁ
W
3
21
7
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 1
Bartosz DROZDOWICZ
W
Grzegorz PILARSKI
21
9
21
16
H2H
MS 40+ - Group A
Round 1
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
Mariusz RURARZ
21
10
21
6
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Paweł WĄSOWICZ
Robert WYSZYŃSKI
W
17
21
12
21
MS 40+ - Group C
Round 1
Maciej BERLICKI
W
Jacek ZAWIŚLAK
18
21
22
20
21
18
MD 55+
Round 1
Andrzej PASTUSZAK
Ryszard PAWLUK
Zbigniew BARTOSZ
Ryszard DRĄŻKOWSKI
W
21
14
11
21
23
25
H2H
10:30
MX 35+
Round 2
Zbigniew ZIĘBA
Katarzyna JABCZYŃSKA
Andrzej PRZYTULSKI
Dorota GRZEJDAK
W
3
21
12
21
H2H
MX 35+
Round 2
Leszek WILD
Anna KUBIAK
W
Artur ŁUGOWOW
Natasha ŁUGOWOWA
21
18
21
8
H2H
MD 40+
Round 2
Tomasz BARTOSZ
Robert MICHALSKI
Robert ŚMIERZCHALSKI
Paweł WĄSOWICZ
W
21
23
18
21
H2H
MD 40+
Round 2
Bartosz DROZDOWICZ
Józef ORZOŁ
W
Wojciech MUCHOWSKI
Jacek ZAWIŚLAK
21
9
21
4
H2H
XD M30+ W25+
Round 1
Łukasz CHOTKOWSKI
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
Marcin GRZYWACZ
Marta WOJCIECHOWSKA
W
12
21
19
21
H2H
MD 30+
Round 1
Tomasz ZALEWSKI
Marek ZIĘBA
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
W
10
21
13
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Mirosław KABACIŃSKI
Cezary HRYCIUK
W
2
21
4
21
H2H
11:00
MS 55+ - Group B
Round 1
Andrzej PASTUSZAK
Ryszard DRĄŻKOWSKI
W
21
13
18
21
15
21
H2H
MD 60+
Round 1
Jerzy GRZYBOWSKI
Marian STELTER
Zdzisław KOZŁOWSKI
Jacek PĘKACKI
W
11
21
16
21
H2H
WS 35+
Round 1
Magdalena SYPIEŃ
Anna KUBIAK
W
5
21
4
21
H2H
WS 35+
Round 1
Ewa GOLAŃSKA
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
21
3
21
3
H2H
MD 35+
Round 1
Łukasz CHOTKOWSKI
Robert KOWALCZYK
W
Marek HOPPE
Tomasz OGULEWICZ
21
15
21
16
H2H
MD 35+
Round 1
Radosław STREJKO
Robert WYSZYŃSKI
W
Jerzy DRÓBKA
Rafał ROMAN
21
11
21
12
MD 45+ - Group A
Round 1
Andrzej PRZYTULSKI
Zbigniew ZIĘBA
W
Janusz NAWROCKI
Zbigniew NAWROCKI
30
29
21
17
H2H
11:30
MD 45+ - Group B
Round 1
Leszek BORYS
Cezary HRYCIUK
W
Mirosław ADAMCZYK
Zbigniew DORNA
21
11
21
12
H2H
WD 35+
Round 1
Honorata LUBICZ-KROŚNICKA
Anna MIKŁASZEWICZ
W
Tatiana KOLESNIK
Natasha ŁUGOWOWA
14
21
21
12
21
9
WD 35+
Round 1
Katarzyna JABCZYŃSKA
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
Anna GRIGORIADU
21
0
21
0
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
Bartosz DROZDOWICZ
21
14
21
11
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Grzegorz PILARSKI
Mariusz RURARZ
W
9
21
21
23
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI
W
Paweł WĄSOWICZ
21
15
21
13
H2H
MS 40+ - Group C
Round 2
Dominik STATNIK
W
Maciej BERLICKI
21
1
21
2
H2H
12:00
MS 65+
Round 2
Andrzej JANECKI
W
Jerzy GRZYBOWSKI
21
19
21
16
H2H
MS 60+
Round 2
Andrzej STRUENSEE
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
21
15
21
11
H2H
MS 60+
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI
Ryszard PAWLUK
W
17
21
18
21
H2H
WS 25+
Round 2
Dorota GRZEJDAK
W
Agnieszka MATUSZEWSKA
21
3
21
3
H2H
MS 30+
Round 2
Robert KOWALCZYK
W
Grzegorz KULESZA
21
11
21
10
H2H
MX 45+
Round 2
Piotr SOBOTKA
Iwona SOBOTKA
W
Vladimir BABAEV
Tatiana KOLESNIK
21
9
21
12
H2H
MS 45+ - Group A
Round 2
Tomasz BARTOSZ
W
Jerzy DRÓBKA
21
19
21
17
12:30
MS 45+ - Group A
Round 2
Zbigniew NAWROCKI
W
Janusz SZAWURSKI
21
19
21
9
H2H
MS 45+ - Group B
Round 2
Leszek BORYS
W
Wojciech MUCHOWSKI
21
2
21
7
MS 45+ - Group B
Round 2
Józef ORZOŁ
W
Marek ZIĘBA
21
11
21
17
H2H
MX 35+
Round 3
Leszek WILD
Anna KUBIAK
Zbigniew ZIĘBA
Katarzyna JABCZYŃSKA
W
21
8
19
21
12
21
H2H
MX 35+
Round 3
Mirosław KABACIŃSKI
Magdalena SYPIEŃ
Andrzej PRZYTULSKI
Dorota GRZEJDAK
W
7
21
6
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
Grzegorz PILARSKI
21
6
21
5
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Bartosz DROZDOWICZ
Mariusz RURARZ
W
14
21
12
21
H2H
13:00
MS 40+ - Group B
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI
Robert WYSZYŃSKI
W
20
22
10
21
H2H
MS 40+ - Group C
Round 3
Dominik STATNIK
W
Jacek ZAWIŚLAK
21
2
21
0
H2H
MD 60+
Round 2
Jerzy PTASZYŃSKI
Andrzej STRUENSEE
W
Jerzy GRZYBOWSKI
Marian STELTER
21
15
21
12
H2H
MD 55+
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Andrzej PASTUSZAK
Ryszard PAWLUK
21
11
21
17
H2H
XD M30+ W25+
Round 2
Robert ALEKSANDROWICZ
Olga KONIUCH
W
Łukasz CHOTKOWSKI
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
21
9
21
16
H2H
MS 35+ - Group A
Round 2
Radosław STREJKO
W
Tomasz ZALEWSKI
21
5
21
7
MS 35+ - Group B
Round 2
Tomasz OGULEWICZ
W
Radosław SZUSTER
21
13
21
15
13:30
MD 40+
Round 3
Grzegorz PILARSKI
Janusz SZAWURSKI
Robert ŚMIERZCHALSKI
Paweł WĄSOWICZ
W
9
21
5
21
H2H
MD 40+
Round 3
Bartosz DROZDOWICZ
Józef ORZOŁ
W
Tomasz BARTOSZ
Robert MICHALSKI
21
10
21
12
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Mirosław KABACIŃSKI
21
12
21
14
H2H
MS 55+ - Group B
Round 2
Zbigniew BARTOSZ
W
Andrzej PASTUSZAK
21
18
21
13
H2H
WD 35+
Round 2
Tatiana KOLESNIK
Natasha ŁUGOWOWA
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
Anna GRIGORIADU
21
0
21
0
WD 35+
Round 2
Katarzyna JABCZYŃSKA
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
W
Honorata LUBICZ-KROŚNICKA
Anna MIKŁASZEWICZ
21
4
21
16
H2H
MD 45+ - Group A
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr SOBOTKA
W
Andrzej PRZYTULSKI
Zbigniew ZIĘBA
21
13
21
17
H2H
14:00
MS 65+
Round 3
Andrzej JANECKI
W
Marian STELTER
15
21
21
10
21
16
H2H
MS 60+
Round 3
Andrzej STRUENSEE
Andrzej KAFTAŃSKI
W
17
21
22
20
10
21
H2H
MS 60+
Round 3
Zdzisław KOZŁOWSKI
Ryszard PAWLUK
W
17
21
13
21
H2H
WS 25+
Round 3
Dorota GRZEJDAK
W
Marta WOJCIECHOWSKA
21
8
21
11
H2H
MD 30+
Round 2
Robert ALEKSANDROWICZ
Marcin GRZYWACZ
W
Tomasz ZALEWSKI
Marek ZIĘBA
21
7
21
15
H2H
WS 35+
Round 2
Ewa GOLAŃSKA
W
Magdalena SYPIEŃ
21
2
21
7
H2H
MD 45+ - Group B
Round 2
Vladimir BABAEV
Artur ŁUGOWOW
Leszek BORYS
Cezary HRYCIUK
W
12
21
12
21
H2H
14:30
WS 35+
Round 2
Anna KUBIAK
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
21
10
21
3
H2H
MD 35+
Round 2
Radosław STREJKO
Robert WYSZYŃSKI
Łukasz CHOTKOWSKI
Robert KOWALCZYK
W
10
21
18
21
H2H
MD 35+
Round 2
Marek HOPPE
Tomasz OGULEWICZ
W
Jerzy DRÓBKA
Rafał ROMAN
21
11
21
8
H2H
MD 40+
Round 4
Wojciech MUCHOWSKI
Jacek ZAWIŚLAK
Tomasz BARTOSZ
Robert MICHALSKI
W
7
21
7
21
MD 40+
Round 4
Bartosz DROZDOWICZ
Józef ORZOŁ
W
Grzegorz PILARSKI
Janusz SZAWURSKI
21
13
21
14
H2H
MS 55+ - Group B
Round 3
Zbigniew BARTOSZ
W
Ryszard DRĄŻKOWSKI
21
10
21
17
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ
Cezary HRYCIUK
W
10
21
14
21
H2H
15:00
MX 35+
Round 4
Artur ŁUGOWOW
Natasha ŁUGOWOWA
Zbigniew ZIĘBA
Katarzyna JABCZYŃSKA
W
16
21
10
21
H2H
MX 35+
Round 4
Leszek WILD
Anna KUBIAK
W
Mirosław KABACIŃSKI
Magdalena SYPIEŃ
21
4
21
7
H2H
XD M30+ W25+
Round 3
Robert ALEKSANDROWICZ
Olga KONIUCH
Marcin GRZYWACZ
Marta WOJCIECHOWSKA
W
7
21
18
21
H2H
MD 60+
Round 3
Jerzy PTASZYŃSKI
Andrzej STRUENSEE
Zdzisław KOZŁOWSKI
Jacek PĘKACKI
W
16
21
17
21
H2H
MS 45+ - Group B
Round 3
Leszek BORYS
W
Józef ORZOŁ
21
8
21
9
H2H
MS 45+ - Group B
Round 3
Wojciech MUCHOWSKI
Marek ZIĘBA
W
6
21
7
21
MS 45+ - Group A
Round 3
Tomasz BARTOSZ
W
Zbigniew NAWROCKI
21
12
21
13
H2H
15:30
MS 45+ - Group A
Round 3
Jerzy DRÓBKA
W
Janusz SZAWURSKI
21
16
21
19
MS 35+ - Group A
Round 3
Radosław STREJKO
W
Leszek WILD
21
15
22
20
H2H
MS 35+ - Group B
Round 3
Tomasz OGULEWICZ
W
Rafał ROMAN
21
18
21
16
MS 40+
Semi final
Dominik STATNIK
W
Robert WYSZYŃSKI
21
4
21
11
H2H
MD 45+ - Group A
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr SOBOTKA
W
Janusz NAWROCKI
Zbigniew NAWROCKI
21
14
21
11
H2H
MD 45+ - Group B
Round 3
Vladimir BABAEV
Artur ŁUGOWOW
Mirosław ADAMCZYK
Zbigniew DORNA
W
10
21
21
16
13
21
H2H
MS 30+
Round 3
Robert KOWALCZYK
W
Piotr LASOCIŃSKI
21
14
21
6
H2H
16:00
MD 55+
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Zbigniew BARTOSZ
Ryszard DRĄŻKOWSKI
21
17
21
19
H2H
MD 30+
Round 3
Robert ALEKSANDROWICZ
Marcin GRZYWACZ
W
Grzegorz KULESZA
Mariusz RURARZ
21
12
19
21
21
16
H2H
WS 35+
Round 3
Ewa GOLAŃSKA
W
Anna KUBIAK
21
12
21
9
H2H
WS 35+
Round 3
Magdalena SYPIEŃ
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
21
14
21
13
MD 40+
Round 5
Wojciech MUCHOWSKI
Jacek ZAWIŚLAK
Grzegorz PILARSKI
Janusz SZAWURSKI
W
12
21
19
21
MD 40+
Round 5
Bartosz DROZDOWICZ
Józef ORZOŁ
Robert ŚMIERZCHALSKI
Paweł WĄSOWICZ
W
19
21
13
21
H2H
WD 35+
Round 3
Katarzyna JABCZYŃSKA
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
W
Tatiana KOLESNIK
Natasha ŁUGOWOWA
21
8
21
3
H2H
16:30
WD 35+
Round 3
Honorata LUBICZ-KROŚNICKA
Anna MIKŁASZEWICZ
W
Bogumiła ALEKSANDROWICZ
Anna GRIGORIADU
21
0
21
0
MD 35+
Round 3
Radosław STREJKO
Robert WYSZYŃSKI
W
Marek HOPPE
Tomasz OGULEWICZ
21
15
19
21
21
16
H2H
MD 35+
Round 3
Łukasz CHOTKOWSKI
Robert KOWALCZYK
W
Jerzy DRÓBKA
Rafał ROMAN
21
10
21
14
H2H
MX 45+
Round 3
Piotr SOBOTKA
Iwona SOBOTKA
Janusz NAWROCKI
Ewa GOLAŃSKA
W
20
22
13
21
H2H
MX 35+
Round 5
Artur ŁUGOWOW
Natasha ŁUGOWOWA
W
Mirosław KABACIŃSKI
Magdalena SYPIEŃ
21
6
21
7
MX 35+
Round 5
Leszek WILD
Anna KUBIAK
Andrzej PRZYTULSKI
Dorota GRZEJDAK
W
17
21
9
21
H2H
MS 40+
Final
Robert ŚMIERZCHALSKI
W
Dominik STATNIK
21
12
21
18
H2H
18:00
MD 45+ - mecz o miejsce III
Final
Andrzej PRZYTULSKI
Zbigniew ZIĘBA
W
Mirosław ADAMCZYK
Zbigniew DORNA
21
14
19
21
21
10
H2H
MS 35+ - mecz o miejsce I
Final
Radosław STREJKO
W
Tomasz OGULEWICZ
21
14
21
12
18:30
MD 45+ - mecz o miejsce I
Final
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr SOBOTKA
W
Leszek BORYS
Cezary HRYCIUK
21
18
21
15
H2H
MS 35+ - mecz o miejsce III
Final
Leszek WILD
W
Rafał ROMAN
21
14
22
20
H2H
MS 45+ - mecz o miejsce I
Final
Tomasz BARTOSZ
Leszek BORYS
W
7
21
13
21
19:00
MS 55+ - mecz o miejsce I
Final
Cezary HRYCIUK
W
Zbigniew BARTOSZ
21
18
21
8
H2H
MS 55+ - mecz o miejsce III
Final
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Ryszard DRĄŻKOWSKI
21
7
21
9
H2H