Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów
Matches - sobota, 19 listopada 2022
Log In
Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów
Polski Zwiazek Badmintona | Zielonka
19 lis 2022 to 20 lis 2022
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
sob.
19
lis
niedz.
20
lis
More
Match schedule
sobota, 19 listopada 2022
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
XD 30+ - Grupa 1
Round 1
Mariusz PAKULSKI
Aleksandra BIELSKA
W
Mikołaj SZCZEPANKIEWICZ
Marcjanna JĘDRYCH
21
14
21
14
H2H
XD 30+ - Grupa 3
Round 1
Michał ZACHEWICZ [3/4]
Karolina JELIŃSKA
Tomasz MATOGA
Stefania STEFAŃCZYK
W
24
22
14
21
18
21
H2H
XD 35+ - Grupa 1
Round 1
Piotr BARGIELSKI
Olha BUVAIEVA
Radosław TUKENDORF
Barbara TUKENDORF
W
16
21
10
21
H2H
XD 35+ - Grupa 2
Round 1
Rafał JASKÓLSKI [2]
Agata KORNACKA
W
Przemysław ALEKSANDROWICZ
Iwona ZAKRZEWSKA
21
17
21
11
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 1
Michał SUSKI
Maria KOPYT
W
Andrzej GAJEWSKI
Gabriela ZIELIŃSKA
21
12
21
17
H2H
XD 35+ - Grupa 2
Round 1
Ihor PAVLENKO
Natalia IGRONOVA
Piotr ŚLIWIŃSKI
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
17
21
21
13
15
21
H2H
XD 35+ - Grupa 3
Round 1
Artur SZYMCZAK [3/4]
Karolina BIELAS-PIASECKA
Mykola SHKLIAIEV
Tetiana KLIMOVYCH
W
7
21
12
21
H2H
XD 40+ - Grupa 1
Round 1
Jacek LEWANDOWSKI
Marta LASOTA-JĘDRYCH
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
12
21
7
21
H2H
09:30
XD 40+ - Grupa 2
Round 1
Sebastian LASECKI
Emilia JACKOWSKA
Robert KOWALSKI
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
17
21
21
19
14
21
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 1
Łukasz BRUDEK
Liubov TSIZH
Krystian SZYMAŃSKI
Nataly SHPAK
W
22
24
12
21
H2H
XD 40+ - Grupa 4
Round 1
Kamil POPŁAWSKI [3/4]
Ewa ORZELSKA
Krzysztof WALENDA
Magdalena KOBA
W
21
16
19
21
16
21
H2H
XD 40+ - Grupa 4
Round 1
Adam GRALA
Agnieszka TRZCIŃSKA
Fabian MALESZEWSKI
Irina PANCHENKO
W
21
13
15
21
19
21
H2H
XD 45+ - Grupa 1
Round 1
Piotr KWIECIŃSKI [3/4]
Danuta KORBEL
W
Michał NICZYPORUK
Joanna NICZYPORUK
22
20
21
12
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 1
Dawid JANUS [3/4]
Anna STANISZEWSKA
Artur ZDANOWICZ
Katarzyna WILK
W
13
21
18
21
H2H
XD 50+ - Grupa 1
Round 1
Leszek KOWALSKI
Barbara KOWALSKA
Andrzej TUROWSKI
Sonia WACHOWSKA
W
11
21
10
21
H2H
XD 50+ - Grupa 2
Round 1
Uldis LAZDINS
Inguna ALDINA
Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Gabriela OWCZAREK
W
8
21
11
21
H2H
10:00
XD 50+ - Grupa 3
Round 1
Marek MACIEJEWSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Zbigniew PRZYJEMSKI
Agnieszka BROJEK
21
19
21
12
H2H
XD 50+ - Grupa 3
Round 1
Piotr SOBOTKA
Iwona SOBOTKA
W
Grzegorz PRADELA
Katarzyna MAŁYSZKO
26
24
20
22
21
11
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 1
Kazimierz ZALEWSKI
Małgorzata ZALEWSKA
Stanisław WIKŁO
Maria BRZEŹNICKA
W
16
21
9
21
H2H
XD 60+
Round 1
Janusz RUDZIŃSKI
Grażyna BEŁUS
Andrzej BITTNER
Anna SADOWSKA
W
15
21
13
21
H2H
MS 35+ - Grupa 2
Round 1
Filip CZAJA
Tomasz LIPSKI
W
14
21
16
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 1
Krzysztof GRABEK [1]
Mariusz STASZCZUK
W
19
21
12
21
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 1
Bartosz MOTYKA-RADŁOWSKI
Leszek BORYS
W
11
21
15
21
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 1
Tomasz STOPA [2]
Dorota DANIELAK
Artur ROSŁANIEC
Małgorzata SZPAKOWSKA
W
15
21
19
21
H2H
10:30
XD 35+ - Grupa 1
Round 1
Łukasz SZMEL [1]
Karolina ŻEROMSKA
W
Sławomir LIS
Iryna KRIL
21
15
19
21
21
15
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 1
Ryszard BACHUS [3/4]
Krystyna POLAKOWSKA
W
Mariusz WOJCIECHOWSKI
Aleksandera RĄCZKIEWICZ
21
15
21
15
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 1
Maciej PIEKŁO [3/4]
Barbara KULANTY
W
Józef ORZOŁ
Iwona RUTKOWSKA
21
10
21
8
H2H
MS 35+ - Grupa 1
Round 1
Mykola SHKLIAIEV
W
Piotr OŁÓW
21
9
21
14
H2H
MS 35+ - Grupa 3
Round 1
Rafał JASKÓLSKI [3/4]
Jacek KARAŚ
W
12
21
16
21
H2H
XD 30+ - Grupa 1
Round 2
Mariusz NOGAL [1]
Magdalena NOGAL
W
Mariusz PAKULSKI
Aleksandra BIELSKA
21
9
21
17
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 2
Maciej OCIEPA [2]
Joanna FIDOS
W
Michał SUSKI
Maria KOPYT
21
16
21
18
H2H
XD 30+ - Grupa 3
Round 2
Marek WACHNIEWSKI [3/4]
Anna KOCIMSKA
Michał ZACHEWICZ [3/4]
Karolina JELIŃSKA
W
19
21
15
21
H2H
11:00
WD 35+
Round 1
Olha BUVAIEVA
Irina PANCHENKO
W
Barbara TUKENDORF
Iwona ZAKRZEWSKA
21
9
21
11
H2H
WD 40+
Round 1
Anna KUBIAK
Nataly SHPAK
Tetiana KLIMOVYCH
Liubov TSIZH
W
14
21
6
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 1
Rafał LEWCZYK
W
Michał NICZYPORUK
21
19
21
14
H2H
MS 45+ - Grupa 3
Round 1
Artur ZDANOWICZ [3/4]
W
Mariusz FEDEROWICZ
21
3
21
6
H2H
MD 50+
Round 1
Janusz CZARNOGŁOWSKI
Robert WRÓBLEWSKI
Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Wojciech KAŹMIEROWSKI
W
12
21
22
20
13
21
H2H
XD 45+ - Grupa 1
Round 2
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
Piotr KWIECIŃSKI [3/4]
Danuta KORBEL
W
16
21
21
16
17
21
H2H
XD 50+ - Grupa 1
Round 2
Marek GAŁCZYŃSKI [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Leszek KOWALSKI
Barbara KOWALSKA
21
2
21
11
H2H
XD 50+ - Grupa 2
Round 2
Andrzej DADAS [2]
Elżbieta FULARCZYK
W
Uldis LAZDINS
Inguna ALDINA
21
9
21
17
H2H
XD 35+ - Grupa 1
Round 3
Piotr BARGIELSKI
Olha BUVAIEVA
Sławomir LIS
Iryna KRIL
W
7
21
20
22
H2H
11:30
WD 40+
Round 1
Ewa ORZELSKA
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
Marta LASOTA-JĘDRYCH
Małgorzata SZPAKOWSKA
15
21
21
16
21
10
H2H
MD 50+
Round 1
Zbigniew PRZYJEMSKI
Stanisław WIKŁO
W
Jacek PRĘDKI
Dariusz RUDKA
21
15
19
21
21
18
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 2
Tomasz STOPA [2]
Dorota DANIELAK
W
Dawid JANUS [3/4]
Anna STANISZEWSKA
21
18
21
13
H2H
XD 50+ - Grupa 3
Round 2
Marek MACIEJEWSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Piotr SOBOTKA
Iwona SOBOTKA
21
14
24
26
21
18
H2H
XD 60+
Round 2
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Krystyna CIELECKA
W
Janusz RUDZIŃSKI
Grażyna BEŁUS
21
12
21
7
H2H
MS 35+ - Grupa 2
Round 2
Marcin WYBIEREK [2]
W
Filip CZAJA
21
16
21
15
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Paweł PIELUSZYŃSKI [3/4]
W
Krzysztof KOWALSKI
21
10
21
16
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 1
Bartłomiej GRABOWSKI [2]
Adam KOSZ
W
16
21
17
21
H2H
WD 25+ - Grupa 1
Round 3
Karolina JELIŃSKA [1]
Magdalena NOGAL
W
Jolanta BANASIAK
Aleksandera RĄCZKIEWICZ
21
4
21
4
H2H
12:00
WD 35+
Round 1
Natalia IGRONOVA
Iryna KRIL
W
Karolina BIELAS-PIASECKA
Emilia JACKOWSKA
21
6
21
8
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 2
Maciej PIEKŁO [3/4]
Barbara KULANTY
W
Kazimierz ZALEWSKI
Małgorzata ZALEWSKA
21
12
21
14
H2H
MS 30+ - Grupa 1
Round 1
Michał ZACHEWICZ [3/4]
Mateusz DOBROŃSKI
W
17
21
15
21
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 1
Maciej OCIEPA [3/4]
W
Michał SUSKI
16
21
21
15
21
14
H2H
MS 35+ - Grupa 3
Round 2
Damian KRAMARZ [3/4]
Rafał JASKÓLSKI [3/4]
W
23
25
11
21
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 2
Marek MIAŁKOWSKI [2]
W
Bartosz MOTYKA-RADŁOWSKI
21
15
21
15
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 1
Umesh WADHWA [2]
Marek KOPYT
W
10
21
21
23
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 1
Henryk WIRZINKIEWICZ [3/4]
Piotr SZAFRAŃSKI
W
9
21
17
21
H2H
12:30
XD 35+ - Grupa 2
Round 2
Piotr ŚLIWIŃSKI
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
Przemysław ALEKSANDROWICZ
Iwona ZAKRZEWSKA
21
12
21
19
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 2
Ryszard BACHUS [3/4]
Krystyna POLAKOWSKA
W
Łukasz BRUDEK
Liubov TSIZH
21
15
15
21
21
15
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 2
Krystian SZYMAŃSKI
Nataly SHPAK
W
Mariusz WOJCIECHOWSKI
Aleksandera RĄCZKIEWICZ
21
6
21
18
H2H
XD 40+ - Grupa 4
Round 2
Fabian MALESZEWSKI
Irina PANCHENKO
Krzysztof WALENDA
Magdalena KOBA
W
16
21
17
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 2
Michał NICZYPORUK
Mariusz STASZCZUK
W
12
21
12
21
H2H
MS 50+ - Grupa 1
Round 1
Wojciech KAŹMIEROWSKI [3/4]
W
Robert WRÓBLEWSKI
21
12
21
13
H2H
MS 65+ - Grupa 1
Round 1
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Ryszard OLEJNIK
21
10
21
8
H2H
13:00
XD 40+ - Grupa 1
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
W
Jacek LEWANDOWSKI
Marta LASOTA-JĘDRYCH
21
18
19
21
21
12
H2H
XD 40+ - Grupa 4
Round 2
Kamil POPŁAWSKI [3/4]
Ewa ORZELSKA
W
Adam GRALA
Agnieszka TRZCIŃSKA
20
22
21
16
21
15
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 2
Artur ZDANOWICZ
Katarzyna WILK
Artur ROSŁANIEC
Małgorzata SZPAKOWSKA
W
20
22
21
17
11
21
H2H
XD 50+ - Grupa 3
Round 2
Grzegorz PRADELA
Katarzyna MAŁYSZKO
Zbigniew PRZYJEMSKI
Agnieszka BROJEK
W
17
21
17
21
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 2
Stanisław WIKŁO
Maria BRZEŹNICKA
W
Józef ORZOŁ
Iwona RUTKOWSKA
21
9
21
15
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 1
Krzysztof TERESIŃSKI [3/4]
W
Dariusz RUDKA
16
21
21
14
21
16
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 1
Jacek PRĘDKI [3/4]
W
Viktor ANDRUSENKO
21
15
21
8
H2H
MS 65+ - Grupa 1
Round 1
Wojciech BOGOŁĘBSKI [3/4]
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
21
7
21
10
H2H
13:30
XD 35+ - Grupa 1
Round 2
Radosław TUKENDORF
Barbara TUKENDORF
W
Sławomir LIS
Iryna KRIL
21
15
23
21
H2H
XD 35+ - Grupa 2
Round 2
Rafał JASKÓLSKI [2]
Agata KORNACKA
W
Ihor PAVLENKO
Natalia IGRONOVA
21
11
21
11
H2H
XD 35+ - Grupa 3
Round 2
Adam ZAŁĘSKI [3/4]
Monika KOWALCZYK
W
Artur SZYMCZAK [3/4]
Karolina BIELAS-PIASECKA
21
7
21
10
H2H
XD 40+ - Grupa 2
Round 2
Dominik STATNIK [2]
Anna KUBIAK
W
Sebastian LASECKI
Emilia JACKOWSKA
21
9
19
21
21
14
H2H
MS 65+ - Grupa 2
Round 1
Marek IDZIKOWSKI [2]
W
Jerzy RYBICKI
21
15
21
8
H2H
MS 65+ - Grupa 2
Round 1
Andrzej STRUENSEE [3/4]
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
17
21
21
19
21
12
H2H
MS 75+ - Grupa 1
Round 1
Przemysław GRZESZKOWIAK [3/4]
Jerzy STACHOWSKI
W
22
20
15
21
11
21
H2H
MS 75+ - Grupa 2
Round 1
Andrzej KOWALSKI [3/4]
W
Leopold TUKENDORF
21
17
17
21
21
18
H2H
14:00
MS 35+ - Grupa 1
Round 2
Piotr ŚLIWIŃSKI [1]
Mykola SHKLIAIEV
W
7
21
9
21
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 1
Fabian MALESZEWSKI [1]
Sylwester MICHTA
W
8
21
21
6
13
21
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 1
Krzysztof WALENDA [3/4]
W
Sławomir MICHTA
Walkover
H2H
WS 25+
Round 1
Anna KOCIMSKA [1]
W
Jolanta BANASIAK
21
3
21
1
H2H
WS 25+
Round 1
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
Olha BUVAIEVA
21
12
21
16
H2H
WS 40+
Round 1
Irina PANCHENKO
W
Nataly SHPAK
21
16
21
10
H2H
MD 35+ - Grupa 2
Round 1
Andrzej GAJEWSKI [3/4]
Tomasz LIPSKI
W
Bartłomiej GRABOWSKI
Jacek KARAŚ
21
18
21
13
H2H
WD 50+ - Grupa 2
Round 1
Elżbieta FULARCZYK [3/4]
Sonia WACHOWSKA
W
Barbara KOWALSKA
Gabriela OWCZAREK
7
21
21
3
21
14
H2H
14:30
MS 45+ - Grupa 3
Round 2
Marcin DANOWSKI [3/4]
Artur ZDANOWICZ [3/4]
W
18
21
17
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 2
Krzysztof GRABEK [1]
W
Rafał LEWCZYK
21
12
21
17
H2H
WS 45+
Round 1
Barbara JASKÓLSKA
W
Maria BRZEŹNICKA
21
16
21
12
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 1
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Kamil POPŁAWSKI
W
Uldis LAZDINS
Ryszard OLEJNIK
21
5
21
10
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 1
Marek MIAŁKOWSKI [2]
Krystian SZYMAŃSKI
W
Adam GRALA
Andrey MALAI
21
6
21
8
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 1
Leszek BORYS [3/4]
Piotr KWIECIŃSKI
W
Jacek LEWANDOWSKI
Mariusz MICHNIEWICZ
21
16
21
18
H2H
WD 50+ - Grupa 1
Round 1
Anna SADOWSKA [3/4]
Iwona SOBOTKA
W
Agnieszka BROJEK
Iwona RUTKOWSKA
21
17
21
10
H2H
MS 30+ - Grupa 2
Round 3
Tomasz MATOGA [2]
Michał SUSKI
W
19
21
15
21
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 3
Umesh WADHWA [2]
W
Dariusz RUDKA
21
19
17
21
23
21
H2H
15:00
MD 35+ - Grupa 2
Round 1
Filip CZAJA [2]
Artur ROSŁANIEC
Damian KRAMARZ
Dominik STATNIK
W
15
21
21
15
18
21
H2H
MD 40+ - Grupa 1
Round 1
Mariusz PAKULSKI [1]
Łukasz SZMEL
W
Mariusz STASZCZUK
Radosław TUKENDORF
21
18
21
14
H2H
MD 40+ - Grupa 1
Round 1
Marek GAŁCZYŃSKI [3/4]
Tomasz STOPA
W
Ihor PAVLENKO
Robert ZDROJEK
21
18
21
19
H2H
MD 40+ - Grupa 2
Round 1
Sebastian LASECKI [2]
Artur SZYMCZAK
Dawid JANUS
Robert KOWALSKI
W
16
21
21
16
12
21
H2H
MD 50+
Round 2
Marek MACIEJEWSKI [1]
Józef ORZOŁ
W
Janusz CZARNOGŁOWSKI
Robert WRÓBLEWSKI
21
11
21
13
H2H
MD 50+
Round 2
Zbigniew PRZYJEMSKI
Stanisław WIKŁO
W
Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Wojciech KAŹMIEROWSKI
21
15
21
15
H2H
MD 55+
Round 1
Maciej BYSIKIEWICZ
Zbigniew DORNA
W
Kazimierz ZALEWSKI
Jerzy ŁAZĘCKI
21
17
21
19
H2H
MD 60+
Round 2
Piotr SZAFRAŃSKI
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Sławomir PIECHNIK
Andrzej STRUENSEE
21
8
21
11
H2H
15:30
MD 65+
Round 1
Marek IDZIKOWSKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
Janusz RUDZIŃSKI
21
9
21
11
H2H
MD 65+
Round 1
Andrzej ANTOSIEWICZ
Jerzy RYBICKI
Andrzej BITTNER
Jan ŻÓRAWIŃSKI
W
13
21
18
21
H2H
MD 75+
Round 1
Czesław GWIAZDA
Marian STELTER
W
Jerzy STACHOWSKI
Leopold TUKENDORF
21
9
21
14
H2H
WD 25+ - Grupa 1
Round 1
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA [3/4]
Barbara KULANTY
W
Jolanta BANASIAK
Aleksandera RĄCZKIEWICZ
21
5
21
8
H2H
WD 25+ - Grupa 2
Round 1
Krystyna POLAKOWSKA [2]
Karolina ŻEROMSKA
Joanna FIDOS
Gabriela ZIELIŃSKA
W
21
15
18
21
18
21
H2H
WD 25+ - Grupa 2
Round 1
Patrycja MAKOCKA [3/4]
Stefania STEFAŃCZYK
W
Marcjanna JĘDRYCH
Monika STAWIKOWSKA
22
20
21
16
H2H
WD 35+
Round 2
Agata KORNACKA [1]
Monika KOWALCZYK
W
Natalia IGRONOVA
Iryna KRIL
21
19
21
17
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 1
Łukasz BRUDEK [3/4]
Przemysław BUDA
Wojciech ROMAŃCZUK
Piotr SOBOTKA
W
15
21
22
24
H2H
16:00
MD 35+ - Grupa 1
Round 1
Rafał LEWCZYK [3/4]
Marcin WYBIEREK
W
Piotr OŁÓW
Mariusz WOJCIECHOWSKI
16
21
21
19
21
13
H2H
WD 35+
Round 2
Olha BUVAIEVA
Irina PANCHENKO
W
Karolina BIELAS-PIASECKA
Emilia JACKOWSKA
21
6
21
7
H2H
WD 40+
Round 2
Anna KOCIMSKA [1]
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
Anna KUBIAK
Nataly SHPAK
21
11
21
11
H2H
WD 40+
Round 2
Ewa ORZELSKA
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
Tetiana KLIMOVYCH
Liubov TSIZH
W
18
21
20
22
H2H
WD 45+
Round 1
Inguna ALDINA
Katarzyna WILK
Dorota DANIELAK
Dorota GRZEJDAK
W
5
21
8
21
H2H
WD 50+ - Grupa 1
Round 2
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Magdalena KOBA
W
Anna SADOWSKA [3/4]
Iwona SOBOTKA
21
18
21
10
H2H
WD 50+ - Grupa 2
Round 2
Maria BRZEŹNICKA [2]
Ewa MŁYNARSKA
W
Elżbieta FULARCZYK [3/4]
Sonia WACHOWSKA
21
12
21
19
H2H
MD 30+
Final
Ryszard BACHUS
Marek WACHNIEWSKI
W
Marcin DANOWSKI
Mateusz DOBROŃSKI
21
16
21
12
H2H
16:30
XD 45+ - Grupa 1
Round 3
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Barbara JASKÓLSKA
W
Michał NICZYPORUK
Joanna NICZYPORUK
21
15
21
17
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 3
Dawid JANUS [3/4]
Anna STANISZEWSKA
W
Artur ROSŁANIEC
Małgorzata SZPAKOWSKA
21
15
19
21
21
15
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 3
Kazimierz ZALEWSKI
Małgorzata ZALEWSKA
Józef ORZOŁ
Iwona RUTKOWSKA
W
11
21
12
21
H2H
MS 35+ - Grupa 3
Round 3
Damian KRAMARZ [3/4]
Jacek KARAŚ
W
12
21
23
21
17
21
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 2
Bartłomiej GRABOWSKI [2]
Krzysztof WALENDA [3/4]
W
11
21
7
21
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 2
Sławomir MICHTA
Walkover
Adam KOSZ
W
H2H
MS 45+ - Grupa 2
Round 3
Marek MIAŁKOWSKI [2]
Leszek BORYS
W
14
21
15
21
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 2
Umesh WADHWA [2]
Krzysztof TERESIŃSKI [3/4]
W
16
21
21
19
13
21
H2H
WS 25+
Round 3
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
Jolanta BANASIAK
21
5
21
9
H2H
17:00
XD 30+ - Grupa 1
Round 3
Mariusz NOGAL [1]
Magdalena NOGAL
W
Mikołaj SZCZEPANKIEWICZ
Marcjanna JĘDRYCH
21
9
21
5
H2H
XD 35+ - Grupa 1
Round 3
Łukasz SZMEL [1]
Karolina ŻEROMSKA
W
Radosław TUKENDORF
Barbara TUKENDORF
22
20
21
12
H2H
XD 35+ - Grupa 2
Round 3
Ihor PAVLENKO
Natalia IGRONOVA
W
Przemysław ALEKSANDROWICZ
Iwona ZAKRZEWSKA
Walkover
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Krzysztof KOWALSKI
W
Sylwester MICHTA
21
11
21
19
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 2
Dariusz RUDKA
Marek KOPYT
W
10
21
21
10
17
21
H2H
MS 55+ - Grupa 1
Round 2
Rafał BOGDAŃSKI [1]
W
Jacek PRĘDKI [3/4]
15
21
21
17
21
18
H2H
MD 60+
Round 1
Sławomir PIECHNIK
Andrzej STRUENSEE
W
Wojciech BOGOŁĘBSKI
Leszek KOWALSKI
20
22
21
12
21
12
H2H
XD 30+ - Grupa 2
Round 3
Maciej OCIEPA [2]
Joanna FIDOS
W
Andrzej GAJEWSKI
Gabriela ZIELIŃSKA
21
18
21
13
H2H
XD 35+ - Grupa 2
Round 3
Rafał JASKÓLSKI [2]
Agata KORNACKA
W
Piotr ŚLIWIŃSKI
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
24
22
17
21
21
13
H2H
17:30
XD 30+ - Grupa 3
Round 3
Marek WACHNIEWSKI [3/4]
Anna KOCIMSKA
Tomasz MATOGA
Stefania STEFAŃCZYK
W
21
19
15
21
14
21
H2H
XD 35+ - Grupa 3
Round 3
Adam ZAŁĘSKI [3/4]
Monika KOWALCZYK
W
Mykola SHKLIAIEV
Tetiana KLIMOVYCH
21
10
21
16
H2H
XD 40+ - Grupa 1
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
Małgorzata ŚREDNICKA
Robert BIEGANOWSKI
Ewa MŁYNARSKA
W
12
21
10
21
H2H
XD 40+ - Grupa 2
Round 3
Dominik STATNIK [2]
Anna KUBIAK
Robert KOWALSKI
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
15
21
21
18
16
21
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 3
Ryszard BACHUS [3/4]
Krystyna POLAKOWSKA
W
Krystian SZYMAŃSKI
Nataly SHPAK
21
12
18
21
21
14
H2H
XD 40+ - Grupa 3
Round 3
Łukasz BRUDEK
Liubov TSIZH
W
Mariusz WOJCIECHOWSKI
Aleksandera RĄCZKIEWICZ
21
11
22
20
H2H
XD 40+ - Grupa 4
Round 3
Kamil POPŁAWSKI [3/4]
Ewa ORZELSKA
W
Fabian MALESZEWSKI
Irina PANCHENKO
21
12
21
19
H2H
MD 75+
Round 2
Przemysław GRZESZKOWIAK [1]
Andrzej KOWALSKI
Czesław GWIAZDA
Marian STELTER
W
15
21
19
21
H2H
XD 35+ - Grupa 1
Round 2
Łukasz SZMEL [1]
Karolina ŻEROMSKA
W
Piotr BARGIELSKI
Olha BUVAIEVA
21
10
21
10
H2H
Puchar im A.JAneckiego
Final
Andrzej ANTOSIEWICZ
Jerzy RYBICKI
W
9
21
9
21
H2H
18:00
XD 40+ - Grupa 4
Round 3
Adam GRALA
Agnieszka TRZCIŃSKA
Krzysztof WALENDA
Magdalena KOBA
W
13
21
8
21
H2H
XD 45+ - Grupa 2
Round 3
Tomasz STOPA [2]
Dorota DANIELAK
W
Artur ZDANOWICZ
Katarzyna WILK
11
21
21
17
21
19
H2H
XD 50+ - Grupa 1
Round 3
Marek GAŁCZYŃSKI [1]
Dorota GRZEJDAK
W
Andrzej TUROWSKI
Sonia WACHOWSKA
21
9
21
11
H2H
XD 50+ - Grupa 2
Round 3
Andrzej DADAS [2]
Elżbieta FULARCZYK
W
Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Gabriela OWCZAREK
19
21
21
13
21
14
H2H
XD 50+ - Grupa 3
Round 3
Marek MACIEJEWSKI [3/4]
Anna BIAŁASIEWICZ
W
Grzegorz PRADELA
Katarzyna MAŁYSZKO
14
21
21
9
21
13
H2H
XD 50+ - Grupa 3
Round 3
Piotr SOBOTKA
Iwona SOBOTKA
Zbigniew PRZYJEMSKI
Agnieszka BROJEK
W
18
21
16
21
H2H
XD 50+ - Grupa 4
Round 3
Maciej PIEKŁO [3/4]
Barbara KULANTY
W
Stanisław WIKŁO
Maria BRZEŹNICKA
21
19
21
12
H2H
XD 60+
Round 3
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1]
Krystyna CIELECKA
Andrzej BITTNER
Anna SADOWSKA
W
13
21
14
21
H2H
18:30
MS 30+ - Grupa 1
Round 2
Mariusz NOGAL [1]
W
Michał ZACHEWICZ [3/4]
21
15
21
17
H2H
MS 35+ - Grupa 1
Round 3
Piotr ŚLIWIŃSKI [1]
W
Piotr OŁÓW
21
12
21
12
H2H
MS 35+ - Grupa 2
Round 3
Marcin WYBIEREK [2]
Tomasz LIPSKI
W
17
21
21
17
17
21
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 3
Rafał LEWCZYK
Mariusz STASZCZUK
W
13
21
13
21
H2H
MS 45+ - Grupa 3
Round 3
Marcin DANOWSKI [3/4]
W
Mariusz FEDEROWICZ
21
4
21
6
H2H
WS 45+
Round 2
Danuta KORBEL [1]
W
Barbara JASKÓLSKA
21
11
21
11
H2H
MS 55+ - Grupa 2
Round 2
Arkadiusz DREWNIAK [2]
W
Henryk WIRZINKIEWICZ [3/4]
21
12
21
10
H2H
MS 65+ - Grupa 1
Round 2
Andrzej KAFTAŃSKI [1]
W
Wojciech BOGOŁĘBSKI [3/4]
21
13
21
14
H2H
19:00
MS 30+ - Grupa 2
Round 2
Tomasz MATOGA [2]
Maciej OCIEPA [3/4]
W
19
21
21
19
11
21
H2H
WS 25+
Round 2
Anna KOCIMSKA [1]
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
22
20
15
21
15
21
H2H
WS 25+
Round 2
Olha BUVAIEVA
W
Jolanta BANASIAK
21
1
21
4
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 2
Fabian MALESZEWSKI [1]
Paweł PIELUSZYŃSKI [3/4]
W
23
25
16
21
H2H
WS 40+
Round 2
Małgorzata ŚREDNICKA [1]
W
Irina PANCHENKO
21
19
12
21
21
18
H2H
MS 45+ - Grupa 1
Round 3
Krzysztof GRABEK [1]
W
Michał NICZYPORUK
Walkover
H2H
MS 50+ - Grupa 1
Round 2
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Wojciech KAŹMIEROWSKI [3/4]
21
17
21
15
H2H
MS 65+ - Grupa 1
Round 2
Andrzej ANTOSIEWICZ
W
Ryszard OLEJNIK
21
12
21
8
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 3
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Kamil POPŁAWSKI
Wojciech ROMAŃCZUK
Piotr SOBOTKA
W
15
21
17
21
H2H
MD 40+ - Grupa 1
Round 2
Mariusz PAKULSKI [1]
Łukasz SZMEL
W
Marek GAŁCZYŃSKI [3/4]
Tomasz STOPA
21
15
21
15
H2H
19:30
MD 55+
Round 1
Grzegorz PRADELA [1]
Andrzej TUROWSKI
W
Zbigniew BARTOSZ
Piotr SUSKI
19
21
21
12
21
12
H2H
MS 65+ - Grupa 2
Round 2
Marek IDZIKOWSKI [2]
W
Andrzej STRUENSEE [3/4]
21
3
18
21
21
14
H2H
MS 65+ - Grupa 2
Round 2
Zdzisław KOZŁOWSKI
Jerzy RYBICKI
W
21
13
16
21
26
28
H2H
MS 75+ - Grupa 1
Round 2
Marian STELTER [1]
W
Przemysław GRZESZKOWIAK [3/4]
21
7
21
9
H2H
MS 75+ - Grupa 2
Round 2
Czesław GWIAZDA [2]
Andrzej KOWALSKI [3/4]
W
25
27
12
21
H2H
WD 25+ - Grupa 2
Round 2
Krystyna POLAKOWSKA [2]
Karolina ŻEROMSKA
W
Patrycja MAKOCKA [3/4]
Stefania STEFAŃCZYK
21
12
21
12
H2H
WD 25+ - Grupa 2
Round 2
Marcjanna JĘDRYCH
Monika STAWIKOWSKA
Joanna FIDOS
Gabriela ZIELIŃSKA
W
13
21
4
21
H2H
MD 35+ - Grupa 2
Round 2
Bartłomiej GRABOWSKI
Jacek KARAŚ
Damian KRAMARZ
Dominik STATNIK
W
11
21
16
21
H2H
WD 35+
Round 3
Barbara TUKENDORF
Iwona ZAKRZEWSKA
W
Karolina BIELAS-PIASECKA
Emilia JACKOWSKA
21
17
21
5
H2H
20:00
MD 35+ - Grupa 1
Round 2
Adam KOSZ [1]
Adam ZAŁĘSKI
W
Rafał LEWCZYK [3/4]
Marcin WYBIEREK
21
13
13
21
21
9
H2H
MD 35+ - Grupa 2
Round 2
Filip CZAJA [2]
Artur ROSŁANIEC
Andrzej GAJEWSKI [3/4]
Tomasz LIPSKI
W
14
21
21
17
20
22
H2H
MD 40+ - Grupa 1
Round 2
Ihor PAVLENKO
Robert ZDROJEK
Mariusz STASZCZUK
Radosław TUKENDORF
W
21
18
11
21
11
21
H2H
MD 40+ - Grupa 2
Round 2
Krzysztof KOWALSKI
Sylwester MICHTA
Dawid JANUS
Robert KOWALSKI
W
10
21
14
21
H2H
WD 40+
Round 3
Marta LASOTA-JĘDRYCH
Małgorzata SZPAKOWSKA
Tetiana KLIMOVYCH
Liubov TSIZH
W
18
21
8
21
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 2
Piotr CHRZĘSZCZYK [1]
Kamil POPŁAWSKI
W
Łukasz BRUDEK [3/4]
Przemysław BUDA
21
16
21
18
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 2
Marek MIAŁKOWSKI [2]
Krystian SZYMAŃSKI
Leszek BORYS [3/4]
Piotr KWIECIŃSKI
W
14
21
14
21
H2H
20:30
WD 25+ - Grupa 1
Round 2
Karolina JELIŃSKA [1]
Magdalena NOGAL
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA [3/4]
Barbara KULANTY
W
10
21
19
21
H2H
WD 35+
Round 3
Agata KORNACKA [1]
Monika KOWALCZYK
Olha BUVAIEVA
Irina PANCHENKO
W
15
21
21
19
19
21
H2H
WD 40+
Round 3
Anna KOCIMSKA [1]
Agnieszka TRZCIŃSKA
Ewa ORZELSKA
Dorota RAJCZYK-GAŁKOWSKA
W
11
21
13
21
H2H
MD 45+ - Grupa 1
Round 2
Wojciech ROMAŃCZUK
Piotr SOBOTKA
W
Uldis LAZDINS
Ryszard OLEJNIK
21
5
21
8
H2H
MD 45+ - Grupa 2
Round 2
Jacek LEWANDOWSKI
Mariusz MICHNIEWICZ
W
Adam GRALA
Andrey MALAI
21
12
21
12
H2H
WD 45+
Round 2
Barbara JASKÓLSKA [1]
Danuta KORBEL
W
Inguna ALDINA
Katarzyna WILK
21
8
21
7
H2H
MD 50+
Round 3
Marek MACIEJEWSKI [1]
Józef ORZOŁ
Zbigniew PRZYJEMSKI
Stanisław WIKŁO
W
13
21
18
21
H2H
MD 50+
Round 3
Jacek PRĘDKI
Dariusz RUDKA
Jacek CZEREMUŻYŃSKI
Wojciech KAŹMIEROWSKI
W
17
21
15
21
H2H
MD 60+
Round 3
Piotr SZAFRAŃSKI
Marek SZCZEŚNIEWSKI
W
Wojciech BOGOŁĘBSKI
Leszek KOWALSKI
21
3
21
7
H2H
21:00
WD 50+ - Grupa 1
Round 3
Anna BIAŁASIEWICZ [1]
Magdalena KOBA
W
Agnieszka BROJEK
Iwona RUTKOWSKA
21
12
21
15
H2H
WD 50+ - Grupa 2
Round 3
Maria BRZEŹNICKA [2]
Ewa MŁYNARSKA
W
Barbara KOWALSKA
Gabriela OWCZAREK
21
8
21
10
H2H
MD 65+
Round 2
Marek IDZIKOWSKI [1]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Jerzy RYBICKI
21
9
21
12
H2H
MD 65+
Round 2
Andrzej BITTNER
Jan ŻÓRAWIŃSKI
W
Zdzisław KOZŁOWSKI
Janusz RUDZIŃSKI
21
14
21
7
H2H
MS 30+ - Grupa 1
Round 3
Mariusz NOGAL [1]
W
Mateusz DOBROŃSKI
16
21
21
12
21
18
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 3
Bartłomiej GRABOWSKI [2]
W
Sławomir MICHTA
Walkover
H2H
MD 55+
Round 2
Grzegorz PRADELA [1]
Andrzej TUROWSKI
W
Maciej BYSIKIEWICZ
Zbigniew DORNA
21
19
14
21
21
14
H2H
MD 55+
Round 2
Kazimierz ZALEWSKI
Jerzy ŁAZĘCKI
Zbigniew BARTOSZ
Piotr SUSKI
W
18
21
21
12
18
21
H2H
WD 25+ - Grupa 2
Round 3
Krystyna POLAKOWSKA [2]
Karolina ŻEROMSKA
W
Marcjanna JĘDRYCH
Monika STAWIKOWSKA
21
9
21
9
H2H
21:30
XD 30+
Semi final
Tomasz MATOGA
Stefania STEFAŃCZYK
Maciej OCIEPA
Joanna FIDOS
W
18
21
13
21
H2H
XD 35+
Semi final
Adam ZAŁĘSKI
Monika KOWALCZYK
W
Rafał JASKÓLSKI
Agata KORNACKA
21
15
21
15
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Fabian MALESZEWSKI [1]
W
Krzysztof KOWALSKI
21
18
18
21
21
17
H2H
MS 40+ - Grupa 1
Round 3
Paweł PIELUSZYŃSKI [3/4]
W
Sylwester MICHTA
22
20
21
12
H2H
MS 40+ - Grupa 2
Round 3
Krzysztof WALENDA [3/4]
W
Adam KOSZ
21
23
21
10
H2H
MS 45+
Semi final
Artur ZDANOWICZ
W
Leszek BORYS
21
14
17
21
28
26
H2H
MS 50+ - Grupa 1
Round 3
Robert BIEGANOWSKI [1]
W
Robert WRÓBLEWSKI
21
8
21
8
H2H
MS 50+ - Grupa 2
Round 3
Krzysztof TERESIŃSKI [3/4]
Marek KOPYT
W
16
21
18
21
H2H
MS 75+ - Grupa 1
Round 3
Marian STELTER [1]
W
Jerzy STACHOWSKI
21
7
21
5
H2H
22:00
XD 45+
Final
Piotr KWIECIŃSKI
Danuta KORBEL
W
Artur ROSŁANIEC
Małgorzata SZPAKOWSKA
21
16
21
12
H2H
MD 75+
Round 3
Przemysław GRZESZKOWIAK [1]
Andrzej KOWALSKI
W
Jerzy STACHOWSKI
Leopold TUKENDORF
21
12
21
13
H2H