Menu
Polski Zwiazek Badmintona
Home
Turnieje
Leagues
Kluby
Players
Polski
Menu
Log In
Menu
2017.06.09-11 Mistrzostwa Polski Seniorów Zielonka 2017
Matches - niedziela, 11 czerwca 2017
Log In
2017.06.09-11 Mistrzostwa Polski Seniorów Zielonka 2017
Polski Zwiazek Badmintona | Zielonka
9 cze 2017 to 11 cze 2017
Favorite
Overview
Matches
Players
Draws
Events
Seeded entries
Winners
More
pt.
9
cze
sob.
10
cze
niedz.
11
cze
More
Match schedule
niedziela, 11 czerwca 2017
Search in player and club...
List view
Grid view
More
09:00
XD 50+
Round 2
Statistics
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1/1]
Grażyna STEFAŃSKA
Piotr SOBOTKA
Krystyna CIELECKA
W
16
21
21
19
22
24
H2H
XD 50+
Round 2
Statistics
Mirosław ADAMCZYK
Anna SADOWSKA
W
Czesław TRZMIEL
Małgorzata KABAROWSKA
19
21
21
17
21
9
H2H
MD 65+
Round 4
Statistics
Piotr AGACIŃSKI
Jacek PĘKACKI
Władysław KSIĘŻYK
Jerzy RYBICKI
W
12
21
14
21
H2H
MD 65+
Round 4
Statistics
Wojciech BORZĘCKI [1/1]
Paweł GASZ
W
Andrzej ANTOSIEWICZ
Wojciech CHAŁOTOWSKI
21
17
21
18
H2H
MS 70+ - Group A
Round 3
Statistics
Andrzej KOWALSKI [1/1]
W
Jerzy STACHOWSKI
Walkover
H2H
MS 70+ - Group B
Round 3
Statistics
Przemysław GRZESZKOWIAK [2/2]
W
Mariusz PIĘTKA
21
18
21
12
H2H
WS 35+ - Group A
Round 3
Statistics
Małgorzata ŚREDNICKA [1/1]
Agnieszka TRZCIŃSKA
W
8
21
16
21
H2H
09:30
XD 30+
Semi final
Statistics
Krzysztof WALENDA
Magdalena NOGAL
W
Marcin GRZYWACZ [3/4]
Beata BIAŁEK
21
19
22
20
H2H
XD 30+
Semi final
Statistics
Łukasz SZMEL
Karolina OLEJARZ
Jakub JANASZEK
Katarzyna KISTOWSKA
W
12
21
18
21
H2H
WS 35+ - Group B
Round 3
Statistics
Dorota GRZEJDAK [2/2]
W
Monika KOPKA
21
9
21
6
H2H
MD 45+
Round 2
Statistics
Marek GAŁCZYŃSKI [1/1]
Tomasz STOPA
W
Andrzej DADAS
Jacek PRĘDKI
19
21
21
14
21
13
H2H
MD 45+
Round 2
Statistics
Przemysław BUDA
Zbigniew KOŁODZIEJCZYK
Marek MIŁOSZEWSKI
Karol PIK
W
18
21
11
21
H2H
XD 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Kamil POPŁAWSKI [1/1]
Barbara JASKÓLSKA
Sławomir LIS
Alicja DRĘŻEK
W
20
22
21
15
20
22
H2H
XD 40+ - Group A
Round 3
Statistics
Artur ROSŁANIEC [3/4]
Beata GÓRSKA
Marcin LIPOWSKI
Agata LIPOWSKA
W
8
21
10
21
H2H
10:00
XD 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Krzysztof GONTARSKI [2/2]
Dorota DANIELAK
W
Jacek LEWANDOWSKI
Elżbieta FULARCZYK
21
17
21
8
H2H
WS 25+ - Group B
Round 3
Statistics
Magdalena OKUPNIAK [2/2]
W
Wiktoria RUDZIŃSKA
21
15
21
14
H2H
WS 25+ - Group A
Round 3
Statistics
Dominika CYGAN [1/1]
W
Małgorzata RAMA
21
9
21
7
H2H
MD 50+ - Group A
Round 3
Statistics
Zbigniew PRZYJEMSKI [1/1]
Stanisław WIKŁO
W
Grzegorz PRADELA
Andrzej TUROWSKI
21
11
21
12
H2H
MD 50+ - Group A
Round 3
Statistics
Jerzy MURACH [3/4]
Wojciech ROMAŃCZUK
W
Robert GŁADYCH
Jarosław OCIEPA
19
21
21
18
21
19
H2H
MD 55+ - Group A
Round 3
Statistics
Maciej BYSIKIEWICZ [1/1]
Janusz NAWROCKI
W
Waldemar ADAMSKI
Sławomir PIECHNIK
21
13
21
14
H2H
MD 55+ - Group A
Round 3
Statistics
Zbigniew BARTOSZ [3/4]
Piotr SUSKI
W
Zygmunt MODZELEWSKI
Waldemar WOLAŃSKI
21
18
21
12
H2H
10:30
XD 50+
Round 3
Statistics
Marek SZCZEŚNIEWSKI [1/1]
Grażyna STEFAŃSKA
Mirosław ADAMCZYK
Anna SADOWSKA
W
28
30
10
21
H2H
XD 50+
Round 3
Statistics
Piotr SOBOTKA
Krystyna CIELECKA
W
Czesław TRZMIEL
Małgorzata KABAROWSKA
21
13
21
8
H2H
MD 65+
Round 5
Statistics
Piotr AGACIŃSKI
Jacek PĘKACKI
Andrzej ANTOSIEWICZ
Wojciech CHAŁOTOWSKI
W
17
21
22
20
16
21
H2H
MD 65+
Round 5
Statistics
Wojciech BORZĘCKI [1/1]
Paweł GASZ
W
Marian MATUSEWICZ
Lech ZACHARZEWSKI
21
8
21
19
H2H
MD 60+ - Group A
Round 3
Statistics
Andrzej BITTNER [1/1]
Bolesław CICHOCKI
W
Marek IDZIKOWSKI
Jacek SZAFRAŃSKI
21
16
20
22
21
14
H2H
MD 60+ - Group B
Round 3
Statistics
Krzysztof CHMIELEWSKI [2/2]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
Piotr HORODECKI
Jan ŻÓRAWIŃSKI
21
14
21
11
H2H
MD 70+
Round 3
Statistics
Przemysław GRZESZKOWIAK [1/1]
Andrzej KOWALSKI
W
Czesław GWIAZDA
Maciej ŻMUDZIŃSKI
21
10
15
21
21
16
H2H
11:00
MS 40+
Semi final
Statistics
Robert KOWALCZYK
W
Krzysztof GRABEK [2/2]
21
13
21
14
H2H
MD 75+
Round 3
Statistics
Jerzy GRZYBOWSKI [1/1]
Ryszard LACHMAN
Jan TOCZEK
Jerzy WRZODAK
W
19
21
10
21
H2H
MD 75+
Round 3
Statistics
Kazimierz PRĘDKI
Leopold TUKENDORF
W
Jan WYRZYKOWSKI
Czesław ZIOBRO
21
8
21
11
H2H
MD 45+
Round 3
Statistics
Marek GAŁCZYŃSKI [1/1]
Tomasz STOPA
W
Przemysław BUDA
Zbigniew KOŁODZIEJCZYK
21
8
21
12
H2H
MD 45+
Round 3
Statistics
Andrzej DADAS
Jacek PRĘDKI
W
Marek MIŁOSZEWSKI
Karol PIK
21
13
21
13
H2H
XD 35+
Semi final
Statistics
Jerzy DOŁHAN
Magdalena KOBA
W
Dariusz OPATRZYK [2/2]
Ewa LESIUK
21
17
21
10
H2H
MD 30+
Semi final
Statistics
Andrzej GASZ
Wojciech POSZELĘŻNY
W
Grzegorz KULESZA [2/2]
Mariusz RURARZ
Walkover
H2H
11:30
WD 25+
Semi final
Statistics
Magdalena OKUPNIAK [3/3]
Oliwia ZIMNIEWSKA
W
Magdalena JAWOREK
Ewa MORAWIEC
21
14
22
20
H2H
XD 55+
Round 2
Statistics
Stanisław WIKŁO [1/1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Marek ROSA
Małgorzata WOŹNIAK
21
11
21
8
H2H
MS 40+
Semi final
Statistics
Robert ŚMIERZCHALSKI [1/1]
W
Jacek LEWANDOWSKI [3/4]
21
9
21
8
H2H
MD 40+
Semi final
Statistics
Adam CIMOSZ
Adam SŁOMKA
W
Kamil POPŁAWSKI [2/2]
Jerzy SZAŁAPSKI
20
22
21
13
21
10
H2H
MS 45+
Semi final
Statistics
Robert BIEGANOWSKI [1/1]
Jacek HANKIEWICZ
W
4
21
8
21
H2H
MS 55+
Final
Statistics
Mirosław MORDASIEWICZ [1/1]
Piotr SUSKI [3/3]
W
12
21
19
21
H2H
XD 30+
Final
Statistics
Krzysztof WALENDA
Magdalena NOGAL
Jakub JANASZEK
Katarzyna KISTOWSKA
W
19
21
21
13
19
21
H2H
12:00
MD 50+ - Group B
Round 3
Statistics
Mariusz MICHNIEWICZ [2/2]
Piotr ŁUSZKIEWICZ
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr SOBOTKA
W
21
17
15
21
19
21
H2H
MD 50+ - Group B
Round 3
Statistics
Mirosław ADAMCZYK [3/4]
Zbigniew DORNA
W
Piotr PUDLAK
Dariusz ROCHOŃ
Walkover
H2H
MS 65+ - Group A
Round 3
Statistics
Paweł GASZ [1/1]
W
Grzegorz MALESZEWSKI
21
15
21
5
H2H
MS 65+ - Group A
Round 3
Statistics
Andrzej ANTOSIEWICZ [3/4]
Władysław KSIĘŻYK
W
10
21
16
21
H2H
MS 65+ - Group B
Round 3
Statistics
Andrzej JANECKI [2/2]
Marian MATUSEWICZ
W
23
21
15
21
14
21
H2H
MS 60+
Semi final
Statistics
Jan ŻÓRAWIŃSKI
W
Andrzej KAFTAŃSKI [2/2]
12
21
21
19
21
19
H2H
MS 70+
Final
Statistics
Marian STELTER [3/4]
W
Przemysław GRZESZKOWIAK [2/2]
21
14
21
9
H2H
12:30
MD 35+
Semi final
Statistics
Robert KOWALCZYK
Krzysztof MAŚLANKA
W
Zbigniew JASIULEWICZ
Kamil TURONEK
21
19
15
21
21
15
H2H
MS 30+
Final
Statistics
Andrzej GASZ
Dariusz JANIK
W
15
21
13
21
H2H
XD 40+ - Group B
Round 3
Statistics
Piotr KWIECIŃSKI [3/4]
Bożena WOŁKOWYCKA
Przemysław BUDA
Anna MYNARSKA
W
15
21
17
21
H2H
WS 35+
Final
Statistics
Justyna SŁOMKA [3/4]
Dorota GRZEJDAK [2/2]
W
9
21
9
21
H2H
MS 80+
Round 2
Statistics
Jerzy GRZYBOWSKI [1/1]
Jerzy WRZODAK
W
19
21
15
21
H2H
MS 75+
Round 2
Statistics
Leopold TUKENDORF [1/1]
W
Jan WYRZYKOWSKI
21
10
21
14
H2H
XD 35+
Semi final
Statistics
Krzysztof GRABEK [1/1]
Małgorzata ŚREDNICKA
Marek GAŁCZYŃSKI [3/4]
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
W
14
21
12
21
H2H
MS 45+
Semi final
Statistics
Andrzej DADAS
Wojciech KAŹMIEROWSKI
W
13
21
21
18
19
21
H2H
13:00
XD 55+
Round 3
Statistics
Stanisław WIKŁO [1/1]
Maria BRZEŹNICKA
W
Janusz NAWROCKI
Ewa GOLAŃSKA
13
21
21
18
21
10
H2H
WD 25+
Final
Statistics
Emilia GOLDWASSER
Małgorzata JANIACZYK
W
Magdalena OKUPNIAK [3/3]
Oliwia ZIMNIEWSKA
21
19
21
12
H2H
MD 40+
Final
Statistics
Krzysztof GONTARSKI [1/1]
Radosław WALAS
W
Adam CIMOSZ
Adam SŁOMKA
21
16
21
9
H2H
MS 65+
Final
Statistics
Paweł GASZ [1/1]
W
Jerzy RYBICKI [3/4]
18
21
21
16
21
16
H2H
13:30
MS 50+
Semi final
Statistics
Rafał BOGDAŃSKI [3/3]
Jacek PRĘDKI
W
15
21
10
21
H2H
MS 60+
Final
Statistics
Bolesław CICHOCKI [1/1]
W
Jan ŻÓRAWIŃSKI
21
9
21
7
H2H
MD 30+
Final
Statistics
Dariusz JANIK
Maciej PIEKŁO
Andrzej GASZ
Wojciech POSZELĘŻNY
W
21
14
17
21
20
22
H2H
MS 40+
Final
Statistics
Robert ŚMIERZCHALSKI [1/1]
Robert KOWALCZYK
W
18
21
19
21
H2H
XD 45+
Semi final
Statistics
Mariusz MICHNIEWICZ [4/4]
Dorota GRZEJDAK
W
Robert BIEGANOWSKI [2/2]
Ewa MŁYNARSKA
21
17
21
14
H2H
14:00
WD 35+
Final
Statistics
Dorota DANIELAK [1/1]
Bożena WOŁKOWYCKA
W
Magdalena KOJDER
Ewa LESIUK
21
16
21
14
H2H
MS 75+
Round 3
Statistics
Leopold TUKENDORF [1/1]
W
Czesław ZIOBRO
21
13
21
17
H2H
MS 80+
Round 3
Statistics
Jerzy GRZYBOWSKI [1/1]
Jan TOCZEK
W
10
21
11
21
H2H
MS 35+
Final
Statistics
Krzysztof WALENDA
Zbigniew JASIULEWICZ
W
19
21
21
18
15
21
H2H
MD 55+
Final
Statistics
Zbigniew BARTOSZ [3/4]
Piotr SUSKI
W
Mirosław MORDASIEWICZ [2/2]
Marek SZCZEŚNIEWSKI
21
17
21
17
H2H
WS 25+
Final
Statistics
Dominika CYGAN [1/1]
Magdalena OKUPNIAK [2/2]
W
19
21
13
21
H2H
14:30
MS 50+
Final
Statistics
Piotr ŁUSZKIEWICZ [1/1]
Jacek PRĘDKI
W
11
21
15
21
H2H
MS 45+
Final
Statistics
Jacek HANKIEWICZ
W
Wojciech KAŹMIEROWSKI
21
15
21
12
H2H
MD 60+
Final
Statistics
Andrzej BITTNER [1/1]
Bolesław CICHOCKI
Krzysztof CHMIELEWSKI [2/2]
Andrzej KAFTAŃSKI
W
17
21
21
15
20
22
H2H
WD 45+
Final
Statistics
Anna BIAŁASIEWICZ [1/1]
Ewa MŁYNARSKA
W
Agnieszka BROJEK [2/2]
Maria BRZEŹNICKA
21
17
21
18
H2H
15:00
MD 35+
Final
Statistics
Marcin GRZYWACZ [1/1]
Marcin PUCIATO
Robert KOWALCZYK
Krzysztof MAŚLANKA
W
11
21
14
21
H2H
XD 35+
Final
Statistics
Marek GAŁCZYŃSKI [3/4]
Dominika GUZIK-PŁUCHOWSKA
Jerzy DOŁHAN
Magdalena KOBA
W
16
21
21
16
14
21
H2H
XD 40+
Final
Statistics
Marcin LIPOWSKI
Agata LIPOWSKA
Krzysztof GONTARSKI [2/2]
Dorota DANIELAK
W
10
21
15
21
H2H
15:30
MD 50+
Final
Statistics
Zbigniew PRZYJEMSKI [1/1]
Stanisław WIKŁO
Rafał BOGDAŃSKI
Piotr SOBOTKA
W
18
21
17
21
H2H
XD 45+
Final
Statistics
Jerzy SZAŁAPSKI [1/1]
Anna BIAŁASIEWICZ
Mariusz MICHNIEWICZ [4/4]
Dorota GRZEJDAK
W
21
18
18
21
18
21
H2H