Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2022.12.17 Ogólnopolski Turniej Badmintona – ŚWIĄTECZNY
Matches - sobota, 17 grudnia 2022
Log In
2022.12.17 Ogólnopolski Turniej Badmintona – ŚWIĄTECZNY
Polski Zwiazek Badmintona | Mysłowice
17 gru 2022
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 17 grudnia 2022
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MS 45+ - Group A
Round 1
Artur Zdanowicz
W
Grzegorz Radecki
21
13
23
21
H2H
MS 45+ - Group A
Round 1
Krzysztof Grabek [1]
W
Robert Borszcz
21
18
23
21
H2H
MS 45+ - Group B
Round 1
Mariusz Wójcik
Paweł Gansiniec
W
9
21
14
21
H2H
MD 45+ - Group A
Round 3
Łukasz Brudek [1]
Przemysław Buda
W
Marian Piliszański
Maciej Pustelnik
21
17
21
19
H2H
MD 45+ - Group B
Round 3
Wojciech Kałamaga [2]
Piotr Krzempek
W
Grzegorz Pradela
Andrzej Turowski
21
18
21
8
H2H
MS 30+
Round 1
Paweł Wiatr
W
Przemysław Tomecki
21
8
21
14
H2H
09:25
MS 30+
Round 1
Tomasz Matoga [1]
W
Robert Zostawa
21
6
21
10
H2H
WS 35+
Round 1
Dominika Guzik-Płuchowska
W
Katarzyna Wilk
21
3
21
9
H2H
WS 35+
Round 1
Małgorzata Średnicka [1]
W
Anna Michalewska
Walkover
H2H
WD 35+
Round 1
Małgorzata Kabarowska
Bożena Wołkowycka
Barbara Jaskólska
Sonia Wachowska
W
13
21
12
21
H2H
09:50
MS 45+ - Group A
Round 2
Krzysztof Grabek [1]
W
Artur Zdanowicz
21
9
21
15
H2H
MS 45+ - Group A
Round 2
Grzegorz Radecki
Robert Borszcz
W
12
21
16
21
H2H
MS 45+ - Group B
Round 2
Paweł Gansiniec
W
Grzegorz Pączko
21
15
21
12
H2H
MD 45+ - Group B
Round 1
Marcin Gruszczyński
Mariusz Wójcik
Grzegorz Pradela
Andrzej Turowski
W
16
21
21
19
19
21
H2H
MS 40+
Round 1
Marcin Rykała
W
Piotr Krzempek
21
16
21
10
H2H
MS 50+
Round 1
Maciej Pustelnik
W
Krzysztof Strojny
Walkover
H2H
10:15
MS 30+
Round 2
Tomasz Matoga [1]
W
Paweł Wiatr
21
3
21
10
H2H
MS 30+
Round 2
Przemysław Tomecki
Robert Zostawa
W
12
21
12
21
H2H
WS 35+
Round 2
Małgorzata Średnicka [1]
Dominika Guzik-Płuchowska
W
5
21
7
21
H2H
WS 35+
Round 2
Katarzyna Wilk
W
Anna Michalewska
Walkover
H2H
XD 40+
Round 4
Łukasz Brudek
Barbara Jaskólska
Piotr Słysz
Joanna Kołdys
W
17
21
21
15
18
21
H2H
10:40
MS 45+ - Group A
Round 3
Krzysztof Grabek [1]
W
Grzegorz Radecki
17
21
21
7
21
13
H2H
MS 45+ - Group A
Round 3
Artur Zdanowicz
Robert Borszcz
W
12
21
20
22
H2H
MD 45+ - Group B
Round 2
Wojciech Kałamaga [2]
Piotr Krzempek
Marcin Gruszczyński
Mariusz Wójcik
W
20
22
18
21
H2H
MS 40+
Round 2
Arkadiusz Parma [1]
Marcin Rykała
W
12
21
21
15
11
21
H2H
MS 50+
Round 2
Marian Piliszański [1]
Maciej Pustelnik
W
15
21
18
21
H2H
XD 50+
Round 1
Przemysław Buda [1]
Bożena Wołkowycka
W
Andrzej Turowski
Sonia Wachowska
21
13
21
12
H2H
11:05
MS 45+ - Group B
Round 1
Jarosław Górski [2]
W
Grzegorz Pączko
21
15
21
16
H2H
MS 30+
Round 3
Tomasz Matoga [1]
W
Przemysław Tomecki
21
3
21
13
H2H
MS 30+
Round 3
Paweł Wiatr
Robert Zostawa
W
18
21
13
21
H2H
WS 35+
Round 3
Małgorzata Średnicka [1]
W
Katarzyna Wilk
21
9
21
11
H2H
WS 35+
Round 3
Dominika Guzik-Płuchowska
W
Anna Michalewska
Walkover
H2H
XD 50+
Round 1
Grzegorz Pradela
Małgorzata Kabarowska
W
Jacek Osadnik
Maria Rzeźniczek
21
6
21
9
H2H
11:30
MD 45+ - Group A
Round 1
Robert Borszcz
Paweł Gansiniec
W
Marian Piliszański
Maciej Pustelnik
21
10
21
13
H2H
MD 30+
Round 1
Ryszard Bachus [1]
Marek Wachniewski
W
Dariusz Opatrzyk
Grzegorz Radecki
20
22
21
15
21
15
H2H
MS 60+
Round 1
Sławomir Piechnik
Krzysztof Myalski
W
10
21
11
21
H2H
MS 70+
Round 1
Ignacy Tokarz
Wojciech Borzęcki
W
15
21
8
21
H2H
11:55
MS 45+ - Group B
Round 2
Jarosław Górski [2]
W
Mariusz Wójcik
21
14
21
15
H2H
MD 30+
Round 1
Arkadiusz Parma
Paweł Wiatr
W
Przemysław Tomecki
Robert Zostawa
21
17
21
15
H2H
WD 35+
Round 1
Agata Kornacka [1]
Monika Kowalczyk
Beata Białek
Dominika Guzik-Płuchowska
W
19
21
20
22
H2H
XD 40+
Round 1
Łukasz Brudek
Barbara Jaskólska
Artur Zdanowicz
Katarzyna Wilk
W
19
21
21
23
H2H
XD 40+
Round 3
Krzysztof Grabek [1]
Małgorzata Średnicka
W
Piotr Słysz
Joanna Kołdys
21
14
21
9
H2H
XD 50+
Round 2
Przemysław Buda [1]
Bożena Wołkowycka
W
Grzegorz Pradela
Małgorzata Kabarowska
21
12
21
13
H2H
12:20
MS 50+
Round 3
Marian Piliszański [1]
W
Krzysztof Strojny
Walkover
H2H
MS 60+
Round 2
Piotr Szafrański [1]
W
Sławomir Piechnik
21
10
21
9
H2H
MS 70+
Round 2
Paweł Gasz [1]
W
Ignacy Tokarz
21
10
21
10
H2H
12:45
MS 45+ - Group B
Round 3
Jarosław Górski [2]
W
Paweł Gansiniec
21
10
21
16
H2H
MS 45+ - Group B
Round 3
Mariusz Wójcik
Grzegorz Pączko
W
17
21
11
21
H2H
MD 30+
Round 2
Ryszard Bachus [1]
Marek Wachniewski
W
Arkadiusz Parma
Paweł Wiatr
21
17
21
15
H2H
MD 30+
Round 2
Przemysław Tomecki
Robert Zostawa
Dariusz Opatrzyk
Grzegorz Radecki
W
14
21
14
21
H2H
WD 35+
Round 2
Agata Kornacka [1]
Monika Kowalczyk
W
Małgorzata Kabarowska
Bożena Wołkowycka
21
12
21
14
H2H
WD 35+
Round 2
Barbara Jaskólska
Sonia Wachowska
Beata Białek
Dominika Guzik-Płuchowska
W
17
21
14
21
H2H
13:10
XD 40+
Round 2
Piotr Słysz
Joanna Kołdys
W
Artur Zdanowicz
Katarzyna Wilk
21
13
13
21
21
17
H2H
MS 60+
Round 3
Piotr Szafrański [1]
Krzysztof Myalski
W
12
21
17
21
H2H
MD 60+
Round 1
Jacek Osadnik
Sławomir Piechnik
Wojciech Borzęcki
Paweł Gasz
W
18
21
21
18
21
23
H2H
13:35
MD 45+ - Group A
Round 2
Łukasz Brudek [1]
Przemysław Buda
W
Robert Borszcz
Paweł Gansiniec
21
17
21
19
H2H
MD 30+
Round 3
Ryszard Bachus [1]
Marek Wachniewski
W
Przemysław Tomecki
Robert Zostawa
21
15
21
15
H2H
MD 30+
Round 3
Arkadiusz Parma
Paweł Wiatr
W
Dariusz Opatrzyk
Grzegorz Radecki
21
12
21
14
H2H
WD 35+
Round 3
Agata Kornacka [1]
Monika Kowalczyk
W
Barbara Jaskólska
Sonia Wachowska
21
6
21
15
H2H
WD 35+
Round 3
Małgorzata Kabarowska
Bożena Wołkowycka
Beata Białek
Dominika Guzik-Płuchowska
W
14
21
6
21
H2H
14:00
MD 60+
Round 3
Krzysztof Myalski [1]
Piotr Szafrański
W
Wojciech Borzęcki
Paweł Gasz
21
11
21
10
H2H
14:25
XD 30+
Round 1
Ryszard Bachus
Agata Kornacka
Tomasz Matoga
Stefania Stefańczyk
W
17
21
12
21
H2H
XD 30+
Round 1
Marek Wachniewski [1]
Monika Kowalczyk
W
Dariusz Opatrzyk
Beata Białek
21
12
21
9
H2H
MS 40+
Round 3
Arkadiusz Parma [1]
Piotr Krzempek
W
20
22
16
21
H2H
XD 40+
Round 1
Piotr Słysz
Joanna Kołdys
Marcin Gruszczyński
Dominika Guzik-Płuchowska
W
14
21
16
21
H2H
XD 40+
Round 2
Krzysztof Grabek [1]
Małgorzata Średnicka
W
Łukasz Brudek
Barbara Jaskólska
21
7
21
14
H2H
XD 50+
Round 2
Jacek Osadnik
Maria Rzeźniczek
Andrzej Turowski
Sonia Wachowska
W
8
21
13
21
H2H
14:50
MS 70+
Round 3
Paweł Gasz [1]
W
Wojciech Borzęcki
21
15
21
15
H2H
15:15
XD 30+
Round 2
Marek Wachniewski [1]
Monika Kowalczyk
Ryszard Bachus
Agata Kornacka
W
22
24
16
21
H2H
XD 30+
Round 2
Tomasz Matoga
Stefania Stefańczyk
W
Dariusz Opatrzyk
Beata Białek
21
9
21
12
H2H
XD 40+
Round 3
Marcin Gruszczyński
Dominika Guzik-Płuchowska
W
Artur Zdanowicz
Katarzyna Wilk
21
15
22
20
H2H
XD 50+
Round 3
Przemysław Buda [1]
Bożena Wołkowycka
W
Jacek Osadnik
Maria Rzeźniczek
21
7
21
2
H2H
XD 50+
Round 3
Grzegorz Pradela
Małgorzata Kabarowska
Andrzej Turowski
Sonia Wachowska
W
21
8
19
21
18
21
H2H
15:40
MD 45+
Final
Łukasz Brudek
Przemysław Buda
W
Marcin Gruszczyński
Mariusz Wójcik
21
9
21
18
H2H
16:05
XD 30+
Round 3
Marek Wachniewski [1]
Monika Kowalczyk
Tomasz Matoga
Stefania Stefańczyk
W
17
21
21
17
14
21
H2H
XD 30+
Round 3
Ryszard Bachus
Agata Kornacka
W
Dariusz Opatrzyk
Beata Białek
21
10
21
19
H2H
XD 40+
Round 4
Krzysztof Grabek [1]
Małgorzata Średnicka
W
Marcin Gruszczyński
Dominika Guzik-Płuchowska
21
14
15
21
21
18
H2H
MD 60+
Round 2
Krzysztof Myalski [1]
Piotr Szafrański
W
Jacek Osadnik
Sławomir Piechnik
21
9
21
11
H2H
16:30
MS 45+
Final
Krzysztof Grabek
Jarosław Górski
W
20
22
19
21
H2H
16:55
XD 40+
Round 5
Łukasz Brudek
Barbara Jaskólska
Marcin Gruszczyński
Dominika Guzik-Płuchowska
W
19
21
11
21
H2H
XD 40+
Round 5
Krzysztof Grabek [1]
Małgorzata Średnicka
W
Artur Zdanowicz
Katarzyna Wilk
21
12
21
8
H2H