Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
Noworoczny Turniej Seniorów w MATCH POINT
Matches - sobota, 15 stycznia 2022
Log In
Noworoczny Turniej Seniorów w MATCH POINT
Polski Zwiazek Badmintona | Ślęza
15 sty 2022
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
Match schedule
sobota, 15 stycznia 2022
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
WS 35+
Round 1
Joanna PUCIŃSKA
Małgorzata ŚREDNICKA
W
7
21
12
21
H2H
MD 35+
Round 1
Dariusz WITKOWSKI
Aleksander ŁYSIAK
Retired
Adam CIERESZKO
Marcin WROŃSKI
W
10
13
H2H
MD 35+
Round 1
Tomasz GORZKOWSKI
Grzegorz PYTLOWANY
Adam FROŚ
Damian JANIACZYK
W
7
21
8
21
H2H
MD 40+
Round 1
Łukasz CHOJNACKI
Przemysław KACZMAREK
Walkover
Paweł WIERCIŃSKI
Piotr WRZALIK
W
H2H
MD 40+
Round 1
Sławomir HETMAŃSKI [2]
Artur PUPIN
W
Bartłomiej GRABOWSKI
Arkadiusz PARMA
21
6
21
8
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 1
Arkadiusz HARBACEWICZ [4]
Marian PILISZAŃSKI
Adam GÓRNIAK
Sławomir KOWALSKI
W
16
21
21
15
18
21
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 1
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Rafał RÓŻAŃSKI
Arek SZACHNIEWICZ
21
6
21
8
H2H
MD 30+
Round 1
Ryszard BACHUS [1]
Marek WACHNIEWSKI
W
Piotr ŚLIWIŃSKI
Zbigniew ZIMNY
21
18
21
14
H2H
WD 25+
Round 3
Emilia GOLDWASSER
Beata KORKUŚ
W
Katarzyna MATYS
Ewa OLEŚ
21
12
21
6
H2H
09:30
MD 45+ - Grupa 2
Round 1
Wojciech KAŁAMAGA [3]
Piotr KRZEMPEK
W
Robert DRAPAŁA
Maciej SZAYNOK
21
7
21
10
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 1
Łukasz BRUDEK [2]
Przemysław BUDA
W
Jakub DZICZEK
Grzegorz KOPYSTYŃSKI
21
18
23
21
H2H
MS 60+
Round 1
Zbigniew MICHALIK
W
Mariusz WOŁEJSZO
21
19
21
17
H2H
MD 55+ - Grupa 2
Round 1
Andrzej SUDOŁ
Piotr WASYLIK
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej STRUENSEE
21
13
21
12
H2H
MS 55+ - Grupa 3
Round 1
Friedrich LIEPE [4]
W
Maciej POGORZELSKI
21
4
21
5
H2H
MD 30+
Round 1
Dmitrii KOMAROV
Krzysztof MARKOWSKI
Artur CIESIELSKI
Łukasz KUCHTA
W
9
21
12
21
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 1
Sebastian LASECKI [3]
W
Paweł WIATR
12
21
21
14
21
18
H2H
MS 60+
Round 5
Sylwester MOMOT [1]
Fritz SCHLUND
W
16
21
9
21
H2H
10:00
MS 30+ - Grupa 1
Round 1
Dawid KRAWIEC
W
Tomasz GORZKOWSKI
21
4
21
13
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 1
Grzegorz PYTLOWANY
W
Marcin PUŁKOWNIK
Walkover
H2H
MS 30+ - Grupa 3
Round 1
Damian JANIACZYK
W
Justin PHAM
21
19
21
15
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 1
Arek SZACHNIEWICZ
Robert BROJEK
W
11
21
4
21
H2H
MS 45+ - Grupa 3
Round 1
Rafał ZAŁUSKI
W
Rafał RÓŻAŃSKI
21
1
21
7
H2H
XD 50+
Round 1
Zbigniew GOLDWASSER
Małgorzata KABAROWSKA
Adam GÓRNIAK
Katarzyna MATYS
W
17
21
18
21
H2H
XD 35+
Round 1
Artur SZYMCZAK
Karolina BIELAS-PIASECKA
Walkover
Sławomir HETMAŃSKI
Justyna GRZYBEK
W
H2H
WS 35+
Round 2
Agnieszka PUZIO [1]
W
Joanna PUCIŃSKA
21
17
21
18
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 1
Mariusz MACZUGA [1]
W
Piotr MASICZ
21
16
21
5
H2H
10:30
XD 45+
Round 1
Wojciech KAŁAMAGA
Jolanta STANCLIK
Piotr KWIECIŃSKI
Danuta KORBEL
W
15
21
12
21
H2H
XD 45+
Round 1
Łukasz BRUDEK
Anna MYNARSKA
W
Robert DRAPAŁA
Ewa KUJAWA
21
8
21
18
H2H
XD 50+
Round 1
Andrzej TUROWSKI [2]
Sonia WACHOWSKA
Przemysław BUDA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
21
18
15
21
13
21
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 1
Piotr WRZALIK
Piotr KRZEMPEK
W
21
23
17
21
H2H
MS 45+ - Grupa 4
Round 1
Łukasz CHOJNACKI
Walkover
Jakub DZICZEK
W
H2H
MD 55+ - Grupa 3
Round 1
Zbigniew MICHALIK [4]
Sylwester MOMOT
W
Marek TRACZ
Mariusz WOŁEJSZO
22
20
21
4
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 1
Andrzej SUDOŁ
Jarosław OCIEPA
W
15
21
8
21
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 2
Tomasz WROŃSKI
W
Piotr WASYLIK
21
8
21
9
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 1
Dmitrii KOMAROV
Wera SALENKA-KAŁA
Adam FROŚ
Barbara STEPAŃCZAK
W
13
21
10
21
H2H
11:00
XD 30+ - Grupa 1
Round 1
Tymoteusz CZYSZ
Beata KORKUŚ
W
Justin PHAM
Aleksandra MARKOWSKA
21
11
21
14
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 1
Michał ZACHEWICZ [1]
Karolina JELIŃSKA
W
Krzysztof MARKOWSKI
Ewa OLEŚ
21
5
21
10
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Przemysław KACZMAREK [4]
W
Ryszard BACHUS
13
21
21
12
21
14
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Artur SZYMCZAK [1]
Walkover
Arkadiusz PARMA
W
H2H
MD 40+
Round 2
Dawid KRAWIEC [1]
Sebastian LASECKI
Sławomir HETMAŃSKI [2]
Artur PUPIN
W
18
21
16
21
H2H
MD 35+
Round 2
Rafał JASKÓLSKI [1]
Paweł WIATR
W
Tomasz GORZKOWSKI
Grzegorz PYTLOWANY
21
11
21
8
H2H
MD 55+ - Grupa 1
Round 1
Mirosław ADAMCZYK
Zbigniew DOLATA
W
Paweł KOZIARA
Piotr MASICZ
21
10
21
12
H2H
11:30
MD 35+
Round 2
Dariusz WITKOWSKI
Aleksander ŁYSIAK
Walkover
Adam FROŚ
Damian JANIACZYK
W
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 2
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Arkadiusz HARBACEWICZ [4]
Marian PILISZAŃSKI
21
9
21
7
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 2
Adam GÓRNIAK
Sławomir KOWALSKI
W
Rafał RÓŻAŃSKI
Arek SZACHNIEWICZ
21
8
21
9
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 2
Łukasz BRUDEK [2]
Przemysław BUDA
W
Wojciech KAŁAMAGA [3]
Piotr KRZEMPEK
21
11
21
12
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 2
Robert DRAPAŁA
Maciej SZAYNOK
Jakub DZICZEK
Grzegorz KOPYSTYŃSKI
W
11
21
11
21
H2H
MS 65+
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej SZAWŁOWSKI
W
16
21
12
21
H2H
WD 45+
Round 1
Danuta FORYTA
Sonia WACHOWSKA
Anna MYNARSKA
Jolanta STANCLIK
W
16
21
17
21
H2H
MS 60+
Round 1
Jacek ŻUROMSKI [2]
Fritz SCHLUND
W
11
21
20
22
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 1
Zbigniew GOLDWASSER [2]
W
Piotr WASYLIK
21
8
21
12
H2H
12:00
MS 55+ - Grupa 1
Round 2
Mariusz MACZUGA [1]
W
Andrzej SUDOŁ
21
14
21
13
H2H
MD 40+
Round 2
Łukasz CHOJNACKI
Przemysław KACZMAREK
Walkover
Bartłomiej GRABOWSKI
Arkadiusz PARMA
W
H2H
MS 30+ - Grupa 1
Round 2
Zbigniew ZIMNY [1]
Dawid KRAWIEC
W
21
17
22
24
15
21
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 2
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
Piotr WRZALIK
21
16
21
19
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 2
Jarosław OCIEPA
W
Piotr MASICZ
21
6
21
5
H2H
MS 45+ - Grupa 3
Round 2
Jarosław GÓRSKI [3]
W
Rafał ZAŁUSKI
21
16
21
15
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 2
Piotr ŚLIWIŃSKI [2]
W
Grzegorz PYTLOWANY
21
12
21
9
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 1
Paweł KOZIARA
Tomasz WROŃSKI
W
17
21
11
21
H2H
WS 35+
Round 2
Małgorzata ŚREDNICKA
Justyna GRZYBEK
W
18
21
16
21
H2H
12:30
XD 45+
Round 2
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Łukasz BRUDEK
Anna MYNARSKA
21
15
21
15
H2H
XD 45+
Round 2
Wojciech KAŁAMAGA
Jolanta STANCLIK
W
Robert DRAPAŁA
Ewa KUJAWA
21
9
21
8
H2H
XD 50+
Round 2
Grzegorz PRADELA [1]
Danuta FORYTA
Andrzej TUROWSKI [2]
Sonia WACHOWSKA
W
19
21
17
21
H2H
MS 60+
Round 2
Sylwester MOMOT [1]
W
Jacek ŻUROMSKI [2]
21
18
21
10
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
W
Arek SZACHNIEWICZ
21
5
21
12
H2H
MS 55+ - Grupa 3
Round 2
Marek TRACZ [3]
Friedrich LIEPE [4]
W
13
21
16
21
H2H
XD 50+
Round 2
Zbigniew GOLDWASSER
Małgorzata KABAROWSKA
Przemysław BUDA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
15
21
10
21
H2H
MS 30+ - Grupa 3
Round 2
Michał ZACHEWICZ [3]
W
Damian JANIACZYK
21
13
21
6
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 2
Justin PHAM
Aleksandra MARKOWSKA
W
Krzysztof MARKOWSKI
Ewa OLEŚ
21
5
21
10
H2H
MS 50+
Round 1
Sławomir KOWALSKI
W
Marian PILISZAŃSKI
21
17
10
21
21
16
H2H
WD 25+
Round 2
Emilia GOLDWASSER
Beata KORKUŚ
W
Joanna PUCIŃSKA
Joanna ŚLIWA
21
10
21
10
H2H
13:00
MS 45+ - Grupa 4
Round 2
Artur PUPIN [4]
W
Łukasz CHOJNACKI
Walkover
H2H
MD 55+ - Grupa 1
Round 2
Mariusz MACZUGA [1]
Jarosław OCIEPA
W
Mirosław ADAMCZYK
Zbigniew DOLATA
21
19
21
10
H2H
MD 30+
Round 2
Ryszard BACHUS [1]
Marek WACHNIEWSKI
W
Dmitrii KOMAROV
Krzysztof MARKOWSKI
21
12
21
8
H2H
MD 30+
Round 2
Artur CIESIELSKI
Łukasz KUCHTA
W
Piotr ŚLIWIŃSKI
Zbigniew ZIMNY
21
11
21
16
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 2
Bartłomiej GRABOWSKI [2]
Sebastian LASECKI [3]
W
21
23
18
21
H2H
MD 35+
Round 3
Rafał JASKÓLSKI [1]
Paweł WIATR
W
Dariusz WITKOWSKI
Aleksander ŁYSIAK
Walkover
H2H
MS 65+
Round 2
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
18
21
7
H2H
13:30
MD 55+ - Grupa 2
Round 2
Grzegorz PRADELA [2]
Andrzej TUROWSKI
W
Andrzej SUDOŁ
Piotr WASYLIK
21
15
19
21
21
16
H2H
MD 55+ - Grupa 3
Round 2
Friedrich LIEPE [3]
Fritz SCHLUND
W
Zbigniew MICHALIK [4]
Sylwester MOMOT
21
12
19
21
26
24
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 2
Michał ZACHEWICZ [1]
Karolina JELIŃSKA
Tymoteusz CZYSZ
Beata KORKUŚ
W
18
21
16
21
H2H
XD 35+
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
Artur SZYMCZAK
Karolina BIELAS-PIASECKA
Walkover
H2H
MD 35+
Round 3
Adam CIERESZKO
Marcin WROŃSKI
Adam FROŚ
Damian JANIACZYK
W
4
21
7
21
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 3
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Adam GÓRNIAK
Sławomir KOWALSKI
21
12
19
21
21
10
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 3
Arkadiusz HARBACEWICZ [4]
Marian PILISZAŃSKI
W
Rafał RÓŻAŃSKI
Arek SZACHNIEWICZ
21
7
21
12
H2H
WD 45+
Round 2
Barbara JASKÓLSKA
Danuta KORBEL
W
Danuta FORYTA
Sonia WACHOWSKA
21
15
21
14
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 3
Łukasz BRUDEK [2]
Przemysław BUDA
W
Robert DRAPAŁA
Maciej SZAYNOK
21
16
16
21
21
12
H2H
MS 60+
Round 5
Jacek ŻUROMSKI [2]
W
Mariusz WOŁEJSZO
7
21
21
17
24
22
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 2
Zbigniew GOLDWASSER [2]
W
Paweł KOZIARA
21
14
21
18
H2H
WD 25+
Round 1
Joanna PUCIŃSKA
Joanna ŚLIWA
Katarzyna MATYS
Ewa OLEŚ
W
21
18
18
21
15
21
H2H
14:00
XD 30+ - Grupa 2
Round 2
Marek WACHNIEWSKI [2]
Emilia GOLDWASSER
W
Dmitrii KOMAROV
Wera SALENKA-KAŁA
21
9
21
14
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Ryszard BACHUS
W
Arkadiusz PARMA
14
21
21
15
21
18
H2H
MS 30+ - Grupa 1
Round 3
Zbigniew ZIMNY [1]
W
Tomasz GORZKOWSKI
21
12
21
8
H2H
MD 40+
Round 3
Dawid KRAWIEC [1]
Sebastian LASECKI
W
Łukasz CHOJNACKI
Przemysław KACZMAREK
Walkover
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 3
Piotr ŚLIWIŃSKI [2]
W
Marcin PUŁKOWNIK
Walkover
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 3
Paweł PIELUSZYŃSKI [2]
W
Piotr KRZEMPEK
21
18
21
17
H2H
MS 45+ - Grupa 4
Round 3
Artur PUPIN [4]
W
Jakub DZICZEK
21
17
21
14
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 3
Mariusz MACZUGA [1]
W
Jarosław OCIEPA
21
19
21
17
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 3
Bartłomiej GRABOWSKI [2]
Paweł WIATR
W
19
21
21
7
12
21
H2H
14:30
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Artur SZYMCZAK [1]
Walkover
Przemysław KACZMAREK [4]
W
H2H
XD 45+
Round 3
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Wojciech KAŁAMAGA
Jolanta STANCLIK
21
17
22
20
H2H
MS 60+
Round 3
Sylwester MOMOT [1]
W
Zbigniew MICHALIK
21
19
19
21
21
19
H2H
XD 50+
Round 3
Grzegorz PRADELA [1]
Danuta FORYTA
W
Zbigniew GOLDWASSER
Małgorzata KABAROWSKA
21
15
21
6
H2H
MS 30+ - Grupa 3
Round 3
Michał ZACHEWICZ [3]
W
Justin PHAM
21
15
21
13
H2H
XD 45+
Round 3
Piotr KWIECIŃSKI
Danuta KORBEL
W
Robert DRAPAŁA
Ewa KUJAWA
21
11
21
9
H2H
XD 50+
Round 3
Adam GÓRNIAK
Katarzyna MATYS
Przemysław BUDA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
13
21
7
21
H2H
MS 60+
Round 3
Mariusz WOŁEJSZO
Fritz SCHLUND
W
17
21
12
21
H2H
WS 35+
Round 1
Agnieszka PUZIO [1]
Justyna GRZYBEK
W
14
21
11
21
H2H
15:00
MD 40+
Round 3
Paweł WIERCIŃSKI
Piotr WRZALIK
Bartłomiej GRABOWSKI
Arkadiusz PARMA
W
16
21
13
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
W
Robert BROJEK
21
11
21
14
H2H
MS 45+ - Grupa 3
Round 3
Jarosław GÓRSKI [3]
W
Rafał RÓŻAŃSKI
21
10
21
5
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 3
Andrzej SUDOŁ
W
Piotr MASICZ
12
21
21
17
22
20
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 3
Paweł KOZIARA
W
Piotr WASYLIK
21
14
21
10
H2H
MS 55+ - Grupa 3
Round 3
Marek TRACZ [3]
W
Maciej POGORZELSKI
21
6
21
6
H2H
MD 30+
Round 3
Ryszard BACHUS [1]
Marek WACHNIEWSKI
Artur CIESIELSKI
Łukasz KUCHTA
W
21
13
13
21
17
21
H2H
MD 30+
Round 3
Dmitrii KOMAROV
Krzysztof MARKOWSKI
Piotr ŚLIWIŃSKI
Zbigniew ZIMNY
W
13
21
10
21
H2H
MS 50+
Round 2
Arkadiusz HARBACEWICZ [1]
W
Sławomir KOWALSKI
16
21
21
15
21
15
H2H
15:30
MS 55+ - Grupa 2
Round 3
Zbigniew GOLDWASSER [2]
W
Tomasz WROŃSKI
21
14
22
20
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 3
Michał ZACHEWICZ [1]
Karolina JELIŃSKA
W
Justin PHAM
Aleksandra MARKOWSKA
21
15
21
16
H2H
MD 55+ - Grupa 2
Round 3
Grzegorz PRADELA [2]
Andrzej TUROWSKI
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Andrzej STRUENSEE
21
12
21
12
H2H
MD 35+
Round 4
Rafał JASKÓLSKI [1]
Paweł WIATR
W
Adam CIERESZKO
Marcin WROŃSKI
21
10
21
10
H2H
MD 35+
Round 4
Tomasz GORZKOWSKI
Grzegorz PYTLOWANY
W
Dariusz WITKOWSKI
Aleksander ŁYSIAK
Walkover
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 3
Wojciech KAŁAMAGA [3]
Piotr KRZEMPEK
W
Jakub DZICZEK
Grzegorz KOPYSTYŃSKI
21
18
18
21
21
14
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 3
Tymoteusz CZYSZ
Beata KORKUŚ
W
Krzysztof MARKOWSKI
Ewa OLEŚ
21
10
21
14
H2H
16:00
MD 55+ - Grupa 1
Round 3
Mariusz MACZUGA [1]
Jarosław OCIEPA
W
Paweł KOZIARA
Piotr MASICZ
21
15
21
16
H2H
MD 55+ - Grupa 3
Round 3
Friedrich LIEPE [3]
Fritz SCHLUND
W
Marek TRACZ
Mariusz WOŁEJSZO
21
9
21
14
H2H
XD 35+
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
Sławomir HETMAŃSKI
Justyna GRZYBEK
W
21
23
16
21
H2H
MD 40+
Round 4
Dawid KRAWIEC [1]
Sebastian LASECKI
W
Paweł WIERCIŃSKI
Piotr WRZALIK
21
15
21
15
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Artur SZYMCZAK [1]
Walkover
Ryszard BACHUS
W
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Przemysław KACZMAREK [4]
W
Arkadiusz PARMA
21
18
21
13
H2H
XD 45+
Round 4
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Piotr KWIECIŃSKI
Danuta KORBEL
21
11
21
12
H2H
MS 60+
Round 4
Jacek ŻUROMSKI [2]
W
Zbigniew MICHALIK
21
17
20
22
21
19
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 3
Marek WACHNIEWSKI [2]
Emilia GOLDWASSER
W
Adam FROŚ
Barbara STEPAŃCZAK
21
13
21
17
H2H
16:30
XD 45+
Round 4
Łukasz BRUDEK
Anna MYNARSKA
W
Wojciech KAŁAMAGA
Jolanta STANCLIK
21
15
21
17
H2H
MS 50+
Round 3
Arkadiusz HARBACEWICZ [1]
W
Marian PILISZAŃSKI
17
21
21
14
21
17
H2H
XD 50+
Round 4
Andrzej TUROWSKI [2]
Sonia WACHOWSKA
W
Zbigniew GOLDWASSER
Małgorzata KABAROWSKA
21
18
19
21
21
18
H2H
XD 50+
Round 4
Grzegorz PRADELA [1]
Danuta FORYTA
W
Adam GÓRNIAK
Katarzyna MATYS
21
10
21
11
H2H
MS 30+
Semi final
Michał ZACHEWICZ
W
Piotr ŚLIWIŃSKI
21
15
21
15
H2H
17:00
MD 40+
Round 4
Sławomir HETMAŃSKI [2]
Artur PUPIN
W
Łukasz CHOJNACKI
Przemysław KACZMAREK
Walkover
H2H
MS 60+
Round 4
Sylwester MOMOT [1]
W
Mariusz WOŁEJSZO
20
22
21
19
21
18
H2H
MS 45+
Semi final
Jarosław GÓRSKI
Paweł PIELUSZYŃSKI
W
14
21
21
18
15
21
H2H
MS 55+
Semi final
Friedrich LIEPE
Zbigniew GOLDWASSER
W
15
21
14
21
H2H
WS 35+
Round 3
Joanna PUCIŃSKA
Justyna GRZYBEK
W
5
21
10
21
H2H
WS 35+
Round 3
Agnieszka PUZIO [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
16
21
13
21
H2H
MS 65+
Round 3
Andrzej STRUENSEE [1]
W
Andrzej SZAWŁOWSKI
21
7
21
16
H2H
MD 40+
Round 5
Dawid KRAWIEC [1]
Sebastian LASECKI
W
Bartłomiej GRABOWSKI
Arkadiusz PARMA
21
14
14
21
21
14
H2H
MS 60+
Round 2
Zbigniew MICHALIK
Fritz SCHLUND
W
10
21
21
23
H2H
17:30
MS 45+
Semi final
Krzysztof GRABEK
W
Artur PUPIN
21
18
21
19
H2H
XD 30+
Final
Tymoteusz CZYSZ
Beata KORKUŚ
Marek WACHNIEWSKI
Emilia GOLDWASSER
W
18
21
26
24
17
21
H2H
XD 30+ - O 3 miejsce
Final
Michał ZACHEWICZ
Karolina JELIŃSKA
W
Adam FROŚ
Barbara STEPAŃCZAK
21
12
17
21
21
10
H2H
WD 45+
Round 3
Barbara JASKÓLSKA
Danuta KORBEL
W
Anna MYNARSKA
Jolanta STANCLIK
21
9
21
12
H2H
MD 35+
Round 5
Tomasz GORZKOWSKI
Grzegorz PYTLOWANY
W
Adam CIERESZKO
Marcin WROŃSKI
21
16
21
14
H2H
XD 50+
Round 5
Andrzej TUROWSKI [2]
Sonia WACHOWSKA
W
Adam GÓRNIAK
Katarzyna MATYS
21
11
21
16
H2H
XD 50+
Round 5
Grzegorz PRADELA [1]
Danuta FORYTA
Przemysław BUDA
Bożena WOŁKOWYCKA
W
10
21
12
21
H2H
18:00
MD 55+
Semi final
Friedrich LIEPE
Fritz SCHLUND
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
W
8
21
16
21
H2H
MD 35+
Round 5
Rafał JASKÓLSKI [1]
Paweł WIATR
Adam FROŚ
Damian JANIACZYK
W
13
21
21
23
H2H
MD 45+
Final
Piotr CHRZĘSZCZYK
Piotr KWIECIŃSKI
Łukasz BRUDEK
Przemysław BUDA
W
15
21
21
16
19
21
H2H
MD 45+ - O 3 miejsce
Final
Adam GÓRNIAK
Sławomir KOWALSKI
Wojciech KAŁAMAGA
Piotr KRZEMPEK
W
7
21
16
21
H2H
18:30
MD 40+
Round 5
Sławomir HETMAŃSKI [2]
Artur PUPIN
W
Paweł WIERCIŃSKI
Piotr WRZALIK
21
11
21
9
H2H
XD 45+
Round 5
Łukasz BRUDEK
Anna MYNARSKA
Piotr KWIECIŃSKI
Danuta KORBEL
W
17
21
18
21
H2H
XD 45+
Round 5
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Robert DRAPAŁA
Ewa KUJAWA
21
10
21
12
H2H
MS 40+
Final
Przemysław KACZMAREK
W
Sebastian LASECKI
Retired
21
16
15
6
H2H
MS 40+ - O 3 miejsce
Final
Ryszard BACHUS
W
Paweł WIATR
21
19
21
18
H2H
MS 55+
Final
Mariusz MACZUGA
W
Zbigniew GOLDWASSER
21
19
21
7
H2H
MS 30+
Final
Dawid KRAWIEC
W
Michał ZACHEWICZ
21
9
12
21
21
12
H2H
19:00
MD 55+
Final
Mariusz MACZUGA
Jarosław OCIEPA
W
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
17
21
21
8
21
13
H2H
MS 45+
Final
Krzysztof GRABEK
W
Paweł PIELUSZYŃSKI
Walkover
H2H
MS 45+
3rd/4th place
Artur PUPIN
Jarosław GÓRSKI
W
18
21
15
21
H2H