Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2017.01.07-08 Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice
Matches - sobota, 7 stycznia 2017
Log In
2017.01.07-08 Łódzki Turniej Seniorów LI-NING Pabianice
Polski Zwiazek Badmintona | Pabianice
7 sty 2017 to 8 sty 2017
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
7
sty
niedz.
8
sty
More
Match schedule
sobota, 7 stycznia 2017
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MS 30+ - Group A
Round 1
Jakub Probierz
W
Piotr Sankowski
21
10
21
12
H2H
MS 30+ - Group C
Round 1
Dariusz Augustyńczyk
W
Damian Janiaczyk
18
21
21
16
21
6
H2H
MS 35+ - Group A
Round 1
Karol Soboń
Rafał Tomaszkiewicz
W
11
21
17
21
H2H
MS 35+ - Group B
Round 1
Marcin Zieliński
Walkover
Tadeusz Gala
W
H2H
MS 45+ - Group A
Round 1
Arkadiusz Harbacewicz
W
Sławomir Kowalski
21
16
22
24
21
15
H2H
09:25
MS 45+ - Group A
Round 1
Robert Bieganowski [1]
W
Tomasz Maćkowski
21
3
21
2
H2H
MS 45+ - Group B
Round 1
Tomasz Stopa
W
Tomasz Spyra
Retired
16
10
H2H
MS 45+ - Group C
Round 1
Paweł Mela
Benno Raj
W
14
21
12
21
H2H
WS 40+
Round 1
Maria Brzeźnicka
W
Anna Jankowska
21
8
21
6
H2H
WS 40+
Round 1
Anna Walasek [1]
Walkover
Izabela Maćkowska
W
H2H
MS 50+ - Group A
Round 1
Dariusz Marchel
Wojciech Romańczuk
W
14
21
17
21
H2H
09:50
MS 50+ - Group B
Round 1
Marek Pełczyński
Michał Pisarski
W
14
21
8
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Jacek Osadnik
Zbigniew Marszałek
W
14
21
15
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Mirosław Mordasiewicz [1]
W
Sławomir Piechnik
21
9
21
9
H2H
MS 55+ - Group B
Round 1
Jarosław Marciniak
W
Waldemar Adamski
21
10
21
10
H2H
MS 60+ - Group A
Round 1
Piotr Horodecki
W
Amndrzej Szawłowski
21
17
21
14
H2H
MS 60+ - Group B
Round 1
Zdzisław Kozłowski
Jan Żórawiński
W
11
21
15
21
H2H
10:15
MS 40+ - Group A
Round 1
Piotr Bondaruk
W
Piotr Szufliński
21
16
21
17
H2H
MS 40+ - Group A
Round 1
Krzysztof Grabek [1]
W
Robert Borszcz
21
15
21
7
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Marcin Wnuk
Paweł Marcinkowski
W
8
21
5
21
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Jacek Lewandowski [2]
W
Paweł Gansiniec
21
14
21
15
H2H
MS 40+ - Group C
Round 1
Sebastian Wilczyński
Walkover
Rafał Grabarczyk-Żałobny
W
H2H
MS 40+ - Group D
Round 1
Grzegorz Sochacki
W
Grzegorz Jankowski
21
11
21
8
H2H
MS 65+
Round 1
Grzegorz Maleszewski
Andrzej Antosiewicz
W
8
21
19
21
H2H
10:40
MS 65+
Round 1
Jerzy Rybicki [2]
W
Jerzy Lański
21
14
21
7
H2H
MS 70+ - Group A
Round 1
Jerzy Wrzodak
Leopold Tukendorf
W
9
21
9
21
H2H
MS 70+ - Group B
Round 1
Marian Stelter
W
Jerzy Stachowski
21
13
21
9
H2H
XD 35+ - Group A
Round 1
Andrzej Przytulski
Katarzyna Szczykutowicz
W
Mariusz Karendał
Katarzyna Kumańska
21
13
21
6
H2H
XD 30+
Round 1
Andrzej Gajewski
Natalia Kordala
Lukas Hyps
Jana Bilkova
W
19
21
10
21
H2H
XD 30+
Round 1
Mariusz Pakulski [1]
Olga Koniuch
W
Sławomir Hetmański
Marta Momot
21
14
21
14
H2H
11:05
XD 40+
Round 1
Paweł Marcinkowski
Izabela Maćkowska
Jiri Dohnal
Romana Christlova
W
21
18
19
21
17
21
H2H
XD 40+
Round 1
Kamil Popławski [1]
Barbara Jaskólska
Robert Bieganowski
Ewa Młynarska
W
21
19
14
21
14
21
H2H
XD 45+ - Group A
Round 1
Jarosław Marciniak
Anna Kaźmierkowska
Stanisław Wikło
Maria Brzeźnicka
W
16
21
20
22
H2H
XD 45+ - Group B
Round 1
Zbigniew Przyjemski
Iwona Ostrowska
Andrzej Turowski
Bożena Wołkowycka
W
8
21
14
21
H2H
XD 45+ - Group C
Round 1
Marek Gałczyński
Jolanta Karska
W
Grzegorz Pradela
Danuta Foryta
21
16
21
19
H2H
XD 55+
Round 1
Jacek Bełus
Grażyna Bełus
Marek Szcześniewski
Grażyna Stefańska
W
13
21
8
21
H2H
MS 30+ - Group C
Round 2
Adam Załęski [3]
W
Dariusz Augustyńczyk
21
14
21
12
H2H
11:30
MS 30+ - Group A
Round 2
Sławomir Hetmański [1]
W
Jakub Probierz
21
4
21
11
H2H
MS 30+ - Group B
Round 2
Andrzej Gajewski [2]
W
Adwin Putteeraj
21
16
21
13
H2H
MS 35+ - Group A
Round 2
Fabian Maleszewski [1]
W
Karol Soboń
21
11
21
5
H2H
MS 35+ - Group B
Round 2
Dawid Krawiec [2]
W
Marcin Zieliński
Walkover
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Krzysztof Grabek [1]
W
Piotr Bondaruk
21
14
21
14
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Piotr Szufliński
Robert Borszcz
W
15
21
15
21
H2H
11:55
MS 40+ - Group B
Round 2
Jacek Lewandowski [2]
W
Marcin Wnuk
21
14
21
11
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Paweł Marcinkowski
W
Paweł Gansiniec
18
21
21
16
21
18
H2H
MS 40+ - Group C
Round 2
Rafał Bogdański [3/4]
W
Sebastian Wilczyński
Walkover
H2H
MS 40+ - Group D
Round 2
Arkadiusz Kawecki [3/4]
W
Grzegorz Sochacki
21
11
19
21
21
16
H2H
WS 25+
Round 2
Dorota Grzejdak [1]
W
Edyta Kordala
21
10
21
8
H2H
WS 40+
Round 2
Anna Walasek [1]
Walkover
Maria Brzeźnicka
W
H2H
WS 40+
Round 2
Anna Jankowska
Izabela Maćkowska
W
8
21
10
21
H2H
12:20
MS 45+ - Group A
Round 2
Robert Bieganowski [1]
W
Arkadiusz Harbacewicz
21
12
21
15
H2H
MS 45+ - Group A
Round 2
Sławomir Kowalski
W
Tomasz Maćkowski
21
12
21
9
H2H
MS 45+ - Group B
Round 2
Tomasz Bartosz [2]
Tomasz Stopa
W
17
21
15
21
H2H
MS 45+ - Group C
Round 2
Jan Kaczmarczyk [3]
W
Paweł Mela
21
14
21
12
H2H
MS 50+ - Group A
Round 2
Jerzy Murach [1]
W
Dariusz Marchel
21
17
21
18
H2H
MS 50+ - Group B
Round 2
Tomasz Wroński [2]
W
Marek Pełczyński
21
12
21
6
H2H
12:45
MS 55+ - Group A
Round 2
Mirosław Mordasiewicz [1]
W
Jacek Osadnik
21
13
21
14
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Zbigniew Marszałek
W
Sławomir Piechnik
21
9
21
8
H2H
MS 55+ - Group B
Round 2
Piotr Szafrański [2]
Jarosław Marciniak
W
18
21
11
21
H2H
MS 60+ - Group A
Round 2
Bolesław Cichocki [1]
W
Piotr Horodecki
21
7
21
9
H2H
MS 60+ - Group B
Round 2
Andrzej Struensee [2]
W
Zdzisław Kozłowski
24
26
21
12
21
11
H2H
MS 65+
Round 2
Andrzej Janecki [1]
Jerzy Rybicki [2]
W
16
21
14
21
H2H
MS 65+
Round 2
Grzegorz Maleszewski
Jerzy Lański
W
9
21
18
21
H2H
13:10
MS 70+ - Group A
Round 2
Przemysław Grzeszkowiak [1]
W
Jerzy Wrzodak
21
7
21
3
H2H
MS 70+ - Group B
Round 2
Czesław Gwiazda [2]
Marian Stelter
W
21
23
16
21
H2H
XD 35+ - Group A
Round 2
Marcin Grzywacz [1]
Dorota Grzejdak
W
Andrzej Przytulski
Katarzyna Szczykutowicz
21
7
21
15
H2H
XD 40+
Round 2
Kamil Popławski [1]
Barbara Jaskólska
W
Paweł Marcinkowski
Izabela Maćkowska
21
16
21
8
H2H
XD 30+
Round 2
Mariusz Pakulski [1]
Olga Koniuch
W
Andrzej Gajewski
Natalia Kordala
19
21
21
6
21
18
H2H
XD 30+
Round 2
Lukas Hyps
Jana Bilkova
W
Sławomir Hetmański
Marta Momot
22
20
21
14
H2H
13:35
XD 40+
Round 2
Jiri Dohnal
Romana Christlova
Robert Bieganowski
Ewa Młynarska
W
15
21
15
21
H2H
XD 45+ - Group A
Round 2
Wojciech Lasek [1]
Ewa Zając
W
Jarosław Marciniak
Anna Kaźmierkowska
21
18
6
21
21
19
H2H
XD 45+ - Group B
Round 2
Krzysztof Gontarski [2]
Dorota Gawrońska-Popa
W
Zbigniew Przyjemski
Iwona Ostrowska
21
11
21
14
H2H
XD 45+ - Group C
Round 2
Mariusz Popa [3]
Katarzyna Małyszko
Marek Gałczyński
Jolanta Karska
W
17
21
22
20
15
21
H2H
XD 55+
Round 2
Janusz Nawrocki [1]
Ewa Golańska
W
Jacek Bełus
Grażyna Bełus
21
10
21
10
H2H
MD 30+ - Group B
Round 2
Adam Kosz [2]
Adam Załęski
W
Damian Janiaczyk
Adwin Putteeraj
21
13
22
20
H2H
14:00
MD 35+
Round 1
Mariusz Karendał
Karol Soboń
Marcin Grzywacz
Andrzej Przytulski
W
7
21
8
21
H2H
MD 40+ - Group A
Round 1
Kamil Popławski [1]
Jerzy Szałapski
W
Robert Borszcz
Paweł Gansiniec
21
11
21
14
H2H
MD 45+
Round 1
Tomasz Bartosz
Robert Michalski
Jan Kaczmarczyk
Andrzej Turowski
W
20
22
13
21
H2H
MD 50+
Round 1
Grzegorz Pradela
Henryk Swoboda
W
Marek Pełczyński
Rafał Strzemieczny
21
6
21
6
H2H
MD 50+
Round 1
Jerzy Murach [1]
Wojciech Romańczuk
W
Dariusz Kraszewski
Tomasz Pyć
22
20
21
16
H2H
MD 55+ - Group A
Round 1
Bolesław Cichocki
Jan Żórawiński
W
Zdzisław Kozłowski
Zygmunt Modzelewski
21
8
21
9
H2H
14:25
MD 35+
Round 1
Marek Gałczyński
Tomasz Stopa
W
Mariusz Pakulski
Benno Raj
14
21
21
11
21
9
H2H
MD 40+ - Group A
Round 1
Rafał Grenda
Jerzy Kazimierczak
Jiri Dohnal
Lukas Hyps
W
15
21
13
21
H2H
MD 40+ - Group B
Round 1
Rafał Grabarczyk-Żałobny
Sławomir Kowalski
Zbigniew Przyjemski
Stanisław Wikło
W
13
21
6
21
H2H
MD 55+ - Group A
Round 1
Mirosław Mordasiewicz [1]
Marek Szcześniewski
W
Waldemar Adamski
Sławomir Piechnik
21
4
21
2
H2H
MD 55+ - Group B
Round 1
Jerzy Lański
Piotr Szafrański
W
Zbigniew Marszałek
Jacek Osadnik
21
8
21
18
H2H
MD 55+ - Group B
Round 1
Maciej Bysikiewicz [2]
Janusz Nawrocki
W
Piotr Horodecki
Andrzej Struensee
21
5
21
12
H2H
MD 65+
Round 1
Czesław Gwiazda
Jerzy Stachowski
Jerzy Rybicki
Leopold Tukendorf
W
13
21
8
21
H2H
14:50
MD 65+
Round 1
Andrzej Antosiewicz [1]
Wojciech Chałotowski
Walkover
Przemysław Grzeszkowiak
Marian Stelter
W
H2H
WD 25+
Round 1
Jana Bilkova
Romana Christlova
W
Katarzyna Kumańska
Anna Walasek
Walkover
H2H
WD 25+
Round 1
Edyta Kordala
Natalia Kordala
W
Anna Grigoriadu
Katarzyna Szczykutowicz
21
12
21
8
H2H
WD 45+ - Group A
Round 1
Jolanta Karska
Anna Kaźmierkowska
Dorota Gawrońska-Popa
Ewa Golańska
W
12
21
14
21
H2H
WD 45+ - Group B
Round 1
Maria Brzeźnicka
Iwona Ostrowska
W
Krystyna Cielecka
Ewa Zając
21
18
21
16
H2H
MS 30+ - Group A
Round 3
Sławomir Hetmański [1]
W
Piotr Sankowski
21
15
21
5
H2H
15:15
MS 30+ - Group C
Round 3
Adam Załęski [3]
W
Damian Janiaczyk
21
4
21
4
H2H
MS 35+ - Group A
Round 3
Fabian Maleszewski [1]
W
Rafał Tomaszkiewicz
21
12
21
11
H2H
MS 35+ - Group B
Round 3
Dawid Krawiec [2]
W
Tadeusz Gala
21
19
21
10
H2H
MS 35+ - Group C
Round 3
Paweł Słupczewski [3]
W
Dariusz Opatrzyk
21
18
21
11
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Krzysztof Grabek [1]
W
Piotr Szufliński
21
15
21
10
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Piotr Bondaruk
Robert Borszcz
W
17
21
19
21
H2H
MS 40+ - Group B
Round 3
Jacek Lewandowski [2]
W
Paweł Marcinkowski
21
4
19
21
21
17
H2H
15:40
MS 40+ - Group B
Round 3
Marcin Wnuk
Paweł Gansiniec
W
12
21
12
21
H2H
MS 40+ - Group C
Round 3
Rafał Bogdański [3/4]
W
Rafał Grabarczyk-Żałobny
21
12
21
18
H2H
MS 40+ - Group D
Round 3
Arkadiusz Kawecki [3/4]
W
Grzegorz Jankowski
21
10
21
10
H2H
MS 45+ - Group A
Round 3
Robert Bieganowski [1]
W
Sławomir Kowalski
21
14
21
14
H2H
MS 45+ - Group A
Round 3
Arkadiusz Harbacewicz
W
Tomasz Maćkowski
21
10
21
10
H2H
MS 45+ - Group B
Round 3
Tomasz Bartosz [2]
W
Tomasz Spyra
Walkover
H2H
MS 45+ - Group C
Round 3
Jan Kaczmarczyk [3]
W
Benno Raj
11
21
21
12
21
19
H2H
16:05
WS 40+
Round 3
Anna Walasek [1]
Walkover
Anna Jankowska
W
H2H
WS 40+
Round 3
Maria Brzeźnicka
W
Izabela Maćkowska
21
8
21
4
H2H
MS 50+ - Group A
Round 3
Jerzy Murach [1]
Wojciech Romańczuk
W
16
21
21
12
16
21
H2H
MS 50+ - Group B
Round 3
Tomasz Wroński [2]
W
Michał Pisarski
21
15
21
9
H2H
MS 50+ - Group C
Round 3
Henryk Wirzinkiewicz [3]
W
Robert Adaszek
21
16
21
14
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Mirosław Mordasiewicz [1]
W
Zbigniew Marszałek
21
13
21
13
H2H
16:30
MS 55+ - Group A
Round 3
Jacek Osadnik
W
Sławomir Piechnik
21
13
21
8
H2H
MS 55+ - Group B
Round 3
Piotr Szafrański [2]
W
Waldemar Adamski
21
13
21
9
H2H
MS 60+ - Group A
Round 3
Bolesław Cichocki [1]
W
Amndrzej Szawłowski
21
9
21
7
H2H
MS 60+ - Group B
Round 3
Andrzej Struensee [2]
W
Jan Żórawiński
21
18
21
16
H2H
MS 65+
Round 3
Andrzej Janecki [1]
W
Grzegorz Maleszewski
21
10
21
15
H2H
MS 65+
Round 3
Andrzej Antosiewicz
Jerzy Lański
W
19
21
21
16
23
25
H2H
MS 70+ - Group A
Round 3
Przemysław Grzeszkowiak [1]
Leopold Tukendorf
W
13
21
15
21
H2H
16:55
MS 70+ - Group B
Round 3
Czesław Gwiazda [2]
W
Jerzy Stachowski
13
21
21
13
21
13
H2H
XD 35+ - Group A
Round 3
Marcin Grzywacz [1]
Dorota Grzejdak
W
Mariusz Karendał
Katarzyna Kumańska
21
5
21
6
H2H
XD 35+ - Group B
Round 3
Jerzy Szałapski [2]
Anna Białasiewicz
Adam Kosz
Magdalena Koba
W
18
21
17
21
H2H
XD 40+
Round 3
Kamil Popławski [1]
Barbara Jaskólska
W
Jiri Dohnal
Romana Christlova
21
11
21
14
H2H
XD 40+
Round 3
Paweł Marcinkowski
Izabela Maćkowska
Robert Bieganowski
Ewa Młynarska
W
15
21
15
21
H2H
XD 30+
Round 3
Mariusz Pakulski [1]
Olga Koniuch
W
Lukas Hyps
Jana Bilkova
21
15
16
21
21
17
H2H
XD 30+
Round 3
Andrzej Gajewski
Natalia Kordala
Sławomir Hetmański
Marta Momot
W
17
21
18
21
H2H
17:20
XD 45+ - Group A
Round 3
Wojciech Lasek [1]
Ewa Zając
Stanisław Wikło
Maria Brzeźnicka
W
13
21
18
21
H2H
XD 45+ - Group B
Round 3
Krzysztof Gontarski [2]
Dorota Gawrońska-Popa
W
Andrzej Turowski
Bożena Wołkowycka
26
24
21
18
H2H
XD 45+ - Group C
Round 3
Mariusz Popa [3]
Katarzyna Małyszko
Grzegorz Pradela
Danuta Foryta
W
16
21
16
21
H2H
XD 55+
Round 3
Janusz Nawrocki [1]
Ewa Golańska
W
Marek Szcześniewski
Grażyna Stefańska
21
16
21
19
H2H
MD 40+ - Group B
Round 2
Piotr Bondaruk [2]
Jacek Lewandowski
W
Rafał Grabarczyk-Żałobny
Sławomir Kowalski
21
16
21
10
H2H
MD 50+
Round 2
Marek Pełczyński
Rafał Strzemieczny
Dariusz Kraszewski
Tomasz Pyć
W
12
21
7
21
H2H
MD 30+ - Group A
Round 2
Dariusz Augustyńczyk [1]
Paweł Słupczewski
W
Tadeusz Gala
Rafał Tomaszkiewicz
21
6
21
10
H2H
17:45
MD 35+
Round 2
Marek Gałczyński
Tomasz Stopa
Marcin Grzywacz
Andrzej Przytulski
W
15
21
21
19
19
21
H2H
MD 40+ - Group A
Round 2
Kamil Popławski [1]
Jerzy Szałapski
W
Rafał Grenda
Jerzy Kazimierczak
21
12
21
12
H2H
MD 40+ - Group A
Round 2
Jiri Dohnal
Lukas Hyps
W
Robert Borszcz
Paweł Gansiniec
20
22
21
14
21
12
H2H
MD 55+ - Group A
Round 2
Zdzisław Kozłowski
Zygmunt Modzelewski
W
Waldemar Adamski
Sławomir Piechnik
21
13
21
14
H2H
MD 55+ - Group B
Round 2
Zbigniew Marszałek
Jacek Osadnik
Piotr Horodecki
Andrzej Struensee
W
14
21
18
21
H2H
MD 65+
Round 2
Andrzej Antosiewicz [1]
Wojciech Chałotowski
Walkover
Czesław Gwiazda
Jerzy Stachowski
W
H2H
MD 30+ - Group B
Round 1
Damian Janiaczyk
Adwin Putteeraj
Dariusz Opatrzyk
Jakub Probierz
W
12
21
12
21
H2H
18:10
MD 35+
Round 2
Krzysztof Gontarski [1]
Radosław Walas
W
Mariusz Karendał
Karol Soboń
21
8
21
11
H2H
MD 45+
Round 2
Wojciech Lasek [1]
Mariusz Popa
W
Tomasz Bartosz
Robert Michalski
22
20
16
21
21
16
H2H
MD 50+
Round 2
Jerzy Murach [1]
Wojciech Romańczuk
W
Grzegorz Pradela
Henryk Swoboda
21
13
21
11
H2H
MD 55+ - Group A
Round 2
Mirosław Mordasiewicz [1]
Marek Szcześniewski
W
Bolesław Cichocki
Jan Żórawiński
21
7
21
10
H2H
MD 55+ - Group B
Round 2
Maciej Bysikiewicz [2]
Janusz Nawrocki
W
Jerzy Lański
Piotr Szafrański
21
5
21
12
H2H
MD 65+
Round 2
Jerzy Rybicki
Leopold Tukendorf
W
Przemysław Grzeszkowiak
Marian Stelter
21
15
27
25
H2H
18:35
WD 25+
Round 2
Anna Białasiewicz [1]
Ewa Młynarska
W
Edyta Kordala
Natalia Kordala
21
8
21
10
H2H
WD 25+
Round 2
Jana Bilkova
Romana Christlova
W
Anna Grigoriadu
Katarzyna Szczykutowicz
21
7
21
10
H2H
WD 45+ - Group A
Round 2
Danuta Foryta [1]
Barbara Jaskólska
W
Jolanta Karska
Anna Kaźmierkowska
21
12
21
10
H2H
WD 45+ - Group B
Round 2
Katarzyna Małyszko [2]
Grażyna Stefańska
Maria Brzeźnicka
Iwona Ostrowska
W
22
20
19
21
6
21
H2H
MS 30+
Semi final
Adam Załęski [3]
W
Andrzej Gajewski [2]
21
8
21
7
H2H
MS 35+
Semi final
Paweł Słupczewski [3]
W
Dawid Krawiec [2]
22
20
21
19
H2H
MS 40+
Semi final
Krzysztof Grabek [1]
W
Arkadiusz Kawecki [3/4]
23
21
21
11
H2H
19:00
MS 40+
Semi final
Rafał Bogdański [3/4]
W
Jacek Lewandowski [2]
17
21
21
12
21
19
H2H
MS 45+
Semi final
Jan Kaczmarczyk [3]
Tomasz Stopa
W
17
21
7
21
H2H
MS 50+
Semi final
Henryk Wirzinkiewicz [3]
Tomasz Wroński [2]
W
8
21
9
21
H2H
MS 55+
Final
Mirosław Mordasiewicz [1]
Jarosław Marciniak
W
17
21
18
21
H2H
MS 60+
Final
Bolesław Cichocki [1]
W
Andrzej Struensee [2]
21
16
21
12
H2H
MS 65+
Round 4
Jerzy Rybicki [2]
W
Grzegorz Maleszewski
21
14
21
16
H2H
MS 65+
Round 4
Andrzej Janecki [1]
W
Andrzej Antosiewicz
21
11
18
21
21
15
H2H
19:25
MS 70+
Final
Leopold Tukendorf
Marian Stelter
W
23
21
11
21
15
21
H2H
XD 35+
Final
Marcin Grzywacz [1]
Dorota Grzejdak
Adam Kosz
Magdalena Koba
W
21
17
18
21
18
21
H2H
XD 45+
Semi final
Marek Gałczyński
Jolanta Karska
W
Krzysztof Gontarski [2]
Dorota Gawrońska-Popa
21
15
21
13
H2H
MD 30+ - Group B
Round 3
Adam Kosz [2]
Adam Załęski
W
Dariusz Opatrzyk
Jakub Probierz
21
11
21
19
H2H
WD 25+
Round 4
Edyta Kordala
Natalia Kordala
Jana Bilkova
Romana Christlova
W
16
21
8
21
H2H
WD 25+
Round 4
Anna Białasiewicz [1]
Ewa Młynarska
W
Katarzyna Kumańska
Anna Walasek
Walkover
H2H
19:50
MD 35+
Round 3
Krzysztof Gontarski [1]
Radosław Walas
Marek Gałczyński
Tomasz Stopa
W
17
21
21
19
19
21
H2H
MD 40+ - Group A
Round 3
Rafał Grenda
Jerzy Kazimierczak
Robert Borszcz
Paweł Gansiniec
W
21
15
15
21
15
21
H2H
MD 40+ - Group B
Round 3
Piotr Bondaruk [2]
Jacek Lewandowski
Zbigniew Przyjemski
Stanisław Wikło
W
21
13
8
21
14
21
H2H
MD 45+
Round 3
Tomasz Maćkowski
Tomasz Spyra
Walkover
Jan Kaczmarczyk
Andrzej Turowski
W
H2H
MD 50+
Round 3
Jerzy Murach [1]
Wojciech Romańczuk
W
Marek Pełczyński
Rafał Strzemieczny
21
12
21
11
H2H
MD 50+
Round 3
Grzegorz Pradela
Henryk Swoboda
Dariusz Kraszewski
Tomasz Pyć
W
15
21
15
21
H2H
20:15
MD 35+
Round 3
Mariusz Pakulski
Benno Raj
Marcin Grzywacz
Andrzej Przytulski
W
15
21
14
21
H2H
MD 40+ - Group A
Round 3
Kamil Popławski [1]
Jerzy Szałapski
W
Jiri Dohnal
Lukas Hyps
21
9
21
16
H2H
MD 55+ - Group A
Round 3
Mirosław Mordasiewicz [1]
Marek Szcześniewski
W
Zdzisław Kozłowski
Zygmunt Modzelewski
21
16
21
9
H2H
MD 55+ - Group A
Round 3
Bolesław Cichocki
Jan Żórawiński
Walkover
Waldemar Adamski
Sławomir Piechnik
W
H2H
MD 55+ - Group B
Round 3
Maciej Bysikiewicz [2]
Janusz Nawrocki
W
Zbigniew Marszałek
Jacek Osadnik
21
9
21
9
H2H
MD 55+ - Group B
Round 3
Jerzy Lański
Piotr Szafrański
Piotr Horodecki
Andrzej Struensee
W
21
17
17
21
18
21
H2H
MD 65+
Round 3
Andrzej Antosiewicz [1]
Wojciech Chałotowski
Walkover
Jerzy Rybicki
Leopold Tukendorf
W
H2H
20:40
MD 65+
Round 3
Czesław Gwiazda
Jerzy Stachowski
Przemysław Grzeszkowiak
Marian Stelter
W
21
13
12
21
12
21
H2H
WD 25+
Round 3
Anna Białasiewicz [1]
Ewa Młynarska
W
Jana Bilkova
Romana Christlova
16
21
21
16
21
12
H2H
WD 25+
Round 3
Katarzyna Kumańska
Anna Walasek
Walkover
Anna Grigoriadu
Katarzyna Szczykutowicz
W
H2H
WD 45+ - Group A
Round 3
Danuta Foryta [1]
Barbara Jaskólska
W
Dorota Gawrońska-Popa
Ewa Golańska
21
11
21
11
H2H
WD 45+ - Group B
Round 3
Katarzyna Małyszko [2]
Grażyna Stefańska
W
Krystyna Cielecka
Ewa Zając
19
21
21
19
23
21
H2H
MS 30+
Final
Sławomir Hetmański [1]
W
Adam Załęski [3]
21
10
21
19
H2H
MS 35+
Final
Fabian Maleszewski [1]
Paweł Słupczewski [3]
W
7
21
21
15
24
26
H2H
21:05
MS 40+
Final
Krzysztof Grabek [1]
W
Rafał Bogdański [3/4]
Walkover
H2H
MS 45+
Final
Robert Bieganowski [1]
W
Tomasz Stopa
21
16
21
19
H2H
MS 50+
Final
Wojciech Romańczuk
W
Tomasz Wroński [2]
21
13
21
11
H2H
MS 65+
Round 5
Jerzy Rybicki [2]
W
Andrzej Antosiewicz
21
14
21
12
H2H
MS 65+
Round 5
Andrzej Janecki [1]
W
Jerzy Lański
17
21
21
17
21
17
H2H
MD 30+
Final
Dariusz Augustyńczyk [1]
Paweł Słupczewski
Adam Kosz [2]
Adam Załęski
W
16
21
19
21
H2H
MD 35+
Round 4
Mariusz Karendał
Karol Soboń
Walkover
Marek Gałczyński
Tomasz Stopa
W
H2H
21:30
XD 45+
Final
Stanisław Wikło
Maria Brzeźnicka
W
Marek Gałczyński
Jolanta Karska
Retired
21
12
1
0
H2H
MD 40+
Final
Kamil Popławski [1]
Jerzy Szałapski
W
Zbigniew Przyjemski
Stanisław Wikło
15
21
21
15
21
15
H2H
WD 45+
Final
Danuta Foryta [1]
Barbara Jaskólska
W
Maria Brzeźnicka
Iwona Ostrowska
21
13
21
11
H2H
MD 35+
Round 4
Krzysztof Gontarski [1]
Radosław Walas
W
Mariusz Pakulski
Benno Raj
21
13
21
14
H2H
MD 45+
Round 4
Wojciech Lasek [1]
Mariusz Popa
W
Tomasz Maćkowski
Tomasz Spyra
Walkover
H2H
WD 25+
Round 5
Edyta Kordala
Natalia Kordala
W
Katarzyna Kumańska
Anna Walasek
Walkover
H2H
21:55
MD 55+
Final
Mirosław Mordasiewicz [1]
Marek Szcześniewski
Maciej Bysikiewicz [2]
Janusz Nawrocki
W
16
21
19
21
H2H
WD 25+
Round 5
Anna Białasiewicz [1]
Ewa Młynarska
W
Anna Grigoriadu
Katarzyna Szczykutowicz
21
9
21
14
H2H
22:20
MD 35+
Round 5
Mariusz Karendał
Karol Soboń
Walkover
Mariusz Pakulski
Benno Raj
W
H2H
MD 35+
Round 5
Krzysztof Gontarski [1]
Radosław Walas
W
Marcin Grzywacz
Andrzej Przytulski
21
11
21
17
H2H
MD 45+
Round 5
Tomasz Bartosz
Robert Michalski
W
Tomasz Maćkowski
Tomasz Spyra
Walkover
H2H
MD 45+
Round 5
Wojciech Lasek [1]
Mariusz Popa
W
Jan Kaczmarczyk
Andrzej Turowski
18
21
21
18
21
18
H2H