Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2015.12.19 Warszawa Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors
Matches - sobota, 19 grudnia 2015
Log In
2015.12.19 Warszawa Świąteczny Turniej Badmintona MB Motors
Polski Zwiazek Badmintona | Warszawa
19 gru 2015
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 19 grudnia 2015
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
gr.0 MS 30+
Round 1
Jakub FIRLUS
W
Artur PUPIN
21
15
15
21
22
20
H2H
gr.0 MS 30+
Round 1
Marcin WYBIEREK
Krzysztof WALENDA
W
21
12
14
21
9
21
H2H
gr.1 MS 35+ - Group B
Round 3
Jacek LEWANDOWSKI [2]
W
Marcin LIPOWSKI
21
11
21
15
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 3
Andrzej DADAS [1]
W
Wojciech KAŻMIEROWSKI
16
21
21
17
21
13
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 3
Marek KOPYT [3/4]
Tomasz SOBCZAK
W
10
21
17
21
H2H
gr.2 MS 40+ - Group B
Round 3
Wojciech LASEK [2]
W
Marek KRAWCZYK
Walkover
H2H
gr.2 MS 40+ - Group B
Round 3
Grzegorz SOCHACKI [3/4]
Walkover
Jerzy KAZIMIERCZAK
W
H2H
09:25
gr.3 MS 45+
Round 3
Umesh WADHWA [1]
W
Piotr ORZECHOWSKI
11
21
21
12
21
18
H2H
gr.4 MS 50+
Round 1
Henryk WIERZYNKIEWICZ
Jerzy MURACH
W
12
21
19
21
H2H
gr.4 MS 50+
Round 1
Paweł KOZIARA
Piotr SUSKI
W
14
21
14
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 1
Piotr SZAFRAŃSKI
W
Henryk SWOBODA
17
21
21
13
23
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 1
Bolesław CICHOCKI
W
Jacek OSADNIK
21
10
21
10
H2H
gr.6 MS 60+
Round 3
Jerzy RYBICKI [1]
W
Jerzy LAŃSKI
21
11
21
10
H2H
gr.6 MS 60+
Round 3
Andrzej STRUENSEE
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
21
15
18
21
21
14
H2H
09:50
XD OPEN
Round 1
Uladzimir VARANTSOU
Kristina SILICH
W
Xiang GAO
Izabela PAZYNA
21
7
21
15
WD OPEN
Round 3
Wiktoria FALANDYSZ [1]
Karolina KOWALSKA
Dorota DANIELAK
Iwona GÓRSKA
W
15
21
15
21
H2H
gr.7 MS 65+
Round 3
Andrzej ANTOSIEWICZ [1]
W
Wojciech BORZĘCKI
21
15
20
22
21
15
H2H
gr.7 MS 65+
Round 3
Andrzej JANECKI
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
21
12
21
10
H2H
gr.8 MS 70+
Round 3
Czesław GWIAZDA [1]
W
Jan WYRZYKOWSKI
21
12
21
16
H2H
gr.2 XD 40+
Round 3
Andrzej TUROWSKI [1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Artur ROSŁANIEC
Iwona SOBOTKA
22
20
21
17
H2H
gr.2 XD 40+
Round 3
Karol PIK
Ewa ZAJĄC
W
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
21
16
21
17
H2H
gr.0 MS 30+
Round 5
Tomasz LIPSKI [1]
Krzysztof WALENDA
W
14
21
11
21
H2H
gr.1 MS 35+ - Group A
Round 3
Paweł PASIK [1]
Krzysztof GRABEK
W
13
21
15
21
H2H
10:15
MS OPEN - Group A
Round 3
Dominik KRZĘCIO [1/1]
W
Piotr WOJTOWICZ
21
7
21
6
H2H
MS OPEN - Group B
Round 3
Mateusz DANIELAK [2/2]
W
Marcin WOJTOWICZ
21
9
21
7
gr.3 XD 45+
Round 3
Jerzy RYBICKI [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Andrzej STRUENSEE
Agnieszka BROJEK
21
10
21
11
H2H
gr.3 XD 45+
Round 3
Grzegorz PRADELA
Danuta FORYTA
W
Marek SZCZEŚNIEWSKI
Krystyna CIELECKA
24
22
21
12
H2H
gr.0 XD 30+25 - Group A
Round 3
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Joanna STOBIECKA
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
19
21
21
10
19
21
H2H
gr.0 MS 30+
Round 5
Marcin WYBIEREK
W
Artur PUPIN
18
21
21
18
21
19
H2H
gr.1 MS 35+ - Group B
Round 1
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
W
Marcin LIPOWSKI
21
17
21
14
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 1
Andrzej DADAS [1]
W
Tomasz SOBCZAK
21
18
21
15
H2H
gr.5 MD 55+
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI
Zdzisław KOZŁOWSKI
W
Jacek PĘKACKI
Janusz RUDZIŃSKI
21
14
17
21
21
11
H2H
10:40
MS OPEN - Group A
Round 3
Uladzimir VARANTSOU
Krzysztof WALENDA
W
15
21
17
21
H2H
gr.1 MD 35+ - Group B
Round 3
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Mariusz PAKULSKI
W
Wojciech KAŻMIEROWSKI
Paweł PASIK
21
13
21
14
H2H
gr.2 MD 40+
Round 1
Karol PIK
Mariusz POPA
Robert BIEGANOWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
9
21
19
21
H2H
gr.5 MD 55+
Round 3
Jacek OSADNIK [1]
Henryk SWOBODA
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
W
21
23
17
21
H2H
gr.4 MS 50+
Round 4
Paweł KOZIARA
W
Henryk WIERZYNKIEWICZ
21
13
21
15
H2H
gr.3 MS 45+
Round 1
Michał ZAKROCZYMSKI
Piotr ORZECHOWSKI
W
14
21
20
22
H2H
11:05
WD OPEN
Round 1
Monika JANDUłA
Joanna STOBIECKA
W
Dorota DANIELAK
Iwona GÓRSKA
24
26
21
17
21
16
H2H
gr.1 MD 35+ - Group A
Round 3
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Tomasz STOPA
W
Andrzej DADAS
Sławomir LIS
21
18
21
12
H2H
gr.2 MD 40+
Round 1
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
Wojciech LASEK
Artur ROSŁANIEC
W
17
21
18
21
H2H
gr.7 MD 65+
Round 3
Wojciech BORZĘCKI [1]
Czesław GWIAZDA
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
Jerzy STACHOWSKI
21
14
21
13
H2H
gr.4 MS 50+
Round 4
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
W
Jerzy MURACH
22
20
21
14
H2H
gr.6 MS 60+
Round 1
Jerzy RYBICKI [1]
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
21
11
21
10
H2H
WS OPEN
Round 1
Dorota GRZEJDAK [1]
Kristina SILICH
W
10
21
15
21
H2H
11:30
MD OPEN
Round 3
Mateusz DANIELAK [1]
Jerzy KAZIMIERCZAK
Tomasz LIPSKI
Marcin WYBIEREK
W
17
21
21
19
20
22
H2H
XD OPEN
Round 3
Dominik KRZĘCIO [1]
Karolina KOWALSKA
W
Xiang GAO
Izabela PAZYNA
21
9
21
7
H2H
gr.2 WD 40+
Round 3
Danuta FORYTA [1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
15
21
21
15
23
21
H2H
gr.4 MD 50+
Round 3
Piotr SUSKI [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Paweł KOZIARA
Henryk WIERZYNKIEWICZ
21
12
21
11
H2H
gr.1 MS 35+ - Group A
Round 1
Robert BIEGANOWSKI [3/4]
Krzysztof GRABEK
W
19
21
15
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 5
Bolesław CICHOCKI
W
Henryk SWOBODA
21
16
21
12
H2H
gr.5 MS 55+
Round 5
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Jacek OSADNIK
21
14
21
12
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 2
Wojciech KAŻMIEROWSKI
W
Tomasz SOBCZAK
21
15
21
17
H2H
11:55
MD OPEN
Round 3
Marcin WOJTOWICZ
Piotr WOJTOWICZ
Jacek KOŁUMBAJEW
Uladzimir VARANTSOU
W
6
21
10
21
WS OPEN
Round 1
Wiktoria FALANDYSZ
W
Małgorzata ŚREDNICKA
21
9
18
21
21
17
H2H
gr.0 XD 30+25 - Group B
Round 3
Tomasz STOPA [2]
Monika JANDUłA
W
Piotr KWIECIŃSKI
Iwona GÓRSKA
21
19
21
17
H2H
gr.6 MS 60+
Round 1
Andrzej STRUENSEE
W
Jerzy LAŃSKI
21
18
21
12
H2H
gr.7 MS 65+
Round 1
Andrzej JANECKI
W
Wojciech BORZĘCKI
21
15
24
22
H2H
gr.7 MS 65+
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ [1]
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
21
19
21
11
H2H
gr.2 XD 40+
Round 1
Karol PIK
Ewa ZAJĄC
Artur ROSŁANIEC
Iwona SOBOTKA
W
17
21
14
21
H2H
12:20
MS OPEN - Group A
Round 1
Dominik KRZĘCIO [1/1]
W
Krzysztof WALENDA
21
15
21
19
H2H
gr.1 XD 35+
Round 3
Krzysztof GONTARSKI [1]
Dorota DANIELAK
Jerzy SZAŁAPSKI
Anna BIAŁASIEWICZ
W
19
21
15
21
H2H
gr.2 MS 40+ - Group B
Round 1
Wojciech LASEK [2]
Jerzy KAZIMIERCZAK
W
12
21
21
23
H2H
gr.8 MS 70+
Round 1
Jerzy STACHOWSKI
W
Jan WYRZYKOWSKI
21
8
21
8
H2H
gr.2 XD 40+
Round 1
Andrzej TUROWSKI [1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
17
21
21
18
24
22
H2H
gr.3 XD 45+
Round 1
Jerzy RYBICKI [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Marek SZCZEŚNIEWSKI
Krystyna CIELECKA
21
18
21
12
H2H
gr.1 MD 35+ - Group A
Round 1
Jakub FIRLUS [3/4]
Artur PUPIN
W
Andrzej DADAS
Sławomir LIS
15
21
21
15
21
17
H2H
gr.4 MS 50+
Round 5
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
W
Piotr SUSKI
22
20
21
9
H2H
gr.0 MS 30+
Round 2
Tomasz LIPSKI [1]
W
Marcin WYBIEREK
21
11
21
17
H2H
12:45
MS OPEN - Group A
Round 1
Uladzimir VARANTSOU
Walkover
Piotr WOJTOWICZ
W
MS OPEN - Group B
Round 1
Jacek KOŁUMBAJEW
W
Marcin WOJTOWICZ
21
6
21
2
gr.3 XD 45+
Round 1
Grzegorz PRADELA
Danuta FORYTA
W
Andrzej STRUENSEE
Agnieszka BROJEK
21
17
21
11
H2H
gr.4 MD 50+
Round 1
Jerzy MURACH
Marek ROSA
W
Paweł KOZIARA
Henryk WIERZYNKIEWICZ
21
16
21
14
H2H
gr.5 MD 55+
Round 1
Jacek OSADNIK [1]
Henryk SWOBODA
W
Jacek PĘKACKI
Janusz RUDZIŃSKI
19
21
21
13
21
14
H2H
gr.5 MD 55+
Round 1
Andrzej KAFTAŃSKI
Zdzisław KOZŁOWSKI
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
W
21
14
20
22
18
21
H2H
gr.0 XD 30+25 - Group B
Round 1
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
Olga KONIUCH
W
Piotr KWIECIŃSKI
Iwona GÓRSKA
21
17
21
10
H2H
gr.3 MS 45+
Round 2
Umesh WADHWA [1]
W
Michał ZAKROCZYMSKI
21
13
21
11
H2H
gr.7 MS 65+
Round 2
Andrzej ANTOSIEWICZ [1]
W
Andrzej JANECKI
16
21
21
15
21
9
H2H
gr.7 MS 65+
Round 2
Wojciech BORZĘCKI
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
21
13
21
6
H2H
13:10
WD OPEN
Round 2
Wiktoria FALANDYSZ [1]
Karolina KOWALSKA
Monika JANDUłA
Joanna STOBIECKA
W
16
21
13
21
H2H
WS OPEN
Round 3
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Małgorzata ŚREDNICKA
21
8
21
9
H2H
gr.0 MS 30+
Round 3
Artur PUPIN
Krzysztof WALENDA
W
17
21
11
21
H2H
gr.2 MD 40+
Round 5
Karol PIK
Mariusz POPA
W
Wojciech LASEK
Artur ROSŁANIEC
21
19
21
18
H2H
gr.2 MD 40+
Round 5
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
Robert BIEGANOWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
16
21
7
21
H2H
gr.1 MD 35+ - Group B
Round 1
Krzysztof GONTARSKI [3/4]
Radosław WALAS
W
Wojciech KAŻMIEROWSKI
Paweł PASIK
21
13
16
21
21
11
H2H
13:35
MD OPEN
Round 1
Marcin WOJTOWICZ
Piotr WOJTOWICZ
Tomasz LIPSKI
Marcin WYBIEREK
W
15
21
16
21
H2H
MD OPEN
Round 1
Mateusz DANIELAK [1]
Jerzy KAZIMIERCZAK
Jacek KOŁUMBAJEW
Uladzimir VARANTSOU
W
12
21
18
21
H2H
gr.7 MD 65+
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej JANECKI
W
Przemysław GRZESZKOWIAK
Jerzy STACHOWSKI
21
12
21
7
H2H
gr.2 WD 40+
Round 1
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
Agnieszka BROJEK
Maria BRZEŹNICKA
W
12
21
13
21
H2H
gr.4 MS 50+
Round 5
Paweł KOZIARA
Jerzy MURACH
W
12
21
17
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 4
Bolesław CICHOCKI
W
Piotr SZAFRAŃSKI
21
17
25
27
23
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 4
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Henryk SWOBODA
21
17
21
14
H2H
gr.6 MS 60+
Round 2
Jerzy RYBICKI [1]
W
Andrzej STRUENSEE
16
21
21
11
21
11
H2H
gr.6 MS 60+
Round 2
Jerzy LAŃSKI
Zdzisław KOZŁOWSKI
W
14
21
18
21
H2H
14:00
gr.1 XD 35+
Round 1
Mariusz PAKULSKI
Ewelina BRACHA
Jerzy SZAŁAPSKI
Anna BIAŁASIEWICZ
W
23
25
10
21
H2H
gr.0 XD 30+25 - Group A
Round 1
Krzysztof GRABEK [3/4]
Małgorzata ŚREDNICKA
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
12
21
17
21
H2H
gr.2 MD 40+
Round 4
Karol PIK
Mariusz POPA
W
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
21
19
17
21
21
13
H2H
gr.2 MD 40+
Round 4
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Wojciech LASEK
Artur ROSŁANIEC
21
18
21
15
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 2
Andrzej DADAS [1]
Marek KOPYT [3/4]
W
21
14
2
21
0
21
H2H
gr.1 MS 35+ - Group A
Round 2
Paweł PASIK [1]
Robert BIEGANOWSKI [3/4]
W
21
14
12
21
12
21
H2H
14:25
XD OPEN
Round 2
Dominik KRZĘCIO [1]
Karolina KOWALSKA
Uladzimir VARANTSOU
Kristina SILICH
W
13
21
13
21
H2H
MS OPEN - Group A
Round 2
Piotr WOJTOWICZ
Krzysztof WALENDA
W
5
21
4
21
H2H
gr.0 MS 30+
Round 3
Tomasz LIPSKI [1]
Jakub FIRLUS
W
17
21
16
21
H2H
gr.1 MS 35+ - Group B
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI [2]
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
W
21
23
10
21
H2H
gr.2 MS 40+ - Group B
Round 2
Marek KRAWCZYK
Walkover
Jerzy KAZIMIERCZAK
W
H2H
gr.5 MS 55+
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Piotr SZAFRAŃSKI
21
14
21
12
H2H
gr.5 MS 55+
Round 3
Henryk SWOBODA
W
Jacek OSADNIK
21
17
21
19
H2H
14:50
MS OPEN - Group B
Round 2
Mateusz DANIELAK [2/2]
W
Jacek KOŁUMBAJEW
21
17
21
18
gr.2 MS 40+ - Group B
Round 2
Wojciech LASEK [2]
W
Grzegorz SOCHACKI [3/4]
21
0
21
0
H2H
gr.1 MD 35+ - Group B
Round 2
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Mariusz PAKULSKI
Krzysztof GONTARSKI [3/4]
Radosław WALAS
W
17
21
14
21
H2H
gr.2 WD 40+
Round 2
Danuta FORYTA [1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
12
21
12
H2H
gr.4 MS 50+
Round 3
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
W
Henryk WIERZYNKIEWICZ
21
16
21
15
H2H
gr.4 MS 50+
Round 3
Jerzy MURACH
W
Piotr SUSKI
21
7
21
8
H2H
gr.2 XD 40+
Round 2
Artur ROSŁANIEC
Iwona SOBOTKA
Mariusz POPA
Dorota GAWROŃSKA-POPA
W
15
21
17
21
H2H
gr.7 MD 65+
Round 2
Wojciech BORZĘCKI [1]
Czesław GWIAZDA
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej JANECKI
W
15
21
15
21
H2H
gr.2 MS 40+ - Group A
Round 1
Marek KOPYT [3/4]
Wojciech KAŻMIEROWSKI
W
11
21
15
21
H2H
15:15
MS OPEN - Group A
Round 2
Dominik KRZĘCIO [1/1]
W
Uladzimir VARANTSOU
21
0
21
0
H2H
gr.1 MD 35+ - Group A
Round 2
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Tomasz STOPA
W
Jakub FIRLUS [3/4]
Artur PUPIN
21
8
21
19
H2H
gr.2 MD 40+
Round 3
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
21
12
21
8
H2H
gr.5 MD 55+
Round 2
Jacek OSADNIK [1]
Henryk SWOBODA
Andrzej KAFTAŃSKI
Zdzisław KOZŁOWSKI
W
14
21
5
21
H2H
gr.5 MD 55+
Round 2
Jerzy LAŃSKI
Piotr SZAFRAŃSKI
W
Jacek PĘKACKI
Janusz RUDZIŃSKI
21
18
21
8
H2H
15:40
gr.2 MD 40+
Round 3
Wojciech LASEK
Artur ROSŁANIEC
Robert BIEGANOWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
18
21
8
21
H2H
gr.1 XD 35+
Round 2
Krzysztof GONTARSKI [1]
Dorota DANIELAK
W
Mariusz PAKULSKI
Ewelina BRACHA
21
14
21
13
H2H
gr.3 XD 45+
Round 2
Andrzej STRUENSEE
Agnieszka BROJEK
Marek SZCZEŚNIEWSKI
Krystyna CIELECKA
W
8
21
9
21
H2H
gr.4 MS 50+
Round 2
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
W
Paweł KOZIARA
21
16
21
12
H2H
gr.4 MS 50+
Round 2
Henryk WIERZYNKIEWICZ
Piotr SUSKI
W
12
21
12
21
H2H
gr.8 MS 70+
Round 2
Czesław GWIAZDA [1]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
17
21
16
H2H
WS OPEN
Round 3
Wiktoria FALANDYSZ
Kristina SILICH
W
16
21
17
21
H2H
16:05
MD OPEN
Round 2
Tomasz LIPSKI
Marcin WYBIEREK
Jacek KOŁUMBAJEW
Uladzimir VARANTSOU
W
14
21
13
21
H2H
MD OPEN
Round 2
Mateusz DANIELAK [1]
Jerzy KAZIMIERCZAK
W
Marcin WOJTOWICZ
Piotr WOJTOWICZ
21
11
21
12
H2H
gr.0 XD 30+25 - Group B
Round 2
Tomasz STOPA [2]
Monika JANDUłA
W
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
Olga KONIUCH
21
15
21
19
H2H
gr.2 XD 40+
Round 2
Andrzej TUROWSKI [1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Karol PIK
Ewa ZAJĄC
21
12
21
17
H2H
gr.3 XD 45+
Round 2
Jerzy RYBICKI [1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Grzegorz PRADELA
Danuta FORYTA
Retired
10
21
21
18
7
21
H2H
gr.0 MS 30+
Round 2
Jakub FIRLUS
Krzysztof WALENDA
W
14
21
18
21
H2H
gr.5 MS 55+
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Bolesław CICHOCKI
17
21
21
19
21
16
H2H
gr.5 MS 55+
Round 2
Piotr SZAFRAŃSKI
W
Jacek OSADNIK
22
20
21
9
H2H
16:30
gr.0 XD 30+25 - Group A
Round 2
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Joanna STOBIECKA
W
Krzysztof GRABEK [3/4]
Małgorzata ŚREDNICKA
21
14
21
12
H2H
gr.4 MD 50+
Round 2
Piotr SUSKI [1]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Jerzy MURACH
Marek ROSA
21
8
21
12
H2H
16:55
MS OPEN - MS OPEN (1m)
Final
Dominik KRZĘCIO [1/1]
Mateusz DANIELAK [2/2]
W
0
21
0
21
H2H
gr.0 MS 30+
Round 4
Marcin WYBIEREK
Jakub FIRLUS
W
21
15
7
21
17
21
H2H
gr.0 MS 30+
Round 4
Tomasz LIPSKI [1]
W
Artur PUPIN
21
17
21
12
H2H
gr.2 MD 40+
Round 2
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Karol PIK
Mariusz POPA
21
15
21
13
H2H
gr.2 MD 40+
Round 2
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
Retired
Robert BIEGANOWSKI
Jerzy SZAŁAPSKI
W
0
21
0
21
H2H
MS OPEN - MS OPEN (2m)
Final
Krzysztof WALENDA
W
Jacek KOŁUMBAJEW
24
22
21
17
H2H
17:20
WS OPEN
Round 2
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Wiktoria FALANDYSZ
21
16
21
10
H2H
WS OPEN
Round 2
Małgorzata ŚREDNICKA
Kristina SILICH
W
14
21
19
21
H2H
17:45
gr.1 MS 35+ - gr.1 MS 35+ (1m)
Final
Krzysztof GRABEK
W
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
21
17
21
11
H2H
gr.1 MD 35+ - gr.1 MD 35+ (1m)
Final
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Tomasz STOPA
W
Krzysztof GONTARSKI [3/4]
Radosław WALAS
21
14
18
21
21
14
H2H
gr.2 MS 40+ - gr.2 MS 40+ (1m)
Final
Wojciech KAŻMIEROWSKI
W
Jerzy KAZIMIERCZAK
21
12
21
13
H2H
gr.0 XD 30+25 - gr.0 XD 30+25 (1m)
Final
Mariusz MICHNIEWICZ
Dorota GRZEJDAK
W
Tomasz STOPA [2]
Monika JANDUłA
21
10
24
22
H2H
gr.0 XD 30+25 - gr.0 XD 30+25 (2m)
Final
Marek GAłCZYŃSKI [1]
Joanna STOBIECKA
W
Rafał BOGDAŃSKI [3/4]
Olga KONIUCH
21
16
21
19
H2H
gr.1 MS 35+ - gr.1 MS 35+ (2m)
Final
Robert BIEGANOWSKI [3/4]
Jacek LEWANDOWSKI [2]
W
21
19
19
21
29
30
H2H
gr.1 MD 35+ - gr.1 MD 35+ (2m)
Final
Jakub FIRLUS [3/4]
Artur PUPIN
Walkover
Piotr KWIECIŃSKI [2]
Mariusz PAKULSKI
W
H2H
gr.2 MS 40+ - gr.2 MS 40+ (2m)
Final
Andrzej DADAS [1]
Walkover
Wojciech LASEK [2]
W
H2H