Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2015.11.07 Grand Prix Olsztyna Seniorów
Matches - sobota, 7 listopada 2015
Log In
2015.11.07 Grand Prix Olsztyna Seniorów
Polski Zwiazek Badmintona | Olsztyn
7 lis 2015
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 7 listopada 2015
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MS 30 - Grupa 1
Round 3
Michał ZAKRZEWSKI [1]
W
Dominik PRZYBOROWSKI
Walkover
H2H
MS 30 - Grupa 1
Round 3
Fabian MALESZEWSKI [3]
Marcin WYBIEREK
W
18
21
21
17
14
21
H2H
MS 30 - Grupa 2
Round 3
Wiktor DRUDE [2]
Piotr KOWENICKI
W
14
21
17
21
H2H
MS 35 - Grupa 1
Round 3
Jacek LEWANDOWSKI [1]
W
Mariusz RZESZOT
21
8
21
12
H2H
MS 35 - Grupa 2
Round 3
Rafał BOGDAŃSKI [2]
W
Mariusz PAKULSKI
21
19
21
14
H2H
MS 35 - Grupa 3
Round 3
Błażej PALACZ [3]
Andrzej KOLMAN
W
21
17
9
21
17
21
H2H
09:25
WS 25
Round 3
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Edyta KORDALA
21
5
21
7
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 3
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Marek MAŚLANIK
21
11
21
7
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 3
Adam GRALA [3/4]
W
Arkadiusz ROZMUS
21
7
21
10
H2H
MS 40 - Grupa 2
Round 3
Arkadiusz KAWECKI [2]
W
Karol PTASIK
21
7
21
7
H2H
MD 35
Round 1
Krzysztof GONTARSKI [2]
Radosław WALAS
W
Marek MACIEJEWSKI
Rafał MOLESTAK
21
5
21
10
H2H
09:50
WD 35
Round 1
Katarzyna DVALISZIWILI
Ksenia TATARINOWA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
19
21
14
H2H
WD 35
Round 1
Maria BRZEŹNICKA [2]
Iwona SOBOTKA
W
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
21
9
21
14
H2H
MS 45
Round 3
Władimir BABAJEW
Grzegorz WASYLUK
W
16
21
14
21
H2H
MS 50 - Grupa 1
Round 3
Jerzy MURACH [1]
Walkover
Waldemar WOLAŃSKI
W
H2H
MS 50 - Grupa 2
Round 3
Paweł KOZIARA [2]
Walkover
Henryk WIRZINKIEWICZ
W
H2H
MS 55
Round 3
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Jacek OSADNIK
21
13
21
18
H2H
10:15
MD 35
Round 1
Piotr GÓRNY
Rafał LEWCZYK
W
Andrzej KOLMAN
Mariusz RZESZOT
11
21
21
12
24
22
H2H
XD 30
Round 3
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Rafał BOGDAŃSKI
Olga KONIUCH
12
21
21
15
21
13
H2H
MS 55
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI [2]
W
Henryk SWOBODA
Retired
21
14
21
2
H2H
MS 60
Round 3
Jerzy RYBICKI [1]
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
21
13
21
10
H2H
MS 65 - Grupa 1
Round 3
Wojciech CHAŁOTOWSKI [1]
W
Czesław GWIAZDA
21
6
21
11
H2H
MS 65 - Grupa 2
Round 3
Andrzej ANTOSIEWICZ [2]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
13
21
14
H2H
10:40
MD 30
Round 3
Andrzej GAJEWSKI [1]
Michał ZAKRZEWSKI
W
Jerzy SZAŁAPSKI
Marcin WYBIEREK
21
16
21
14
H2H
MD 40 - Grupa 3
Round 3
Artur ROSŁANIEC [3/4]
Zbigniew SOCZÓWKA
W
Wojciech LASEK
Dariusz ROCHOŃ
21
17
23
21
H2H
MD 35
Round 5
Robert BIEGANOWSKI [1]
Mariusz PAKULSKI
W
Marek MACIEJEWSKI
Rafał MOLESTAK
21
7
21
8
H2H
XD 40 - Grupa 1
Round 3
Andrey VOLKOV
Natasha LUGOVOVA
Piotr SUSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
10
21
10
21
H2H
MS 30 - Grupa 1
Round 1
Fabian MALESZEWSKI [3]
W
Dominik PRZYBOROWSKI
Walkover
H2H
MS 60
Round 3
Andrzej STRUENSEE [2]
W
Romuald KUŹNICKI
21
4
21
10
H2H
11:05
MD 40 - Grupa 1
Round 3
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Artur KUŹMICKI
Grzegorz WASYLUK
21
8
21
9
H2H
MD 40 - Grupa 2
Round 3
Adam GRALA [2]
Jacek LEWANDOWSKI
W
Karol PTASIK
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
7
21
12
H2H
XD 40 - Grupa 2
Round 3
Paweł SZORIN [2]
Tatiana KOLESNIK
W
Artur LUGOVOV
Swietłana SZCZEPTIEWA
21
11
21
6
H2H
XD 50
Round 3
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Andrzej KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
21
19
21
7
H2H
MS 50 - Grupa 1
Round 1
Mirosław ADAMCZYK [3/4]
Waldemar WOLAŃSKI
W
16
21
16
21
H2H
MS 45
Round 1
Władimir BABAJEW
Mariusz MICHNIEWICZ
W
15
21
7
21
H2H
11:30
MD 35
Round 5
Krzysztof GONTARSKI [2]
Radosław WALAS
W
Andrzej KOLMAN
Mariusz RZESZOT
21
3
21
11
H2H
XD 50
Round 3
Zbigniew DORNA [2]
Krystyna CIELECKA
Jerzy RYBICKI
Maria BRZEŹNICKA
W
16
21
14
21
H2H
MD 55
Round 3
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
Andrzej STRUENSEE
21
18
21
14
H2H
MD 65
Round 3
Andrzej ANTOSIEWICZ [1]
Wojciech CHAŁOTOWSKI
W
Czesław GWIAZDA
Andrzej JANECKI
21
16
21
15
H2H
XD 30
Round 1
Andrzej GAJEWSKI [2]
Karolina KOSIŃSKA
W
Rafał BOGDAŃSKI
Olga KONIUCH
17
21
21
14
21
9
H2H
11:55
XD 40 - Grupa 1
Round 3
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Krzysztof CHMIELEWSKI
Ewa ZAJĄC
21
10
21
10
H2H
WS 25
Round 1
Swietłana DRUDE [2]
W
Edyta KORDALA
21
8
21
13
H2H
MS 35 - Grupa 2
Round 1
Rafał LEWCZYK
W
Mariusz PAKULSKI
21
18
21
16
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 1
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Arkadiusz ROZMUS
21
9
21
8
H2H
MS 30 - Grupa 1
Round 1
Michał ZAKRZEWSKI [1]
W
Marcin WYBIEREK
21
15
21
9
H2H
MS 30 - Grupa 2
Round 1
Lech DRYŻAŁOWSKI
Piotr KOWENICKI
W
10
21
14
21
H2H
12:20
XD 35
Round 3
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Józef ORZOŁ
Ksenia TATARINOWA
21
8
21
8
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 1
Adam GRALA [3/4]
W
Marek MAŚLANIK
21
7
21
7
H2H
MS 40 - Grupa 2
Round 1
Wojciech LASEK [3/4]
W
Karol PTASIK
21
15
21
10
H2H
MS 45
Round 1
Artur KUŹMICKI
W
Grzegorz WASYLUK
21
19
15
21
21
14
H2H
MS 50 - Grupa 2
Round 1
Dariusz ROCHOŃ [3/4]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
15
21
5
H2H
MS 60
Round 1
Jerzy RYBICKI [1]
W
Romuald KUŹNICKI
21
12
21
10
H2H
12:45
MS 35 - Grupa 1
Round 1
Piotr GÓRNY
W
Mariusz RZESZOT
21
18
15
21
21
16
H2H
MS 35 - Grupa 3
Round 1
Marek MIAŁKOWSKI
W
Andrzej KOLMAN
15
21
21
14
21
11
H2H
MS 55
Round 1
Andrzej KAFTAŃSKI [2]
W
Jacek OSADNIK
21
15
21
16
H2H
MD 50
Round 3
Mirosław ADAMCZYK [1]
Zbigniew DORNA
Piotr SUSKI
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
9
21
3
21
H2H
MS 55
Round 1
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Henryk SWOBODA
21
12
24
22
H2H
MS 60
Round 1
Andrzej STRUENSEE [2]
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
21
10
21
14
H2H
13:10
WD 35
Round 5
Maria BRZEŹNICKA [2]
Iwona SOBOTKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
10
21
10
H2H
WD 35
Round 5
Ewa MŁYNARSKA [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
21
11
21
6
H2H
MS 65 - Grupa 1
Round 1
Grzegorz MALESZEWSKI [3/4]
Czesław GWIAZDA
W
14
21
21
19
19
21
H2H
MS 65 - Grupa 2
Round 1
Andrzej JANECKI [3/4]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
8
21
11
H2H
MD 30
Round 1
Lech DRYŻAŁOWSKI [2]
Piotr KOWENICKI
W
Jerzy SZAŁAPSKI
Marcin WYBIEREK
21
13
21
15
H2H
13:35
MD 40 - Grupa 1
Round 1
Artur LUGOVOV
Andrey VOLKOV
W
Artur KUŹMICKI
Grzegorz WASYLUK
21
11
21
14
H2H
MD 40 - Grupa 2
Round 1
Krzysztof CHMIELEWSKI
Bogdan STANKIEWICZ
W
Karol PTASIK
Henryk WIRZINKIEWICZ
21
16
21
18
H2H
MD 40 - Grupa 3
Round 1
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
W
Wojciech LASEK
Dariusz ROCHOŃ
22
20
21
14
H2H
14:00
XD 35
Round 1
Bartosz DROZDOWICZ [2]
Katarzyna DVALISZIWILI
Józef ORZOŁ
Ksenia TATARINOWA
W
9
21
6
21
H2H
MD 55
Round 1
Jacek OSADNIK [2]
Henryk SWOBODA
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
Andrzej STRUENSEE
26
24
19
21
21
17
H2H
MD 35
Round 4
Krzysztof GONTARSKI [2]
Radosław WALAS
W
Piotr GÓRNY
Rafał LEWCZYK
21
10
21
11
H2H
MS 30 - Grupa 1
Round 2
Michał ZAKRZEWSKI [1]
W
Fabian MALESZEWSKI [3]
21
5
21
17
H2H
MD 35
Round 4
Robert BIEGANOWSKI [1]
Mariusz PAKULSKI
W
Andrzej KOLMAN
Mariusz RZESZOT
21
11
21
7
H2H
MS 30 - Grupa 2
Round 2
Wiktor DRUDE [2]
W
Lech DRYŻAŁOWSKI
21
19
21
12
H2H
14:25
XD 40 - Grupa 1
Round 1
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
Piotr SUSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
21
18
16
21
12
21
H2H
XD 50
Round 1
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Grażyna STEFAŃSKA
Jerzy RYBICKI
Maria BRZEŹNICKA
W
14
21
14
21
H2H
MD 65
Round 1
Grzegorz MALESZEWSKI [2]
Jerzy STACHOWSKI
Czesław GWIAZDA
Andrzej JANECKI
W
12
21
12
21
H2H
MS 30 - Grupa 1
Round 2
Dominik PRZYBOROWSKI
Walkover
Marcin WYBIEREK
W
H2H
WS 25
Round 2
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Swietłana DRUDE [2]
21
8
21
10
H2H
MS 55
Round 2
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Andrzej KAFTAŃSKI [2]
21
14
21
10
H2H
14:50
MS 50
Final
Waldemar WOLAŃSKI
Dariusz ROCHOŃ [3/4]
W
19
21
20
22
H2H
XD 40 - Grupa 1
Round 1
Andrey VOLKOV
Natasha LUGOVOVA
W
Krzysztof CHMIELEWSKI
Ewa ZAJĄC
21
14
21
17
H2H
XD 40 - Grupa 2
Round 1
Artur ROSŁANIEC [3]
Iwona SOBOTKA
W
Artur LUGOVOV
Swietłana SZCZEPTIEWA
22
24
21
10
22
20
H2H
XD 50
Round 1
Zbigniew DORNA [2]
Krystyna CIELECKA
W
Andrzej KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
21
15
21
17
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 2
Marek MAŚLANIK
Arkadiusz ROZMUS
W
22
20
8
21
16
21
H2H
MS 40 - Grupa 2
Round 2
Arkadiusz KAWECKI [2]
W
Wojciech LASEK [3/4]
21
14
21
12
H2H
MS 45
Round 2
Grzegorz WASYLUK
Mariusz MICHNIEWICZ
W
12
21
12
21
H2H
15:15
MS 35 - Grupa 1
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI [1]
W
Piotr GÓRNY
21
17
21
6
H2H
MS 35 - Grupa 2
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI [2]
W
Rafał LEWCZYK
21
12
19
21
21
12
H2H
MS 35 - Grupa 3
Round 2
Błażej PALACZ [3]
Marek MIAŁKOWSKI
W
13
21
15
21
H2H
MS 40 - Grupa 1
Round 2
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Adam GRALA [3/4]
21
17
21
9
H2H
MD 35
Round 3
Andrzej KOLMAN
Mariusz RZESZOT
W
Marek MACIEJEWSKI
Rafał MOLESTAK
18
21
22
20
21
12
H2H
WD 35
Round 3
Ewa MŁYNARSKA [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Katarzyna DVALISZIWILI
Ksenia TATARINOWA
21
8
21
6
H2H
15:40
MS 65 - Grupa 1
Round 2
Wojciech CHAŁOTOWSKI [1]
W
Grzegorz MALESZEWSKI [3/4]
21
8
21
7
H2H
MS 65 - Grupa 2
Round 2
Andrzej ANTOSIEWICZ [2]
W
Andrzej JANECKI [3/4]
23
21
24
22
H2H
XD 30
Round 2
Wiktor DRUDE [1]
Swietłana DRUDE
W
Andrzej GAJEWSKI [2]
Karolina KOSIŃSKA
24
22
22
20
H2H
WD 35
Round 3
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
W
16
21
20
22
H2H
MS 45
Round 3
Artur KUŹMICKI
Mariusz MICHNIEWICZ
W
6
21
10
21
H2H
16:00
MS 60
Round 2
Zdzisław KOZŁOWSKI
W
Romuald KUŹNICKI
21
14
21
12
H2H
MD 40 - Grupa 1
Round 2
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Artur LUGOVOV
Andrey VOLKOV
21
11
21
11
H2H
MD 40 - Grupa 3
Round 2
Artur ROSŁANIEC [3/4]
Zbigniew SOCZÓWKA
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
W
7
21
19
21
H2H
MD 55
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
Mirosław MORDASIEWICZ
W
Jacek OSADNIK [2]
Henryk SWOBODA
21
6
21
13
H2H
MD 30
Round 2
Andrzej GAJEWSKI [1]
Michał ZAKRZEWSKI
Lech DRYŻAŁOWSKI [2]
Piotr KOWENICKI
W
22
24
17
21
H2H
MD 50
Round 2
Mirosław ADAMCZYK [1]
Zbigniew DORNA
W
Andrzej KOLESNIK
Waldemar WOLAŃSKI
21
12
21
15
H2H
WD 35
Round 4
Maria BRZEŹNICKA [2]
Iwona SOBOTKA
W
Katarzyna DVALISZIWILI
Ksenia TATARINOWA
21
13
21
14
H2H
16:25
MD 40 - Grupa 2
Round 2
Adam GRALA [2]
Jacek LEWANDOWSKI
W
Krzysztof CHMIELEWSKI
Bogdan STANKIEWICZ
21
17
21
9
H2H
MD 35
Round 3
Robert BIEGANOWSKI [1]
Mariusz PAKULSKI
W
Piotr GÓRNY
Rafał LEWCZYK
21
17
21
10
H2H
WD 35
Round 4
Ewa MŁYNARSKA [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Krystyna CIELECKA
Ewa ZAJĄC
21
15
21
16
H2H
MS 30
Final
Michał ZAKRZEWSKI [1]
Piotr KOWENICKI
W
15
21
9
21
H2H
MS 60
Round 2
Jerzy RYBICKI [1]
Andrzej STRUENSEE [2]
W
18
21
19
21
H2H
16:50
MD 65
Round 2
Andrzej ANTOSIEWICZ [1]
Wojciech CHAŁOTOWSKI
W
Grzegorz MALESZEWSKI [2]
Jerzy STACHOWSKI
21
6
21
9
H2H
XD 35
Round 2
Mariusz MICHNIEWICZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Bartosz DROZDOWICZ [2]
Katarzyna DVALISZIWILI
21
11
21
7
H2H
MS 45
Round 2
Władimir BABAJEW
Artur KUŹMICKI
W
18
21
21
19
13
21
H2H
MD 50
Round 1
Andrzej KOLESNIK
Waldemar WOLAŃSKI
Piotr SUSKI
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
16
21
11
21
H2H
17:15
XD 40 - Grupa 1
Round 2
Jerzy SZAŁAPSKI [1]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Andrey VOLKOV
Natasha LUGOVOVA
22
20
21
12
H2H
MS 35
Semi final
Marek MIAŁKOWSKI
Rafał BOGDAŃSKI [2]
W
13
21
13
21
H2H
MS 50 - Grupa 1
Round 2
Jerzy MURACH [1]
Walkover
Mirosław ADAMCZYK [3/4]
W
H2H
MS 50 - Grupa 2
Round 2
Paweł KOZIARA [2]
Walkover
Dariusz ROCHOŃ [3/4]
W
H2H
XD 40 - Grupa 2
Round 2
Paweł SZORIN [2]
Tatiana KOLESNIK
W
Artur ROSŁANIEC [3]
Iwona SOBOTKA
12
21
21
19
21
9
H2H
MS 40
Final
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Arkadiusz KAWECKI [2]
21
10
21
17
H2H
17:40
XD 40 - Grupa 1
Round 2
Krzysztof CHMIELEWSKI
Ewa ZAJĄC
Piotr SUSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
11
21
15
21
H2H
XD 50
Round 2
Andrzej KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
Jerzy RYBICKI
Maria BRZEŹNICKA
W
11
21
11
21
H2H
XD 50
Round 2
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Zbigniew DORNA [2]
Krystyna CIELECKA
21
16
21
5
H2H
MS 65
Final
Wojciech CHAŁOTOWSKI [1]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ [2]
21
14
8
21
21
13
H2H
MS 55
Round 2
Jacek OSADNIK
W
Henryk SWOBODA
21
19
21
11
H2H
18:05
MS 35
Final
Jacek LEWANDOWSKI [1]
Retired
Rafał BOGDAŃSKI [2]
W
21
19
4
8
H2H
MD 40
Semi final
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
W
Adam GRALA [2]
Jacek LEWANDOWSKI
17
21
21
14
21
18
H2H
MD 35
Round 2
Robert BIEGANOWSKI [1]
Mariusz PAKULSKI
Krzysztof GONTARSKI [2]
Radosław WALAS
W
12
21
13
21
H2H
MD 35
Round 2
Piotr GÓRNY
Rafał LEWCZYK
W
Marek MACIEJEWSKI
Rafał MOLESTAK
21
10
21
15
H2H
18:30
XD 40
Final
Piotr SUSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
Paweł SZORIN [2]
Tatiana KOLESNIK
15
21
21
9
21
11
H2H
WD 35
Round 2
Katarzyna DVALISZIWILI
Ksenia TATARINOWA
Tatiana KOLESNIK
Ludmiła PIEREPIECZNAJA
W
22
24
18
21
H2H
WD 35
Round 2
Ewa MŁYNARSKA [1]
Grażyna STEFAŃSKA
W
Maria BRZEŹNICKA [2]
Iwona SOBOTKA
19
21
21
19
21
19
H2H
19:20
MD 40
Final
Bartosz DROZDOWICZ [1]
Józef ORZOŁ
W
Władimir BABAJEW [3/4]
Paweł SZORIN
22
20
21
19
H2H