Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
Turniej Seniorów Sianów Zdążyć Przed Lotką
Matches - sobota, 16 marca 2019
Log In
Turniej Seniorów Sianów Zdążyć Przed Lotką
Polski Zwiazek Badmintona | Sianów
16 mar 2019
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 16 marca 2019
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
MS 30+ - Group A
Round 2
Statistics
Łukasz KOMAR [1]
Walkover
Maciej TARNOWSKI [3/4]
W
H2H
XD 35+
Round 2
Statistics
Michał SUSKI [1]
Dominika CYGAN
Retired
Rafał KASPRÓW
Krystyna POLAKOWSKA
W
11
0
H2H
MD 40+
Round 1
Statistics
Dawid JANUS
Radosław JARECKI
W
Gustaw DUDKA
Jacek LEWANDOWSKI
21
17
21
17
H2H
MD 40+
Round 1
Statistics
Radosław STREJKO [2]
Robert WYSZYŃSKI
W
Mirosław CHABOWSKI
Olaf NOCUŃ
21
9
21
12
H2H
MS 45+ - Group A
Round 1
Statistics
Michał KOPANIA
W
Arkadiusz BARTCZAK
Walkover
H2H
WD 25+
Round 1
Statistics
Dominika CYGAN [2]
Krystyna POLAKOWSKA
W
Kamila KOWALSKA
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
21
0
21
0
H2H
MS 45+ - Group A
Round 1
Statistics
Grzegorz RADECKI [1]
W
Janusz SZAWURSKI
21
15
21
6
H2H
MS 45+ - Group B
Round 1
Statistics
Tomasz CHARKIEWICZ
W
Grzegorz PILARSKI
21
8
21
8
H2H
XD 45+
Round 1
Statistics
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
W
Artur LUGOWOW
Natasza LUGOWOWA
21
17
21
16
H2H
MS 50+
Round 1
Statistics
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
Piotr BOROWIEC
W
14
21
19
21
H2H
09:30
MS 50+
Round 1
Statistics
Tomasz BARTOSZ [2]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
Walkover
H2H
XD 50+
Round 1
Statistics
Mariusz MICHNIEWICZ [2]
Anna SADOWSKA
W
Maciej BYSIKIEWICZ
Elżbieta FULARCZYK
21
13
21
10
H2H
XD 50+
Round 1
Statistics
Wojciech ROMAŃCZUK [1]
Ewa GOLAŃSKA
W
Wladimir BABAEW
Ludmila PEREPECHENAIA
21
10
21
9
H2H
MS 30+ - Group A
Round 1
Statistics
Maciej TARNOWSKI [3/4]
W
Michael BIEDERMANN
21
6
21
8
H2H
MS 30+ - Group B
Round 1
Statistics
Marcin WOŹNIAK [3/4]
Marcin PUCIATO
W
10
21
8
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 1
Statistics
Leszek WILD [3/4]
W
Daniel LESNER
21
6
21
6
H2H
XD 40+ - Group A
Round 1
Statistics
Marcin GRZYWACZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Bogdan ZIANOWICZ
Elizaweta KUZMINA
21
8
21
6
H2H
10:00
XD 40+ - Group B
Round 1
Statistics
Dawid KRAWIEC
Anna KOCIMSKA
W
Dawid JANUS
Urszula GRZĄDZIELSKA-ZBLEWSKA
21
14
21
10
H2H
XD 40+ - Group C
Round 1
Statistics
Michał KOMIENCZ
Magdalena KOZIAR
Radosław JARECKI
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
W
10
21
12
21
H2H
MS 45+ - Group C
Round 1
Statistics
Robert WYSZYŃSKI
W
Paweł WĄSOWICZ
21
4
21
8
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Statistics
Michał SUSKI [2]
W
Olaf NOCUŃ
21
18
21
9
H2H
MS 40+ - Group B
Round 1
Statistics
Piotr BONDARUK [3/4]
Mariusz POGOŃ
W
11
21
8
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Statistics
Janusz NAWROCKI [3/4]
W
Mirosław MUCHALSKI
21
19
21
5
H2H
XD 30+
Round 1
Statistics
Łukasz KOMAR
Marta GAŁKOWSKA
W
Łukasz JOŃCZYK
Karolina SIECIECHOWICZ
18
21
21
11
21
19
H2H
10:30
XD 40+ - Group A
Round 1
Statistics
Gustaw DUDKA
Ekaterina DVALISHWILI
W
Jacek LEWANDOWSKI
Ksenia TATARINOWA
21
10
22
20
H2H
MS 55+ - Group A
Round 1
Statistics
Jerzy MURACH [1]
W
Ireneusz ŻUREK
21
8
21
5
H2H
MS 55+ - Group B
Round 1
Statistics
Alexey URSOV [3/4]
W
Jacek ŻUROMSKI
21
10
21
11
H2H
MS 60+ - Group A
Round 1
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [3/4]
W
Zbigniew GRZĘDA
21
5
21
16
H2H
MS 60+ - Group B
Round 1
Statistics
Andrzej KAFTAŃSKI [3/4]
Sylwester MOMOT
W
14
21
16
21
H2H
MS 65+
Round 1
Statistics
Marian MATUSEWICZ [2]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
16
21
14
H2H
MS 65+
Round 1
Statistics
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Roman KOPER
21
9
21
7
H2H
XD 50+
Round 3
Statistics
Wojciech ROMAŃCZUK [1]
Ewa GOLAŃSKA
W
Maciej BYSIKIEWICZ
Elżbieta FULARCZYK
21
14
21
15
H2H
XD 50+
Round 3
Statistics
Mariusz MICHNIEWICZ [2]
Anna SADOWSKA
W
Wladimir BABAEW
Ludmila PEREPECHENAIA
21
7
21
12
H2H
11:00
MD 40+
Round 2
Statistics
Piotr BONDARUK [1]
Leszek WILD
Radosław STREJKO [2]
Robert WYSZYŃSKI
W
15
21
11
21
H2H
MD 40+
Round 2
Statistics
Dawid JANUS
Radosław JARECKI
W
Mirosław CHABOWSKI
Olaf NOCUŃ
21
17
21
13
H2H
MS 45+ - Group A
Round 2
Statistics
Grzegorz RADECKI [1]
W
Michał KOPANIA
19
21
21
11
21
16
H2H
MS 45+ - Group A
Round 2
Statistics
Arkadiusz BARTCZAK
Walkover
Janusz SZAWURSKI
W
H2H
MS 45+ - Group B
Round 2
Statistics
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
Tomasz CHARKIEWICZ
13
21
21
16
21
18
H2H
XD 45+
Round 1
Statistics
Józef ORZOŁ
Beata SZCZECINA
W
Paweł WĄSOWICZ
Anetta GUSE
21
16
21
15
H2H
WS 25+
Final
Statistics
Marta WOJCIECHOWSKA
Marta GAŁKOWSKA
W
20
22
11
21
H2H
11:30
MS 50+
Round 2
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
W
Tomasz BARTOSZ [2]
21
16
21
18
H2H
MS 50+
Round 2
Statistics
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
Walkover
H2H
XD 40+ - Group A
Round 2
Statistics
Marcin GRZYWACZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Gustaw DUDKA
Ekaterina DVALISHWILI
21
14
21
14
H2H
MD 30+
Round 1
Statistics
Robert KOWALSKI
Marcin WOŹNIAK
Rafał KASPRÓW
Piotr ŻOŁĄDEK
W
5
21
10
21
H2H
WD 45+
Round 1
Statistics
Elżbieta FULARCZYK
Anna SADOWSKA
W
Natasza LUGOWOWA
Ewa ZAJĄC
21
12
21
9
H2H
MS 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Michał SUSKI [2]
Mariusz POGOŃ
W
16
21
11
21
H2H
WD 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Ewa GOLAŃSKA [2]
Anna KOCIMSKA
W
Elizaweta KUZMINA
Ludmila PEREPECHENAIA
21
11
21
7
H2H
12:00
XD 40+ - Group C
Round 2
Statistics
Andrzej DADAS [3]
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
Michał KOMIENCZ
Magdalena KOZIAR
21
10
21
9
H2H
MS 45+ - Group C
Round 2
Statistics
Pawel SHORIN [3]
Robert WYSZYŃSKI
W
16
21
15
21
H2H
MD 55+
Round 1
Statistics
Sylwester MOMOT
Mirosław MUCHALSKI
Andrey KOLESNIK
Ireneusz ŻUREK
W
27
25
10
21
12
21
H2H
MD 60+
Round 1
Statistics
Zbigniew GRZĘDA [2]
Andrzej STRUENSEE
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Mirosław MORDASIEWICZ
22
20
11
21
21
19
H2H
MD 60+
Round 1
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Marian MATUSEWICZ
Ryszard PAWLUK
17
21
21
10
21
18
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Statistics
Daniel LESNER
Mirosław CHABOWSKI
W
13
21
17
21
H2H
WD 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Urszula GRZĄDZIELSKA-ZBLEWSKA [1]
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
W
Anetta GUSE
Anetta TOKARCZYK
21
5
21
7
H2H
12:30
MS 45+ - Group A
Round 3
Statistics
Grzegorz RADECKI [1]
W
Arkadiusz BARTCZAK
Walkover
H2H
MS 45+ - Group A
Round 3
Statistics
Michał KOPANIA
W
Janusz SZAWURSKI
21
12
24
22
H2H
MS 45+ - Group B
Round 3
Statistics
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
Grzegorz PILARSKI
21
5
21
11
H2H
MD 30+
Round 1
Statistics
Maciej TARNOWSKI [1]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
Marcin GRZYWACZ
Marcin PUCIATO
W
15
21
21
18
18
21
H2H
MD 45+ - Group A
Round 1
Statistics
Andrzej NIEBRZYDOWSKI [3/4]
Józef ORZOŁ
W
Wojciech KOWALCZYK
Zbigniew ZIĘBA
22
20
17
21
21
19
H2H
MD 50+
Round 1
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
Mariusz MICHNIEWICZ
Artur LUGOWOW
Alexey URSOV
W
19
21
19
21
H2H
MD 50+
Round 1
Statistics
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
W
Tomasz BARTOSZ
Zbigniew BARTOSZ
21
8
21
15
H2H
XD 40+ - Group B
Round 2
Statistics
Andrzej PRZYTULSKI [2]
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
Dawid KRAWIEC
Anna KOCIMSKA
W
17
21
21
23
H2H
13:00
MD 40+
Round 3
Statistics
Piotr BONDARUK [1]
Leszek WILD
W
Dawid JANUS
Radosław JARECKI
21
15
21
10
H2H
MD 40+
Round 3
Statistics
Gustaw DUDKA
Jacek LEWANDOWSKI
W
Mirosław CHABOWSKI
Olaf NOCUŃ
21
16
21
16
H2H
XD 35+
Round 1
Statistics
Rafał KASPRÓW
Krystyna POLAKOWSKA
W
Radosław STREJKO
Kamila KOWALSKA
21
13
21
14
H2H
WD 40+ - Group A
Round 1
Statistics
Ekaterina DVALISHWILI [3/4]
Ksenia TATARINOWA
W
Anetta GUSE
Anetta TOKARCZYK
21
17
21
8
H2H
XD 50+
Round 2
Statistics
Maciej BYSIKIEWICZ
Elżbieta FULARCZYK
W
Wladimir BABAEW
Ludmila PEREPECHENAIA
24
22
21
10
H2H
MS 30+ - Group B
Round 2
Statistics
Robert KOWALSKI [2]
W
Marcin WOŹNIAK [3/4]
22
20
21
15
H2H
MD 60+
Round 3
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
Andrzej ANTOSIEWICZ
Mirosław MORDASIEWICZ
W
16
21
19
21
H2H
MD 60+
Round 3
Statistics
Zbigniew GRZĘDA [2]
Andrzej STRUENSEE
Marian MATUSEWICZ
Ryszard PAWLUK
W
22
20
19
21
14
21
H2H
13:30
MS 50+
Round 3
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
21
11
21
12
H2H
MS 50+
Round 3
Statistics
Piotr BOROWIEC
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
Walkover
H2H
MS 45+ - Group C
Round 3
Statistics
Pawel SHORIN [3]
W
Paweł WĄSOWICZ
21
17
21
12
H2H
WS 40+
Round 1
Statistics
Magdalena KOZIAR
W
Justyna KOZŁOWSKA-JONES
21
16
21
19
H2H
XD 30+
Round 2
Statistics
Maciej ŻOŁNIERZÓW [1]
Aleksandra ŻOŁNIERZÓW
Łukasz KOMAR
Marta GAŁKOWSKA
W
10
21
19
21
H2H
XD 45+
Round 2
Statistics
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
W
Józef ORZOŁ
Beata SZCZECINA
16
21
21
18
21
17
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Statistics
Mirosław MUCHALSKI
Ireneusz ŻUREK
W
8
21
9
21
H2H
14:00
MS 40+ - Group A
Round 1
Statistics
Dawid KRAWIEC [1]
W
Mirosław CHABOWSKI
21
10
21
15
H2H
XD 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Marcin GRZYWACZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Jacek LEWANDOWSKI
Ksenia TATARINOWA
21
5
21
11
H2H
XD 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Andrzej PRZYTULSKI [2]
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
Dawid JANUS
Urszula GRZĄDZIELSKA-ZBLEWSKA
W
16
21
10
21
H2H
XD 50+
Round 2
Statistics
Wojciech ROMAŃCZUK [1]
Ewa GOLAŃSKA
W
Mariusz MICHNIEWICZ [2]
Anna SADOWSKA
22
20
21
13
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Statistics
Michał SUSKI [2]
W
Piotr BONDARUK [3/4]
21
10
21
10
H2H
MS 40+ - Group B
Round 2
Statistics
Mariusz POGOŃ
W
Olaf NOCUŃ
21
10
21
4
H2H
MS 55+ - Group A
Round 2
Statistics
Jerzy MURACH [1]
W
Janusz NAWROCKI [3/4]
21
17
21
18
H2H
MD 45+ - Group A
Round 3
Statistics
Andrzej DADAS [1]
Grzegorz RADECKI
W
Wojciech KOWALCZYK
Zbigniew ZIĘBA
21
18
21
17
H2H
14:30
MD 45+ - Group B
Round 1
Statistics
Wladimir BABAEW [3/4]
Pawel SHORIN
W
Grzegorz PILARSKI
Bogdan ZIANOWICZ
21
13
21
12
H2H
XD 45+
Round 2
Statistics
Paweł WĄSOWICZ
Anetta GUSE
Artur LUGOWOW
Natasza LUGOWOWA
W
9
21
17
21
H2H
MS 55+ - Group B
Round 2
Statistics
Zbigniew BARTOSZ [2]
Alexey URSOV [3/4]
W
17
21
15
21
H2H
MS 60+ - Group A
Round 2
Statistics
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Krzysztof CHMIELEWSKI [3/4]
21
13
21
16
H2H
MS 60+ - Group B
Round 2
Statistics
Ryszard PAWLUK [2]
Andrzej KAFTAŃSKI [3/4]
W
11
21
21
15
10
21
H2H
MS 65+
Round 2
Statistics
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Marian MATUSEWICZ [2]
21
12
21
17
H2H
15:00
MD 40+
Round 4
Statistics
Radosław STREJKO [2]
Robert WYSZYŃSKI
W
Dawid JANUS
Radosław JARECKI
21
11
21
13
H2H
MD 40+
Round 4
Statistics
Piotr BONDARUK [1]
Leszek WILD
Gustaw DUDKA
Jacek LEWANDOWSKI
W
21
23
18
21
H2H
MS 65+
Round 2
Statistics
Andrzej ANTOSIEWICZ
W
Roman KOPER
21
6
21
18
H2H
MD 30+
Round 2
Statistics
Maciej TARNOWSKI [1]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
W
Robert KOWALSKI
Marcin WOŹNIAK
21
15
21
9
H2H
WD 25+
Round 2
Statistics
Karolina SIECIECHOWICZ [1]
Marta WOJCIECHOWSKA
Dominika CYGAN [2]
Krystyna POLAKOWSKA
W
16
21
13
21
H2H
MS 30+ - Group A
Round 3
Statistics
Łukasz KOMAR [1]
W
Michael BIEDERMANN
21
17
21
11
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Dawid KRAWIEC [1]
W
Daniel LESNER
21
5
21
13
H2H
WD 40+ - Group B
Round 2
Statistics
Ewa GOLAŃSKA [2]
Anna KOCIMSKA
W
Justyna KOZŁOWSKA-JONES [3/4]
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
21
5
21
8
H2H
15:30
MS 50+
Round 4
Statistics
Tomasz BARTOSZ [2]
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI
21
14
21
9
H2H
MS 50+
Round 4
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
W
Piotr BOROWIEC
21
14
21
12
H2H
WS 40+
Round 2
Statistics
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Magdalena KOZIAR
21
7
21
10
H2H
MD 30+
Round 2
Statistics
Rafał KASPRÓW
Piotr ŻOŁĄDEK
W
Marcin GRZYWACZ
Marcin PUCIATO
21
10
21
10
H2H
MD 55+
Round 2
Statistics
Maciej BYSIKIEWICZ [1]
Janusz NAWROCKI
W
Sylwester MOMOT
Mirosław MUCHALSKI
21
14
21
6
H2H
WD 45+
Round 2
Statistics
Beata SZCZECINA [1]
Dorota WITKOWSKA
Elżbieta FULARCZYK
Anna SADOWSKA
W
7
21
11
21
H2H
16:00
XD 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Gustaw DUDKA
Ekaterina DVALISHWILI
W
Bogdan ZIANOWICZ
Elizaweta KUZMINA
21
8
21
7
H2H
XD 40+ - Group C
Round 3
Statistics
Andrzej DADAS [3]
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
Radosław JARECKI
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
W
19
21
21
18
16
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 2
Statistics
Dawid KRAWIEC [1]
W
Leszek WILD [3/4]
21
16
22
20
H2H
MS 45+
Semi final
Statistics
Robert WYSZYŃSKI
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
13
21
14
21
H2H
MD 60+
Round 2
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Zbigniew GRZĘDA [2]
Andrzej STRUENSEE
21
8
21
19
H2H
MS 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Piotr BONDARUK [3/4]
Olaf NOCUŃ
W
7
21
4
21
H2H
XD 35+
Round 3
Statistics
Michał SUSKI [1]
Dominika CYGAN
W
Radosław STREJKO
Kamila KOWALSKA
Walkover
H2H
16:30
MD 50+
Round 2
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
Mariusz MICHNIEWICZ
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
W
18
21
14
21
H2H
MD 50+
Round 2
Statistics
Tomasz BARTOSZ
Zbigniew BARTOSZ
Artur LUGOWOW
Alexey URSOV
W
16
21
24
22
8
21
H2H
MD 60+
Round 2
Statistics
Andrzej ANTOSIEWICZ
Mirosław MORDASIEWICZ
Marian MATUSEWICZ
Ryszard PAWLUK
W
15
21
19
21
H2H
XD 30+
Round 3
Statistics
Maciej ŻOŁNIERZÓW [1]
Aleksandra ŻOŁNIERZÓW
Łukasz JOŃCZYK
Karolina SIECIECHOWICZ
W
15
21
22
24
H2H
17:00
MD 40+
Round 5
Statistics
Radosław STREJKO [2]
Robert WYSZYŃSKI
W
Gustaw DUDKA
Jacek LEWANDOWSKI
15
21
22
20
21
12
H2H
MD 40+
Round 5
Statistics
Piotr BONDARUK [1]
Leszek WILD
W
Mirosław CHABOWSKI
Olaf NOCUŃ
21
13
21
11
H2H
MD 45+ - Group A
Round 2
Statistics
Andrzej DADAS [1]
Grzegorz RADECKI
W
Andrzej NIEBRZYDOWSKI [3/4]
Józef ORZOŁ
21
16
21
13
H2H
MD 45+ - Group B
Round 2
Statistics
Tomasz CHARKIEWICZ [2]
Andrzej PRZYTULSKI
W
Wladimir BABAEW [3/4]
Pawel SHORIN
21
16
13
21
21
10
H2H
MS 30+ - Group B
Round 3
Statistics
Robert KOWALSKI [2]
Marcin PUCIATO
W
10
21
14
21
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Statistics
Janusz NAWROCKI [3/4]
W
Ireneusz ŻUREK
21
10
21
8
H2H
WD 40+ - Group B
Round 1
Statistics
Justyna KOZŁOWSKA-JONES [3/4]
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
Elizaweta KUZMINA
Ludmila PEREPECHENAIA
21
14
21
14
H2H
17:30
MS 50+
Round 5
Statistics
Tomasz BARTOSZ [2]
W
Piotr BOROWIEC
15
21
21
17
21
13
H2H
MS 50+
Round 5
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ
Walkover
H2H
WD 40+ - Group A
Round 2
Statistics
Urszula GRZĄDZIELSKA-ZBLEWSKA [1]
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
W
Ekaterina DVALISHWILI [3/4]
Ksenia TATARINOWA
21
10
21
13
H2H
XD 45+
Round 3
Statistics
Wojciech LASEK [1]
Ewa ZAJĄC
Paweł WĄSOWICZ
Anetta GUSE
W
22
20
20
22
20
22
H2H
18:00
XD 45+
Round 3
Statistics
Józef ORZOŁ
Beata SZCZECINA
Artur LUGOWOW
Natasza LUGOWOWA
W
17
21
21
15
14
21
H2H
MS 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Leszek WILD [3/4]
W
Mirosław CHABOWSKI
21
17
21
17
H2H
MS 55+ - Group A
Round 3
Statistics
Jerzy MURACH [1]
W
Mirosław MUCHALSKI
21
4
21
12
H2H
MS 55+ - Group B
Round 3
Statistics
Zbigniew BARTOSZ [2]
W
Jacek ŻUROMSKI
21
16
21
10
H2H
MS 60+ - Group A
Round 3
Statistics
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Zbigniew GRZĘDA
21
13
21
12
H2H
MS 60+ - Group B
Round 3
Statistics
Ryszard PAWLUK [2]
W
Sylwester MOMOT
19
21
21
17
21
19
H2H
MS 65+
Round 3
Statistics
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
18
21
19
H2H
18:30
XD 40+
Semi final
Statistics
Radosław JARECKI
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
Dawid KRAWIEC
Anna KOCIMSKA
W
25
23
15
21
11
21
H2H
MS 65+
Round 3
Statistics
Marian MATUSEWICZ [2]
W
Roman KOPER
21
8
21
8
H2H
MD 30+
Round 3
Statistics
Maciej TARNOWSKI [1]
Maciej ŻOŁNIERZÓW
Rafał KASPRÓW
Piotr ŻOŁĄDEK
W
10
21
15
21
H2H
MD 30+
Round 3
Statistics
Robert KOWALSKI
Marcin WOŹNIAK
Marcin GRZYWACZ
Marcin PUCIATO
W
13
21
10
21
H2H
MD 55+
Round 3
Statistics
Maciej BYSIKIEWICZ [1]
Janusz NAWROCKI
W
Andrey KOLESNIK
Ireneusz ŻUREK
21
6
21
12
H2H
19:00
XD 40+ - Group A
Round 2
Statistics
Jacek LEWANDOWSKI
Ksenia TATARINOWA
W
Bogdan ZIANOWICZ
Elizaweta KUZMINA
21
15
21
15
H2H
MS 45+
Final
Statistics
Grzegorz RADECKI [1]
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
21
17
12
21
14
21
H2H
WS 40+
Round 3
Statistics
Dorota GRZEJDAK [1]
W
Justyna KOZŁOWSKA-JONES
21
4
21
8
H2H
MD 50+
Round 3
Statistics
Jerzy MURACH
Wojciech ROMAŃCZUK
Artur LUGOWOW
Alexey URSOV
W
16
21
21
15
22
24
H2H
MD 50+
Round 3
Statistics
Andrzej GRZECHNIK [1]
Mariusz MICHNIEWICZ
W
Tomasz BARTOSZ
Zbigniew BARTOSZ
23
21
21
11
H2H
19:30
WD 25+
Round 3
Statistics
Karolina SIECIECHOWICZ [1]
Marta WOJCIECHOWSKA
W
Kamila KOWALSKA
Katarzyna SZCZYKUTOWICZ
Walkover
H2H
MS 40+
Final
Statistics
Dawid KRAWIEC [1]
Mariusz POGOŃ
W
8
21
4
21
H2H
WD 40+
Final
Statistics
Urszula GRZĄDZIELSKA-ZBLEWSKA [1]
Joanna SZLESZYŃSKA-ŁOGOSZ
W
Ewa GOLAŃSKA [2]
Anna KOCIMSKA
21
14
21
14
H2H
WD 45+
Round 3
Statistics
Beata SZCZECINA [1]
Dorota WITKOWSKA
Natasza LUGOWOWA
Ewa ZAJĄC
W
10
21
17
21
H2H
MS 60+
Final
Statistics
Mirosław MORDASIEWICZ [1]
W
Sylwester MOMOT
23
21
21
8
H2H
MS 30+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Maciej TARNOWSKI [3/4]
Robert KOWALSKI [2]
W
21
14
20
22
19
21
H2H
MS 40+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Leszek WILD [3/4]
W
Michał SUSKI [2]
Walkover
H2H
20:00
MD 45+ - Group B
Round 3
Statistics
Tomasz CHARKIEWICZ [2]
Andrzej PRZYTULSKI
W
Grzegorz PILARSKI
Bogdan ZIANOWICZ
21
14
21
18
H2H
MS 55+
Final
Statistics
Jerzy MURACH [1]
Alexey URSOV [3/4]
W
16
21
15
21
H2H
MS 55+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Janusz NAWROCKI [3/4]
W
Zbigniew BARTOSZ [2]
21
11
19
21
21
12
H2H
MS 60+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [3/4]
W
Ryszard PAWLUK [2]
Retired
13
21
21
14
H2H
20:30
XD 40+
Final
Statistics
Marcin GRZYWACZ [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Dawid KRAWIEC
Anna KOCIMSKA
17
21
21
15
21
13
H2H
MS 30+
Final
Statistics
Łukasz KOMAR [1]
W
Marcin PUCIATO
23
21
10
21
21
13
H2H
21:30
MD 45+
Final
Statistics
Andrzej DADAS [1]
Grzegorz RADECKI
W
Tomasz CHARKIEWICZ [2]
Andrzej PRZYTULSKI
15
21
21
18
21
15
H2H
WD 40+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Ekaterina DVALISHWILI [3/4]
Ksenia TATARINOWA
W
Justyna KOZŁOWSKA-JONES [3/4]
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
22
20
21
19
H2H
MD 45+ - o 3 miejsce
Final
Statistics
Andrzej NIEBRZYDOWSKI [3/4]
Józef ORZOŁ
Wladimir BABAEW [3/4]
Pawel SHORIN
W
21
14
10
21
12
21
H2H